RUS| UKR

Ремонт і технічне обслуговування промислового обладнання

ПОСЛУГИ:


Технічне обстеження будівель

Ремонт і технічне обслуговування промислового обладнання

Механічна обробка

Згинання листового металу

Розробка КМ

Розробка КМД

Вібрадіагностика обладнання


Компанія ПОЛИГОНАЛЬ виконає комплексне вібраційне обстеження роторного обладнання для визначення фактичного технічного стану відповідно до вимог стандартів ГОСТ 31350-2007, ГОСТ Р 10816-3.
Технологічне обладнання промислових підприємств постійно потребує своєчасного технічного обслуговування й ремонту. Останнє завдання найбільше раціонально виконується, якщо є якісна інформація про його фактичний технічний стан. Знання технічного стану дозволяє проводити мінімальний обсяг ремонтів із забезпеченням безаварійної роботи, і отже, перейти від системи технічного обслуговування за регламентом (ППР) до системи обслуговування по фактичному стану (необхідності).

Однієї з аксіом працездатного стану обладнання є робота механізмів з низьким рівнем вібрації Це досягається шляхом виконання своєчасного змазування, затягування нарізних сполучень, заміни швидкозношуваних деталей і виконання регулювальних операцій.
Регулювальні операції включають:
  • регулювання положення валів у просторі;
  • регулювання зазорів у підшипниках;
  • центрування валів;
  • балансування роторів механізму.
Для механізмів роторного типу (електродвигуни, насоси, вентилятори, турбіни, генератори і т.д.) широке поширення в усьому світі одержали методи контролю, що базуються на вимірі параметрів вібрації. Обумовлене це тим, що вібрація є наслідком дії яких-небудь сил у самому механізмі, і відповідно сигнал вібрації несе в собі інформацію про стан механізму, його кінематичних зв'язків і окремих вузлів. При цьому теорія й практика аналізу вібрасигналів до теперішнього часу настільки відпрацьована, що можна одержати достовірну інформацію практично по будь-якому дефекту монтажу, виготовлення або зношування. 
З появою яких-небудь факторів, що викликає відхилення від нормального стану механізму, ми спостерігаємо реакцію на їхні впливи по зміні відповідних вібраційних параметрів, які в силу своєї високої інформативності й чутливості відображають зміни, що відбуваються з механізмом. При цьому визначаються реальні причини змін, що відбуваються, у кожній конкретній ситуації й приймаються обґрунтовані рішення по їхньому усуненню.
Доцільність будь-якої технічної операції визначається її економічною ефективністю. Ефективність регулювальних операцій, зокрема балансування й центрування роторів, досить значна в порівнянні з малими змінами, внесеними в механізм.

Найбільш часті питання зрівноважування й центрування роторів актуальні стосовно промислових вентиляторів, димососів, повітродувок і т.п. Дані механізми, незважаючи на симетрію робочого колеса, іноді значну частоту обертання (1000 об/хв і більш), мають нерівномірне зношування лопаток, що приводить до порушення врівноваженості ротора. Причина даного явища полягає у вибірковій випадковості процесу зношування, обумовленого зовнішніми факторами й внутрішніми властивостями матеріалу.

Співробітництво з нами докорінно поміняє систему обслуговування обладнання на Вашому підприємстві й дозволить:
  • контролювати реальний поточний технічний стан механізмів;
  • технічно обґрунтовано визначати строки й зміст ремонтних і налагоджувальних робіт, контролювати якість їх виконання;
  • скоротити фінансові й трудові витрати на експлуатацію обладнання;
  • продовжити міжремонтний період і термін служби ваших механізмів; скоротити потребу в запасних частинах, матеріалах і обладнанні;
  • позбутися «раптових» поломок механізмів і зупинок виробництва;
  • підвищити загальну культуру виробництва й кваліфікацію персоналу.

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

Динамічне балансування роторів у власних опорах

Зрівноважування роторів, зниження вібраційного навантаження опор, попередження передчасного спрацювання устаткування

Організація технічного обслуговування

Перевірка на технологічну точність

Наслідки несвоєчасного балансування


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Лінія гарячого цинкування

Гаряче цинкування


Технологічне обладнання

Устаткування для організації цехів гарячого цинкування.


Дізнайтесь більше
"Гаряче цинкування"

Лінія зварювання опор Ø2900

Зварювальна машина опор Ø2900

Роботизоване різання люка

Роботизоване різання люка

Лінія безшовних опор

Лінія безшовних опор