RUS| UKR

Згинання листового металуЗміст

Виконуємо згинання листового металу на спеціалізованому гідравлічному пресі довжиною 14 метрів із зусиллям 2000 т. Ми зможемо зігнути лист товщиною до 25 мм довжиною до 14 метрів.
Звернувшись до нас, Ви отримаєте точне згинання товстого листу великої довжини в короткий строк.
Ми гнемо деталі, які ще недавно, зігнути було неможливе.
Наші клієнти - це підприємства оборонної промисловості, важкого машинобудування гірської й енергетичної галузі, які застосовують листи великої товщини й високої міцності.


Технічні характеристики пресу

Станина верстата для гнучкі металу - гідравлічний згинальний прес - виготовлена з високоякісної нормалізованої сталі, тому станина тверда й дуже міцна.
Гідравлічні циліндри забезпечують максимальні якісні експлуатаційні характеристики пресу. Штока виготовлені споконвічно із цільного металу з обробкою на високоточному верстаті зі ЧПК. Потім вони пройшли індукційне припасування й були хромовані.
Згинальний вузол переміщається по 4 напрямних, що забезпечує йому точний рух по вертикалі, а вузол блокування/зупинки агрегату також пройшов обробку на високоточному верстаті зі ЧПК.
Нижня плита преса складається з 3-х напрямних і оснащена системою бомбування. Дана система додання антипрогину складається з незалежного двигуна й гідронасоса, який управляє блоком гідроциліндрів, що забезпечують компенсацію прогинів. Величина прогину визначається автоматично й управляється секцією (ЧПК) CN Delem.
Усі характеристики можна персоналізувати по запиту.

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ ПРЕСА

  • Потужність......................................................................... 2000 тонн
  • Довжина згину....................................................................... 14000 мм
  • Зев пресу........................................................................... 2000 мм
  • Хід циліндра........................................................................ 250 мм
  • Відстань до стола............................................................. 975 мм
  • Швидкість опускання............................................................. 70 мм/з
  • Робоча швидкість................................................................... 8 мм/з
  • Швидкість підняття............................................................... 80 мм/з
  • Вага ....................................................................................... 160.000 кг
  • Ширина стола ........................................................................ 550 мм 
Паралельність верхнього стола досягається завдяки лінійним датчикам, які перебувають на осі Y1 і Y2. Паралельність верхнього стола на кожному граничному положенні ходу досягається завдяки сервоклапанам, які управляються контролером CNC. Паралельність устаткування під час робочого процесу відповідає 1 % погрішності.
Виконана оптимізація швидкості переміщення верхнього стола. Три швидкості переміщення верхнього стола: швидке падіння, швидкість прогину, швидкість зворотного ходу. Значення швидкості задається через контролер CNC.
Програма прогину легко виводиться на екран. На додаток до цього, програму прогину можна дивитися в 2D або 3D, що значно полегшує роботу оператора й підвищує ефективність праці.
У порівнянні зі стандартним пресом, настроювання преса серії AD-S виконується набагато швидше. Для одержання необхідної деталі задається кут і параметри згину. Параметри для ЧПК операцій згинального преса, такі як маса, відвід назад, задній останов і поворот вигину, настроюються автоматично.
Якщо заданий некоректний параметр або параметр, що перевищує межу припустимого, то на екран виводиться повідомлення про помилку, що запобігає виконанню операції.


Згинання листа металу - процес

Згинання металу - це процес, також відомий як пресування, штампування й формування, процес зміни форми металевого листа шляхом вигину.
Ми можемо оптимізувати конструкцію клієнта, щоб зменшити кількість зварювання; це особливо вигідно в оборонній промисловості, тому що має багато переваг безпеки. Компонент може бути зроблений легше, міцніше й з меншими витратами за рахунок усунення зайвого зварювання.

Що являє собою процедура гнучкі металу?

Операція згинання листового металу деформує заготовку таким чином, щоб вона прийняла потрібну форму. У ході виконання згинання одна частина листу змінює своє положення щодо іншої на певний кут. Щоб деформація відбулася правильно, необхідно зробити певні розрахунки.
Якщо потрібно гнучка товстого листа металу за часту, не замислюючись, використовують зварювання. Зварювальний апарат дозволяє виконати процедуру дуже швидко. Однак зварювання негативно позначається на міцності й довговічності металу. Після такого "згинання" деталь може бути з легкістю піддана негативному впливу факторів зовнішнього середовища.
Технологія гнучкі листового металу вимагає наявності спеціального устаткування, тим більше, що на ньому зручніше виконувати процедуру виходячи з нескладних розрахунків. До того ж, після використання такого встаткування мінімальна ймовірність виникнення тріщин і інших механічних дефектів.

