RUS| UKR

Технічне обстеження стану будівель і споруд


Зміст

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ здійснює проведення технічного обстеження стану конструкцій будинків і споруджень. Обстеження технічного стану будинків визначає точний поточний технічний стан конструкцій будинку або спорудження, виявлення дефектів і прогнозування їх поведінки в майбутньому.

У яких ж випадках необхідне проведення технічного обстеження?

Наприклад, Вам потрібен проект реконструкції будинку, а перед початком проектування реконструкції треба провести технічне обстеження будинку для реконструкції, щоб дати проектувальником повну інформацію про об'єкт.
Або ж потрібна перепланування приміщень у будинку, перед проектуванням якої також треба обов'язково провести технічне обстеження об'єктів ( при переплануванні, можливо,зміниться навантаження на стіни, розташування внутрішніх стін між приміщеннями).
Також необхідне проведення технічного обстеження недобудови, квартири, житлового будинку, будинку загального призначення, якщо об'єкт здобувається у власність. При цьому видається висновок про технічний стан об'єкта.
Якщо планується завершення будівництва об'єкта, роботи на якому не велися рік і більш, те Вам знадобиться попередньо виконати технічне обстеження будівельних конструкцій.
Часто технічне обстеження споруджень проводять і для висновку угод по купівлі-продажу нерухомості, тому що воно допомагає правильно оцінити вартість об'єкта.

Наші фахівці виконують роботи з технічного обстеження будинків і споруджень будь-якої складності.
Наша компанія має відмінно підготовлений персонал, здатний грамотно провести технічне обстеження споруджень будь-якому ступеня складності. За результатами обстеження будівельних конструкцій будинків і споруджень оформляється звіт, що містить крім аналізу технічного стану спорудження рекомендації з його поліпшення, якщо це необхідно.
 • Технічне обстеження конструкцій, стану будинків і споруджень;
 • Обстеження технічного стану фундаментів;
 • Обстеження технічного стану несучих конструкцій, що й обгороджують, вузлів і деталей;
 • Обстеження інженерних комунікацій;
 • Розробка рекомендацій і висновків за матеріалами технічних звітів обстежень
 • Виконання необхідних перевірочних розрахунків несучої здатності конструктивних елементів і теплотехнічних розрахунків, що обгороджують конструкцій.

Як проводиться технічне обстеження будинків і споруджень?

Перший етап - попереднє обстеження будинків і споруджень. Основним завданням попереднього обстеження є збір вихідної інформації, визначення загального стану будівельних конструкцій, визначення состава й обсягу робіт для детального обстеження.
До складу робіт з попереднього обстеження входять загальний огляд будинку; збір загальних відомостей про будинок (час будівництва, строки експлуатації); загальна характеристика об'ємно-планувального й конструктивного рішень і систем інженерного встаткування; виявлення особливостей технології виробництва для виробничих будинків з погляду їх впливу на будівельні конструкції, визначення фізичних параметрів мікроклімату або виробничого середовища, температурного режиму приміщення, наявності агресивних до будівельних конструкцій технологічних виділень, збір відомостей про антикорозійні заходи; ознайомлення з архівними матеріалами вишукувань; вивчення матеріалів, що раніше проводилися на даному об'єкті обстежень виробничого середовища й стану будівельних конструкцій.

Другий етап - детальне обстеження будинків і споруджень. Детальне обстеження включає: візуальне обстеження конструкцій (з фотофіксацією видимих дефектів); обмірювальні роботи; інструментальні обстеження (вимір прогинів і деформацій; визначення характеристик матеріалу несучих конструкцій; опади фундаментів і деформації ґрунтів підстав). На цьому етапі виконується також лабораторний аналіз проб матеріалів, узятих на об'єкті.

Третій етап - перевірочний розрахунки й камеральна обробка даних обстеження. Одним з найважливіших етапів експертизи несучої здатності й експлуатаційної надійності конструкцій будинків є перевірочні розрахунки. Розрахунки виконуються з урахуванням результатів обстеження: виявлених дефектів, відхилень від розмірів, корозійного зношування, реальних міцністних властивостей матеріалу, дійсних розрахункових схем і навантажень, температурних впливів, осад ґрунтів і т.д. Перевірочні розрахунки конструкцій, що є невід'ємною частиною експертних висновків, виконуються як вручну, так і з використанням сертифікованих програмних продуктів .

Яка вартість і строки проведення обстеження технічного стану будинків і споруджень?

Вартість проведення робіт визначаються наступними факторами:
 • місце розташування об'єкта
 • будівельний обсяг об'єкта
 • площа об'єкта
 • стан об'єкта
 • ціль обстеження
 • наявність документації (проект, паспорт, звіт про обстеження, що раніше проводилися, інформація про аварії в будинку)
 • точністю технічного завдання
 • наявність доступу до конструкцій

Що Ви одержуєте в результаті проведеного технічного обстеження стану спорудження?

У результаті проведеного діагностичних робіт Ви одержуєте наш висновок технічного обстеження, у якому у формі звіту викладені:
 • виводи за результатами проведеного обстеження про технічний стан будинків і можливість експлуатації в поточному стані, можливості збільшення навантаження або зміни розрахункової схеми після реконструкції або перепланування;
 • короткий опис існуючого будинку, його об'ємно-планувального й конструктивного рішень;
 • фотофіксація дефектів, виявлених у ході технічної експертизи;
 • результати технічної діагностики окремих конструкцій (стін, фундаментів, покрівлі) з докладним описом конструкцій, дефектів, рекомендаціями з подальшої експлуатації або посилення конструкції (усі згідно з діючими нормами);
 • розгорнутий вивід з рекомендаціями з посилення окремих конструкцій і подальшої експлуатації всього будинку (приміщення), а також прогнозними характеристиками конструкцій будинку й подальшого використання їх після реконструкції, перепланування або посилення;
 • результати лабораторних випробувань і досліджень;
 • графічна частина із кресленнями, у тому числі обмірювальні креслення;
 • розрахункова частина з перевірочними розрахунками окремих конструкцій ( при необхідності);
 • додатка з нашими сертифікатами й ліцензіями;
 • додатка, надані замовником (плани БТІ, матеріали проекту й т.п.).

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

Технічне обстеження стану будівель і споруд

Паспортизація будівель і споруд

Організація і виконання обстежень, оцінки технічного стану і паспортизації будівель і споруд

Діагностика стану будівель

Діагностика стану будівель

Ведення паспорта будівлі

Ведення паспорта будівлі

Надзор за состоянием здания

Нагляд за станом будівлі

Методи технічного обстеження стану будівель і споруд

Методи технічного обстеження стану будівель і споруд

Методи оцінки і ліквідації пошкоджень в конструкціях будівель

Методи оцінки і ліквідації пошкоджень в конструкціях будівель

Уточнення характеристик сталі при технічному обстеженні конструкцій

Уточнення характеристик сталі при технічному обстеженні конструкцій


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Лінія гарячого цинкування

Гаряче цинкування


Технологічне обладнання

Устаткування для організації цехів гарячого цинкування.


Дізнайтесь більше
"Гаряче цинкування"

Лінія зварювання опор Ø2900

Зварювальна машина опор Ø2900

Роботизоване різання люка

Роботизоване різання люка

Лінія безшовних опор

Лінія безшовних опор