RUS| UKR

Флагштоки вуличніЧому встановлюють флагштоки?

Флагшток - відмінний спосіб продемонструвати гордість і патріотизм Вашій країні, гордість збройними силами, символ державності й незалежності країни й багато чого інше. Щоб прапор був видним здалеку – його прикріплюють до вуличного флагштоку.

Установіть флагшток у в'їзді в населений пункт, на вулицях населених пунктів, на площах населених пунктів, у Вашого будинку, офісу організації, на автозаправній станції, біля державної установи - для того щоб одержати повний ефект від прапора.

Кріплення флагштока на комерційних об'єктах – це доситькрасива й ефектна реклама. Крім того конструкції тримача прапора не піддані корозії, не вимагають обслуговування й фарбування, не завдають шкоди навколишньому середовищу. Також, при установці, флагштоки не вимагають наявності спецтехніки.

Розроблена нашими інженерами система підйому прапора має антивандальний захист від несанкціонованого доступу. Спеціальні кулькові підшипники закритого типу, які застосовуються в вузлах обертання прапора - не вимагають додаткового обслуговування й розраховані на тривалу роботу більш 10 років. Універсальна система кріплення флагштока дозволяє використовувати різні варіанти основ для установки, спрощує процес монтажних робіт.

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ пропонує різні види стаціонарних і мобільних вуличних флагштоків для житлових, комерційних і державних об'єктів, враховуючи індивідуальні потреби Клієнта. Ми можемо доправити флагштоки по Вашому замовленню на майданчик будівництва.


Комерційні й державні флагштоки

Комерційні й державні флагштоки більше по  висоті, діаметру й товщині стінки. Це дозволяє підвищити опір вітру. Комерційні флагштоки починаються з висоти 6 метрів і переходять в висоту до 70 метрів. Ці флагштоки випускаються з стали й покриваються гарячим цинком або офарблюються лаком. Товщина стінки й діаметр флагштока вибираються так, щоб забезпечити необхідний опір вітру для передбачуваного місця застосування й установки.

Більшість закінчень флагштоків мають спеціальні антикорозійні кольори. Наші інженери часто по замовленню клієнта задають індивідуальні кольори.

Головною перевагою флагштоків проектованих і виготовлених компанією ПОЛИГОНАЛЬ є стійкість до механічного зношування й корозії. При всіх гідностях наші флагштоки також мають бездоганний зовнішній вигляд, який зберігається на протязі багатьох літ.
Державні флагштоки


Флагштоки для приватних будинків

Якщо Ви прагнете купити флагшток для будинку або резиденції, в нас є різні варіанти конструктивних рішень.

Один з наших самих популярних флагштоків для будинку - сталевий спінінг. Він поставляється в двох частинах і, коли він установлений разом, верхня секція може обертатися на шарикопідшипниках. Це дозволяє йому рухатися разом з вітром і допомагає запобігти закручуванню флагштока прапором.


Установка флагштоків

Флагштоки звичайно встановлюють на бетонний фундамент. Основа збільшується в розмірі з висотою, діаметром і збільшенням маси стовпа. Як правило, бетонна основа в чотири рази більше діаметра флагштока і в по висоті 10 % від висоти стовпа.

Якщо Вам потрібна консультація по добору й установці флагштока – фахівці нашої компанії з радістю нададуть її Вам.