Як здійснити розрахунок гнучкі листового металу?

Слід розуміти, що розрахунки гнучкі листового металу пресом проводиться для того, щоб визначити зусилля, яке потрібно буде застосовувати стосовно металу для його правильної деформації. Адже необхідне зусилля гнучкі листа може залежати від товщини листа, радіуса кута, якого необхідно досягтися, і мінімального кута листової заготовки. Щоб розрахунок зусилля гнучкі металу пройшов успішно, його виконують по спеціальних формулах. Таким чином, вам удасться грамотно здійснити розрахунок, завдяки чому ви одержите підходящу вам деталь із листа металу.
Розрахунки зусилля гнучкі


Види згинання листа металу

Повітряна гнучка (Air bending) проводиться за допомогою опускання згинального пуансона в матрицю на певну глибину з високою точністю, при цьому верхній і нижній інструменти не стосуються один одного. У такий спосіб немає необхідності мати радіус пуансона й кут матриці такими, як у готовій деталі, тобто інструмент для гнучкі є універсальним. Одним комплектом інструмента для гнучкі можна зробити згинання великого діапазону кутів і профілів завдяки точному завданню величини робочого ходу пуансона. Такий метод гнучкі є найбільш універсальним, він дозволяє скоротити до мінімуму частоту переналагоджень - зміни інструмента, у ньому також немає твердої прив'язки пуансона до матриці. Прикладом такої гнучкі є процес виготовлення грановані багатогранні опори освітлення.
Повітряна гнучка вимагає щодо невеликого зусилля, це дозволяє використовувати вузькі пуансони або пуансони зі складною формою ( для гнучкі спеціальних профілів). Радіус гнучкі залежить від властивості самого металу й величини розкриття матриці й становить від 1 до 2 товщин метала. Точність формування кута залежить від точності ходу пуансона, відхилення товщини самого металу від теоретичної й від його пружнення. У середньому такий метод дозволяє досягтися точність обробки ±15’-30’. Для якісної гнучкі по всій довжині деталі гідравлічний прес повинен бути оснащений системою компенсації прогину балки - бомбування.

Гнучка в упор (Bottoming) - процес гнучкі листа, який відбувається за рахунок опускання пуансона в матрицю, при цьому формування кута відбувається відповідно до форми матриці. При використанні цього методу кожний кут гнучкі й різна товщина листового металу вимагає певний комплект інструмента для гнучкі, що приводить до додаткових витрат. Зусилля для обробки таким способом з використанням пуансонів великого радіуса на 20 % перевищують застосовувані для повітряної гнучкі ( при тій же товщині аркуша й величинах одержуваного кута). Зі зменшенням радіуса гнучкі зусилля росте. Перевагою такої гнучкі можна вважати небагато кращу точність у порівнянні з повітряною — ±15’. Однак практично неможливо зігнути заготовку на кут більше 90 градусів. Метод застосовується для гнучкі аркуша товщиною до 5 мм. Прикладом такої гнучкі може служити процес формування опори освітлення конічної тобто круглої в поперечному перерізі.

Ціна гнучкі листового металу залежить від багатьох факторів, тому для її визначення Вам необхідно відправити по електронній пошті ескіз або креслення деталі й ми здійснимо розрахунок вартості.

Згинання листа

Згинання конусу

Згинання довгих деталей

Згинання товстих листів


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Лінія гарячого цинкування

Гаряче цинкування


Технологічне обладнання

Устаткування для організації цехів гарячого цинкування.


Дізнайтесь більше
"Гаряче цинкування"

Линия сварки опор Ø2900

Зварювальна машина опор Ø2900

Роботизированная резка люка

Роботизоване різання люка

Лінія безшовних опор

Лінія безшовних опор

Динамічне балансування роторів у власних опорах

Урівноваження роторів, зниження вібраційної навантаженості опор, попередження передчасного зносу обладнання

Організація технічного обслуговування

Перевірка на технологічну точність

Наслідки несвоєчасного балансування