RUS| UKR

Розробка креслень стадії КМД


Фахівці компанії ПОЛІГОНАЛЬ розробляють креслення КМД конструкцій для будівництва цивільних і промислових об'єктів.  Більшість наших інженерів мають досвід роботи більше десяти років. 
Розшифровка КМД означає - конструкції металеві деталировка.
Зміст

Основними напрямками нашої діяльності по розробці КМД є:
  • КМД металоконструкцій опор ЛЕП, вишок стільникового зв'язку, прожекторних щогл, антенних опор і інші інженерні споруди великої висоти;
  • КМД конструкцій технологічних естакад, галерей, трубопроводів, газоходів;
  • КМД металевих конструкцій промислових споруджень, ангарів, складів, цехів;
  • КМД сталевих конструкцій цивільних будинків і споруджень;
  • КМД конструкцій інженерних споруджень;
  • КМД водонапірних башт і різних ємностей.

Креслення КМД. Ідеологія

Розробка КМД у нашій компанії здійснюється з використанням дуже потужної комп'ютерної техніки й високоспеціалізованих програмних продуктів. Усе це дозволяє в оптимальний термін з мінімальною наявністю ймовірних помилок і друкарських помилок розробляти креслення марки КМД дуже високої якості. Сучасні мережні можливості дозволяють досвідченій команді інженерів оперативно працювати над об'єктами найвищої складності й будь-якого обсягу. Будівельні креслення КМД розробляються шляхом побудови 3D моделі із застосуванням самих передових комп'ютерних технологій.

Ми не розробляємо креслення стадії КМД по найнижчій ціні – ми забезпечуємо оптимальне співвідношення ціни і якості нашої роботи. При чому те, що ми робимо вже давно вийшло за рамки поняття розробки КМД. Крім креслень ми видаємо інформацію, яку сприймають як керуючий код верстати зі ЧПК по виробництві металевих конструкцій, яку можуть використовувати технологи при виконанні розкрою, при розрахунках норм витрати й т.п. 
Наших інженерів знають на жодному підприємстві, ми ведемо супровід кожного свого об'єкта до самого кінця монтажу. Ми брали участь у будівництві об'єктів енергетичної, коксохімічної, металургійної й інших галузей, як в Україні, так і в країнах близького зарубіжжя.

Розробка креслень КМД. Переваги

- супровід кожного нашого об'єкта, на який велося оформлення креслень КМД до кінця монтажних робіт, при необхідності з виїздом на будівельний майданчик;
- видача частини оформлених креслень КМД у самий найкоротший строк у виробництво, з метою виконання виготовлення конструкцій паралельно з розробкою креслень, що значно знижує строки будівництва об'єкта;
- ізометричне зображення об'ємної конструкції на кресленні марки КМД значно полегшує сприйняття при виготовленні й веденні монтажних робіт;
- наскрізне маркування всіх деталей об'єкта;
- відомість металовиробів представлена на кожному монтажному кресленні;
- виконання креслення кожної деталі на окремому аркуші;
- виконання Відомості відправних марок на проект;
- виконання Зведеної відомості металовиробів;
- виконання Відомості монтажних схем;
- виконання Специфікації металу на проект;
- виконання Відомості креслень на проект;
- виконання Зведеної вибірки деталіровки;
- виконання Зведеної вибірки металу по проекту КМД;
- визначення величини площі поверхні в м2 для кожної деталі, кожної марки й усієї конструкції в цілому;
- виконання комплекту креслень листових деталей у масштабі 1:1 для створення шаблонів різання або карт розкрою;
- надання інформації, що перетвориться в керуючий код для верстатів зі ЧПК.

Состав креслень КМД є дуже важливим для подальшої роботи над реалізацією проекту. Кожний із цих пунктів значно допомагає технологові – при розробці норм витрати на одиницю продукції, при складанні карт розкрою й програм для верстатів зі ЧПК, виробничнику – при виготовленні продукції, монтажникові – при веденні монтажних робіт. Залежно від типу конструкцій состав креслень КМД може змінюватися. Правила оформлення креслень КМД прописані в наступних нормативних документах: ЕСКД - "Єдина система конструкторської документації", СПДС - «Система проектної документації для будівництва», будівельні норми й правила (Снип), ГОСТ 21.501-93. Відразу можна подивитися й вивчити умовні позначки на кресленнях КМД. Вартість розробки креслень КМД, а також строк реалізації Вашого проекту ми повідомляємо в перебігу двох календарних днів з моменту одержання креслень стадії КМ.
Креслення КМ Ви можете направити в нашу адресу або поштою або електронною поштою – info@polygonal.com.ua

Що необхідно для того, щоб одержати відповідь на Ваш запит?

Ми зможемо швидко й обґрунтовано дати комерційну пропозицію на оформлення креслень КМД якщо:

- комплект креслень КМ наданий на пророблення буде повний. При відсутності якого або з аркушів проекту неможливо визначити обсяг робіт. При можливості перевірте комплектність проекту КМ до відправлення в нашу адресу – це дозволить заощадити час;
- проект стадії КМ містить Загальну специфікацію металу;
- розроблювачі стадії КМ виявлять готовність до спілкування й усуненню можливих зауважень. Якість проекту стадії КМ значно впливає на вартість і загальний строк виконання робіт.

