RUS| UKR

Опори ліній електропередачі


Виготовлення конструкцій опор ЛЕП


Компанія ПОЛИГОНАЛЬ здійснює проектування і виготовлення металевих конструкцій високовольтних ліній електропередачі - опори ЛЕП. Ми виробляємо типові уніфіковані опори і проектуємо, виготовляємо багатогранні опори ЛЕП, які широко поширені на заході і вже застосовуються в Україні.

Проектування і виготовлення металевих конструкцій багатогранних конструкцій ЛЕП здійснюється відповідно до чинних в Україні норм і правил.
Металеві конструкції багатогранних стійок ВЛ набули широкого поширення при будівництві ПЛ завдяки цілому ряду об'єктивних причин. Є кілька явних переваг багатогранних стовпів ЛЕП перед гратчастими, залізобетонними і дерев'яними. Нижче ці переваги перераховані. Саме ці чинники визначають успішність при модернізації високовольтних мереж, заснованої на використанні гранованих стійок.


Цинкування деталей опор ЛЕП

Пакети готові до відвантаження

Типові металеві опори ЛЕП

Каталог металевих конструкції ЛЕП гратчастого типу, що застосовуються для будівництва повітряних ліній електропередачі


Дізнайтесь більше
"Типові металеві опори ЛЕП"

Сталеві багатогранні опори ЛЕП :

для ПЛ 6-10 кВ

для ПЛ 35 кВ

для ПЛ 110 кВ

для ПЛ 220 кВ

Пункти перехідні опорні кабельно-повітряні
Пункти перехідні опорні кабельно-повітряні

Призначені для переходу повітряної лінії в кабельну при будівництві й реконструкції повітряних ліній електропередачі напругою 35-110 кВ і застосовуються для виносу повітряної лінії із плями промислової забудови, будівництва переходів через автомобільні й залізниці, інші інженерно-технічні спорудження


Довідайтеся більше

ПЕРЕВАГИ:


Надійність

На лініях побудованих з використанням багатогранних опор ЛЕП відсутні катастрофічні руйнування, які є типовими для залізобетонних (ефект доміно) і металевих ґратчастих ( скручування ) стійок.


Довговічність

Термін служби металевих конструкцій багатогранних стовпів ПЛ у всьому світі повинна бути не менше 50 років в той час як дерев'яних - 20 років, залізобетонних - 30 років, металевих оцинкованих - 40 років. Крім того, слід зазначити вандалостійкость, що є вразливим місцем у ґратчастих металоконструкцій ЛЕП.


Естетичність

Сталеві багатогранні стійки ЛЕП , розроблені компанією ПОЛИГОНАЛЬ природно вписуються в простір міських і сільських районів. Цинкове і лакофарбове покриття будь-якого кольору дозволяють підтримувати охайний і приємний зовнішній вигляд, протягом довгих років .


Екологічність

Сталь - це матеріал придатний до повторного використання. В процесі повторного використання сталь ніколи не втрачає свої основні властивості і тому може використовуватися у виробництві сталевої продукції знову і знову. Завдяки цьому, сталеві багатогранні опори ЛЕП є безпечними для довкілля, чим їх аналоги, виконані з бетону.Збереженість

Ця властивість металоконструкцій ЛЕП зберігати в заданих межах значення параметрів, здібності стойки виконувати необхідні функції після зберігання, транспортування, монтажу. За цим показником є явний аутсайдер - це залізобетонні опори.Транспортабельність

По зручності і вартості транспортування багатогранні опори ПЛ істотно виграють в порівнянні з бетонними і гратчастими (з урахуванням вартості складання). Бетонні стовпи вимагають застосування спеціального і дорогого транспорту - опоровозів і сцепних платформ. Багатогранні перевозяться стандартними трейлерами.

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

Проектування металевих опор ЛЕП і фундаментів

Індивідуальне проектування опор ЛЕП під конкретні умови і сферу застосування

Складання, установка, монтаж багатогранних опор ЛЕП

Рекомендації по виконанню складання і монтажу опор ЛЕП на базі багатогранних гнутих стойок

МТС Україна

Dariali Energy

Ворзельська селищна рада