Компанія ПОЛИГОНАЛЬ виконає комплексне вібраційне обстеження роторного обладнання для визначення фактичного технічного стану відповідно до вимог стандартів ГОСТ 31350-2007, ГОСТ Р 10816-3.
Технологічне обладнання промислових підприємств постійно потребує своєчасного технічного обслуговування й ремонту. Останнє завдання найбільше раціонально виконується, якщо є якісна інформація про його фактичний технічний стан. Знання технічного стану дозволяє проводити мінімальний обсяг ремонтів із забезпеченням безаварійної роботи, і отже, перейти від системи технічного обслуговування за регламентом (ППР) до системи обслуговування по фактичному стану (необхідності).
Однієї з аксіом працездатного стану обладнання є робота механізмів з низьким рівнем вібрації Це досягається шляхом виконання своєчасного змазування, затягування нарізних сполучень, заміни швидкозношуваних деталей і виконання регулювальних операцій.
Регулювальні операції включають:- регулювання положення валів у просторі;
- регулювання зазорів у підшипниках;
- центрування валів;
- балансування роторів механізму.
Для механізмів роторного типу (електродвигуни, насоси, вентилятори, турбіни, генератори і т.д.) широке поширення в усьому світі одержали методи контролю, що базуються на вимірі параметрів вібрації. Обумовлене це тим, що вібрація є наслідком дії яких-небудь сил у самому механізмі, і відповідно сигнал вібрації несе в собі інформацію про стан механізму, його кінематичних зв'язків і окремих вузлів. При цьому теорія й практика аналізу вібрасигналів до теперішнього часу настільки відпрацьована, що можна одержати достовірну інформацію практично по будь-якому дефекту монтажу, виготовлення або зношування.
З появою яких-небудь факторів, що викликає відхилення від нормального стану механізму, ми спостерігаємо реакцію на їхні впливи по зміні відповідних вібраційних параметрів, які в силу своєї високої інформативності й чутливості відображають зміни, що відбуваються з механізмом. При цьому визначаються реальні причини змін, що відбуваються, у кожній конкретній ситуації й приймаються обґрунтовані рішення по їхньому усуненню.
Доцільність будь-якої технічної операції визначається її економічною ефективністю. Ефективність регулювальних операцій, зокрема балансування й центрування роторів, досить значна в порівнянні з малими змінами, внесеними в механізм.
Найбільш часті питання зрівноважування й центрування роторів актуальні стосовно промислових вентиляторів, димососів, повітродувок і т.п. Дані механізми, незважаючи на симетрію робочого колеса, іноді значну частоту обертання (1000 об/хв і більш), мають нерівномірне зношування лопаток, що приводить до порушення врівноваженості ротора. Причина даного явища полягає у вибірковій випадковості процесу зношування, обумовленого зовнішніми факторами й внутрішніми властивостями матеріалу.
Співробітництво з нами докорінно поміняє систему обслуговування обладнання на Вашому підприємстві й дозволить:
- контролювати реальний поточний технічний стан механізмів;
- технічно обґрунтовано визначати строки й зміст ремонтних і налагоджувальних робіт, контролювати якість їх виконання;
- скоротити фінансові й трудові витрати на експлуатацію обладнання;
- продовжити міжремонтний період і термін служби ваших механізмів; скоротити потребу в запасних частинах, матеріалах і обладнанні;
- позбутися «раптових» поломок механізмів і зупинок виробництва;
- підвищити загальну культуру виробництва й кваліфікацію персоналу.