RUS| UKR

Вартість розробки креслень КМДЗміст

Формування вартості розробки

Вартість розробки КМД формується з урахуванням наступного обсягу робіт: вхідний контроль технічної документації; видача завдання виконавцям; конструювання й креслення деталей сталевих конструкцій, креслення монтажних схем і вузлів; складання специфікацій складальних і відправних марок, таблиць зварених швів, металовиробів, відомості матеріалів; перевірка розробленої документації; розмноження, комплектація й відправлення документації замовникові в 4-х екземплярах.
У вартості розробки КМД не враховуються витрати на: відрядження для виконання робіт на місці; здійснення авторського інженерного нагляду; доплата за розробку креслень в особливих умовах і т.п.
При розробці деталіровочних робочих креслень конструкцій, з'єднання яких виконується тільки на заклепках, гвинтах, шурупах і високоміцних болтах до цін розробки КМД застосовується коефіцієнт 1,2.
При розробці креслень деталей і вузлів з легких сплавів до цін застосовується коефіцієнт 1,2.
При наявності в конструкціях двох і більш марок стали (або легенів сплавів) до цін застосовується коефіцієнт 1,1.
При розробці деталіровочних робочих креслень для використовуваних демонтованих або конструкцій, що необхідно посилити, а також конструкцій об'єктів, що перебувають у стадії технічного переозброєння або реконструкції, до цін застосовується коефіцієнт 1,3-1,5.
Переклад на іноземну мову текстових матеріалів і написів, подвійна перевірка й інші додаткові витрати, пов'язані з розробкою креслень для закордонних об'єктів, при розробці креслень КМД по кресленнях інофірм компенсується застосуванням коефіцієнта 1,5 до вартості розробки креслень.
При розробці деталіровочних робочих креслень КМД за вихідним даними недоліки, що мають у своєму составі такі, як: відсутність або різночитання розмірів, оцінок ухилів, недостатність розробки вузлів неможливість накладення у вузлах зварних швів, поставки болтів, непогодженість металевих конструкцій з пов'язаними з ними елементами відсутність розрахованих схем і умов в елементах конструкцій, а також внесення в проект КМ змін пов'язаних з вимогою замовника до цін застосовуються підвищувальні коефіцієнти. Розмір підвищувального коефіцієнта може застосовуватися до 1,5. У тих випадках коли витрати організації – розроблювача креслень КМД виходять за зазначені межі, креслення КМ вертаються замовникові на переробку.
Креслення КМД - це деталіровочні креслення металевих конструкцій, які несуть усі подробиці: отвори і їх розміри, прив'язки, особливості зварних швів. Розробляють КМД на підставі креслень КМ, що дозволяє точно і якісно виготовити конструкції, зібрати й зробити роботи з монтажу. На підставі креслень КМ визначається кошторисна вартість металоконструкцій, але на практиці остаточна ціна металевих конструкцій прямо залежить від якості розробки КМД. Наявність КМД багато в чому полегшує роботу з визначення вартості й обсягів робіт, зв'язаних зі складанням і монтажем металевих конструкцій, маса яких обчислюється по теоретичній вазі конструкцій.
Ціна креслень стадії КМД – це вартість послуг у перекладі на кошти. Призначення КМД – виготовлення, монтаж металоконструкцій, остаточне визначення ціни робіт з виготовлення конструкцій.
Вартість розробки креслень КМД металевих конструкцій визначається для кожного проекту індивідуально й багато в чому залежить від складності конструкції, ваги металевої конструкції, состава й правильності виконання наданого проекту стадії КМ, запитуваних вимог до оформлення документації, строків виконання креслень КМД. Ціну КМД ми можемо повідомити Вас протягом 2-3 годин після одержання документів. Визначення вартості робіт з розробки КМД не здійснюється без первинної документації й у телефонному режимі, для визначення точної ціни КМД нам необхідний проект стадії КМ.


Прайс ціни робіт з розробки креслень КМД

Прайс ціни робіт з розробки креслень КМД на наступні вироби:

Найменування виробу

Ціна із ПДВ грн/тн

Металевий конструкції баштового типу (опори ЛЕП, багатогранні опори, вишки стільниковому зв'язку, прожекторні щогли, блискавковідводи, опор під антени й ін. вертикальні інженерні конструкції баштового типу)

від 500,00

Технологічне устаткування (естакади, галереї, трубопроводи й газоходи)

від 400,00

Металеві конструкції під будівництво (ангари, склади, цехи)

від 200,00

Конструкцій цивільного й промислового призначення

від 250,00

Сходи, майданчика, драбини, огородження

від 400,00

Металеві конструкції водонапірних башт і ємностей різного призначення

від 300,00


Строки виготовлення креслень

Строки виготовлення креслень КМД залежать від особливостей конструкції, повторюваності деталей, уніфікації вузлів при розробці креслень КМД, швидкого реагування Замовника на узгодження змін і помилок у документації, а також поточної завантаженості інженерів. Точний і остаточний строк розробки креслень КМД визначається після попереднього вивчення креслень КМ наданих Замовником.
При необхідності можлива видача креслень КМД вроздріб, що дозволить завантажити виробництво й скоротити час вимушених простоїв. Також оговорюються строки видачі першої партії КМД і обсяги наступних креслень. 

Загальні правила оформлення робочих креслень марки КМ і КМД

Загальні правила оформлення робочих креслень марки КМ і КМД

Стадії проектування і робоча
документація

Стадії проектування і робоча документація

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Лінія гарячого цинкування

Гаряче цинкування


Технологічне обладнання

Устаткування для організації цехів гарячого цинкування.


Дізнайтесь більше
"Гаряче цинкування"

Лінія зварювання опор Ø2900

Зварювальна машина опор Ø2900

Роботизоване різання люка

Роботизоване різання люка

Лінія безшовних опор

Лінія безшовних опор

Динамічне балансування роторів у власних опорах

Урівноваження роторів, зниження вібраційної навантаженості опор, попередження передчасного зносу обладнання

Організація технічного обслуговування

Перевірка на технологічну точність

Наслідки несвоєчасного балансування