RUS| UKR

Продукція компаніїКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ пропонує різні види металоконструкцій і виробів з металу. Вони використовуються в будівництві, у тому числі ліній електропередачі, залізниць і автомагістралей, промислових і міських об'єктів.

Сучасні опорні конструкції

Сталеві багатогранні опори розроблені командою інженерів компанії ПОЛИГОНАЛЬ відрізняються надійністю, довговічністю архітектурною виразністю. Продукція сертифікована УкрСЕПРО.

Опори освітлення

Грановані сталеві стовпи і опори для зовнішнього освітлення вулиць і доріг, парків та скверів, стадіонів та спортивних майданчиків, аеропортів, вокзалів, промислових складів.

Прожекторні щогли

Спеціалізовані прожекторні щогли для професійного освітлення відкритих територій. Сталеві, без застосування залізобетону.

Вежи зв'язку

Антенні опори, щогли, вишки для потреб стільникового зв'язку на базі багатогранних гнутих опор оцинковані. Проектування, виготовлення, монтаж.

Стійки світлофорів

Консольні і рамні опори для установки дорожніх знаків і світлофорів, а також комбіновані з кронштейном під вуличні світильники та антени зв'язку.

Опори контактної мережі

Силові стовпи сталеві грановані для прокладки контактної мережі електротранспорту, а також комбіновані з можливістю установки світильників і антен зв'язку.

Флагштоки вуличні

Виготовлення: вуличні флагштоки сталеві, стаціонарні і мобільні, покриття - гаряче оцинкування.

Громовідводи, блискавкоприймачі

Докладніше ...


Типові металеві конструкції для будівництва повітряних ліній електропередачі.

Опори ЛЕП

Проектування спеціальних опор ЛЕП. Виготовлення типових металоконструкцій опор для ПЛ 0,4 - 750 кВ.

Портали ВРП

Проектування порталів ВРП на базі сталевих багатогранних опор. Виготовлення типових порталів.

МК для ПЛ 0,4-10 кВ

Виготовлення типових металевих конструкцій для залізобетонних опор ПЛ 0,4 - 10 кВ.