Ми надамо Вам відповідь за вартістю розробки креслень КМД і строкам у лічений годинник після одержання документації КМ. У відповіді ми пропишемо состав креслень КМД, який буде Вам наданий. Офіційна комерційна пропозиція ми відправимо Вам або по факсу або електронною поштою.

Якщо креслення марки КМД потрібні були Вам «ще вчора», те ми готові розробляти будівельні креслення такими темпами, які дозволять надолужити згаяний час.

На сьогоднішній день команда інженерів компанії ПОЛИГОНАЛЬ готова здійснювати виконання креслень стадії КМД в обсязі 1000 тонн металоконструкцій на місяць при забезпеченні практично повного збирання конструкцій і відсутності помилок, які спричиняють значні матеріальні витрати.
Наша команда спеціалізується на оперативній роботі декількох інженерів над одним проектом, що називається в режимі «онлайн».

Сучасні можливості дозволяють працювати із Замовником удалено, незважаючи на його географічне положення, оперативно враховувати всі його зауваження й побажання. У нашому арсеналі успішна робота з підприємствами не тільки України, але й Росії, Казахстану, Латвії й Молдавії. Виконання креслень КМД удалено жодною мірою не впливає на якість проектних робіт.

Звертаючись до нас Ви можете бути впевнені в порядності й відповідальності всієї нашої команди. Ми будемо з Вами до повної реалізації проекту. Мало того ми можемо й виготовити Вам металоконструкції й змонтувати їх по зазначеній адресі.

Читання креслень КМД

Правильне читання креслень КМД, означає вміння уявного вистави в об'ємному виді виробу графічно оформленого на площині. Необхідно мати спеціальні знання, навички, які допоможуть правильно виготовити деталі, збирати з них вузли, кінцеві конструкції. Теоретичною основою креслення є наука про методи зображення геометричних фігур на площині – нарисна геометрія. Без базових знань навчитися читати КМД неможливо. Ми даємо рекомендації із читання людям, які вже мають базові знання креслення. Отже:
1. Читання креслення КМД слід починати з вивчення основних видів, правил, методів нанесення на папір предметів різної форми й розмірів у площині, а також умовних позначок і стандартів, які повинні витримуватися при оформленні. Необхідно вивчити технологію обробки відповідних виробів.
2. Щоб читати креслення КМД правильно, потрібно дотримуватися певної послідовності дій для його прочитання:
  • Вивчення змісту головному напису. За допомогою даного запису ви легко зрозумієте назву деталі, вид матеріалу, з якого вона виготовляється, масштаб
  • Визначення умовних позначок, за допомогою яких була представлена певна інформація
  • Аналіз зображення. Вистава форми деталі або вироби. Якщо побачити деталь відразу не вийти, можна подумки її розділити на кілька складових частин і спробувати представити їхню геометричну форму.
  • Вивчення габаритних розмірів деталі – вистава її величини.
Уважне читання креслення КМД дозволить представити зображені на ньому деталі: як вони з'єднуються, як розташовані й багато чого іншого. Уважне вивчення написів дозволить не тільки довідатися назву виробу, визначити масштаб, кількість необхідних деталей для виготовлення, масу виробу, але й розглянути всі зображені на ньому деталі, які дозволять точніше представити майбутню форму виробу в готовому виді, враховуючи всі технічні вимоги й стандарти.
3. Тепер слід докладно ознайомитися з усіма розмірами, які зображені на кресленні КМД, щоб визначити базові й вільні. На базові розміри, як правило, призначаються припустимі відхилення від установлених розмірів виробу.
4. У завершенні, необхідно встановити тип чистоти поверхні всіх елементів виробу, щоб надалі на підставі отриманої в ході прочитання інформації, представити всі етапи технології виробництва й обробки виробу на кожному циклі, а також проаналізувати яким образом цей виріб або деталь буде застосована у вузлі або в кінцевому продукті, яке призначення буде виконувати, при яких умовах буде проходити її експлуатація

Загальні правила оформлення робочих креслень марки КМ і КМД

Загальні правила оформлення робочих креслень марки КМ і КМД

Стадії проектування і робоча документація

Стадії проектування і робоча документація

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Линия горячего цинкования

Гаряче цинкування


Технологічне обладнання

Устаткування для організації цехів гарячого цинкування.


Дізнайтесь більше
"Гаряче цинкування"

Линия сварки опор Ø2900

Зварювальна машина опор Ø2900

Роботизоване різання люка

Роботизоване різання люка

Лінія безшовних опор

Лінія безшовних опор

Динамічне балансування роторів у власних опорах

Урівноваження роторів, зниження вібраційної навантаженості опор, попередження передчасного зносу обладнання

Організація технічного обслуговування

Перевірка на технологічну точність

Наслідки несвоєчасного балансування