RUS| UKR

Опори освітлення металеві


Стовпи вуличного освітлення


Опори освітлення компанія ПОЛИГОНАЛЬ проектує і виготовляє для наступних територій: шосе, вулиці, парки і сквери;  велосипедні доріжки, стадіони і спортивні майданчики;  промислові території, складські та контейнерні термінали;  аеропорти, вокзали, перони, заправні станції і багато іншого, на базі металевих багатогранних стійок.  Металеві опори зовнішнього освітлення Ми проектуємо з індивідуальним підходом в кожному конкретному випадку.  

Ми надаємо професійні консультації щодо вибору оптимальних рішень освітлювальних стовпів.  Стовпи вуличного освітлення проектуються відповідно до чинних в Україні норм і правил.

Компанія ПОЛІГОНАЛЬ - виготовлення металевих опор освітлення, кронштейнів, оголовники, фундаментних закладних. Оцинковані. Наявність на складі.

Які типи опор освітлення, які системи освітлення, для яких зон освітлення? 

Ми не проектуємо освітлювальні опори для аеропорту так само, як для залізничного вокзалу.  Ми розробляємо конкретні рішення, адаптовані до проблем кожної освітлюваної зони.  Цей унікальний досвід - це результат активного і тісного співробітництво між нами і експлуатуючими організаціями.  Всі наші освітлювальні опори проектуються з урахуванням специфіки освітлюваної зони і індивідуальних потреб клієнта.

Паркові опори освітлення

Паркові опори
освітлення

Конічні і грановані освітлювальні стовпи паркових і садових зон.

Вуличні опори освітлення

Вуличні опори
освітлення

Стовпи вуличні зовнішнього освітлення прибудинкових територій житлових кварталів.

Дорожні опори освітлення

Дорожні опори
освітлення

Сталеві грановані освітлювальні опори автомобільних дорого і магістралей.

Автономне вуличне освітлення

Системи автономного вуличного освітлення


Автономне вуличне освітлення дозволяє різко скоротити витрати на підведення кабелю живлення, на організацію підстанції, вузла обліку електроенергії, на отримання дозволів та погоджень в різних інстанціях

Освітлення пішохідних переходів


Як правильно освітити пішохідний перехід.  Приклади систем освітлення, комплектації.

Освітлення пішохідних переходів

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

ПЕРЕВАГИ:


Екологічність

Одним з найважливіших факторів екологічності, є повторне використання матеріалу, який застосовується для виробництва опор освітлення - сталь.  Завдяки тому, що сталь має властивість не змінювати своїх характеристик при повторному використанні її можна переробляти не один раз.  У зв'язку з цим опори металеві, щогли зовнішнього освітлення абсолютно безпечні для природи, чого не скажеш про їх аналогах, виготовлених із застосуванням пластику і бетону.  Використання металевих сталевих конструкцій в опорах освітлення в рази знижує споживання енергії і вносить великий вклад у зменшення забруднення навколишнього середовища.


Естетика

У проектуванні металевих щогл і опор зовнішнього вуличного освітлення ПОЛИГОНАЛЬ особливу увагу приділяє виразності форм даної продукції з метою найбільш гармонійного співіснування з навколишнім середовищем (будівлями, спорудами, парками, дорогами, спортивними майданчиками, скверами та ін). Для досягнення якісного зовнішнього вигляду освітлювальних стовпів конструкції обробляються лакофарбовим покриттям або з допомогою гарячого цинкування.


Надійність

Освітлювальні стовпи, вуличні ліхтарі, опори освітлення, прожекторні щогли - є інженерними спорудами, що само собою передбачає надійність і безпеку.  Для досягнення цих цілей наші фахівці використовують, з урахуванням всіх норм і правил, новітні системи автоматизованого проектування.  Також користуємося послугами науково-дослідних інститутів для випробувань даних конструкцій на полігоні.


Довговічність

Найвищої якості при виготовленні металевих стовпів і щогл освітлення можна домогтися при проектуванні їх з використанням багатогранних гнутих стійок.  Захищає від агресивного впливу зовнішнього середовища дані види конструкцій обробка способом гарячого цинкування з наступним додатковим фарбуванням, що у багато разів збільшує термін служби стовпів освітлення.


Економічність

Металеві стовпи й щогли зовнішнього освітлення на базі багатогранних гнутих стійок є легкими і одночасно міцними конструкціями.  Природна форма конуса і великий вибір видів стали забезпечує досягнення кращих показників міцності і оптимального використання перетину конструкції опори вуличного освітлення.  За швидкістю проведення монтажних робіт багатогранні опори перевершують всі типи застосовуваних опор.  Технології заводської збірки роблять установку на об'єкті простіше і безпечніше, що спрощує будівництво в межах міста.


Індивідуальність

Команда досвідчених інженерів і конструкторів готова для вирішення практично будь-якого питання в області опорних конструкцій зовнішнього освітлення.  Прості і економічні рішення конструкцій щогл вуличного освітлення зі стаціонарною короною або прогресивні з мобільного короною, декоративні або гібридні конструкції, призначені для кріплення світильників і сонячних батарей - це тільки кілька прикладів з асортименту компанії.


КЛІЄНТИ ПРО НАС:

Рекомендательный лист Vodafone