RUS| UKR

Механічна обробка інструментальне
виробництво


Зміст

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ веде основну діяльність по наступних напрямках інструментального виробництва:
 • проектування й виготовлення інструмента для екструзії алюмінієвого профілю;
 • проектування й виготовлення роликового оснащення для прокату сталевого профілю;
 • проектування й виготовлення штампового оснащення й спеціального інструмента;
 • виготовлення комплектуючих і деталей по кресленнях замовника
Розробка штампів, спеціальних пристосувань, пуансонів і матриць виконується з використанням високоспеціалізованих програмних пакетів МЕ-10, NX-5, КОМПАС. Програмування верстатів зі ЧПК здійснюється в САМ системах PGL-5 і NX-5. Механічна обробка деталей виконується із застосуванням високоточних обробних центрів, ерозійних верстатів, шліфувальних верстатів провідних виробників: DECKEL MAHO, MORI SEIKI, AGIE, SODICK, MITSUBISHI, STUDER.
Для виготовлення штампів, інструмента й оснащення ми використовуємо якісні леговані сталі наступних виробників: BOHLER-UDDEHOLM, SCHMOLZ-BISKENBACH, THYROTHERM. Термічна обробка й азотування виконується на встаткуванні фірми COFI.
Можливості нашого виробництва передбачають співробітництво навіть на окремо взятих етапах виробничого циклу.


Виготовлення штампів, пуансонів і матриць

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ спеціалізується на виробництві штампів для холодного штампування. Ми проектуємо й виготовляємо розділові, формотворні й комбіновані штампи будь-якої складності. Виготовляємо штампи, пуансони й матриці для крупносерійного й дрібносерійного виробництва. Максимальний габарит штампового блоку, який ми здатні механічно обробити: 1000х650 мм у горизонтальній площині.
Матеріал заготовок для штампів холодної деформації повинен бути твердим, зносостійким, міцним, грузлим (щоб сприймати ударні навантаження) і в теж час не зазнати пластичним деформаціям.
Усі штампи виготовляються з легованої сталі по DIN 1.2379 (аналог стали Х12МФ). Це найкраща легована сталь для холодних штампів з високим змістом хрому. Хром підвищує ріжучі властивості й зносостійкість, збільшує міцність сталі, що особливо важливо для великих пуансонів і матриць. У порівнянні з вуглецієвими леговані інструментальні сталі мають наступні переваги: гарну загартованість, більшу пластичність у відпаленому стані, значну міцність у загартованому стані, більш високі ріжучі властивості.
Вартість проектування й виготовлення штампа залежить від складності виробу й становить від 15 тисяч гривень.
Строк виготовлення оснащення залежить від завантаженості виробництва й становить від 2-х тижнів.


Інструмент для екструзії

Екструзія - це комплексний технологічний процес, у результаті якого формується профіль заданого перетину, тобто алюміній під тиском проходить через матрицю, де й формуються потрібні параметри.
Матриця – це інструмент, який установлюється на пресове встаткування, за допомогою якого виготовляється необхідна конфігурація.
Компанія ПОЛИГОНАЛЬ розробляє й виготовляє інструмент для екструзії алюмінієвого профілю найрізноманітніших конфігурацій і форм. Максимальний діаметр матриці, що виготовляється, становить 400 мм.
Строки виготовлення матриці, з моменту твердження креслень, становлять 2-3 тижні.
Вартість матриці для екструзії профілю залежить від конфігурації й становить від 10 тисяч гривень.
Суттєво впливає на ціну матриці – це вид виробленого з її допомогою профілю, а саме - відкритий або закритий.
Зокрема, це матриці:
 • категорії А — для виготовлення профілів стандартного перетину;
 • категорії Б – для виробництва стандартних профілів, а також профілів середньому ступеня складності. Стінка такого продукту має товщину менш 1,5 мм;
 • категорії З — яка необхідна для виробництва профілів підвищеної складності. У готового профілю товщина стінки не перевищує 1 мм.
Для проектування інструмента необхідні наступні дані:
 • профіль (нормаль);
 • зусилля преса;
 • ділильний діаметр робочої втулки контейнера;
 • монтаж комплекту матриці в пресі;
 • розміри опорних інструментів (вставок, болстеров);
 • розміри матріцеутримувача;
 • залежні від преса розміри матриці по стандарту DIN 24540, включаючи висвердлені отвори, шпонкові канавки й канавки з маркуванням.


Роликове оснащення

Роликове оснащення
Компанія ПОЛИГОНАЛЬ займається проектуванням і виготовленням прокатних валків і іншого оснащення, застосовуваних у прокатних станах холодної прокатки сталевих відкритих і закритих профілів із сортового профільного матеріалу.
Технологічні можливості виробництва дозволяють виготовляти валки діаметром до 400 мм. Валки виготовляються з легованої сталі по DIN 1.2379 (аналог стали Х12МФ).
Ціна валка залежить від розміру й складності виробу.
Строк виготовлення оснащення залежить від завантаженості виробництва й становить від 2-х тижнів.


Термообробка сталі

Термообробка сталі - класичний спосіб поліпшення властивостей металу. Різновиди термообробки: отжиг, загартування, відпуск, азотування.
Отжиг - при отжигє головною метою є одержання рівномірної структури стали, зменшення її пластичних властивостей. У процесі отжига сталь нагрівають до певної температури, витримують, а потім повільно прохолоджують.
Є два роди отжига. При отжигє першого роду структура сталі не міняється, його ділять на 4 групи: рекристалізацію, гомогенізацію, патентірування й отжиг для зняття внутрішніх напружень. На одержання рівноважної структури шляхом фазових перетворень спрямований отжиг другого роду, причому вихідна структура може бути заміщена як частково, так і повністю.
Загартування - термообробка, метою якої є одержання найбільш нерівновагої структури сплаву й нетипового рівня характеристик. Загартування буває з поліморфним перетворенням і без нього.
Відпустка - термообробка, метою якої є зниження внутрішніх напружень сплаву, отриманого загартуванням з поліморфним перетворенням. Після такого загартування поява вторинних фаз іде нарівні з різким збільшенням внутрішніх, тому до максимуму зводяться твердість і міцність, повністю знижується пластичність.
Азотування - це технологічний процес хіміко-термічної обробки, при якій поверхня різних металів або сплавів насичують азотом у спеціальному середовищі. Поверхневий шар виробу, насичений азотом, має у своєму составі розчинені нітриди й здобуває підвищену корозійну стійкість і найвищу мікротвердість. По мікротвердості азотування уступає тільки боріруванню, у той же час перевершуючи цементацію й нітроцементацію

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

Динамічне балансування роторів у власних опорах

Зрівноважування роторів, зниження вібраційної навантаженості опор, попередження передчасного спрацювання устаткування

Організація технічного обслуговування

Перевірка на технологічну точність

Наслідки несвоєчасної балансування


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Линия горячего цинкования

Гаряче цинкування


Технологічне обладнання

Устаткування для організації цехів гарячого цинкування.


Дізнайтесь більше
"Гаряче цинкування"

Лінія зварювання опор Ø2900

Зварювальна машина опор Ø2900

Роботизоване різання люка

Роботизоване різання люка

Лінія безшовних опор

Лінія безшовних опор