RUS| UKR

Установка переробки цинкової золи


Обладнання заводів гарячого цинкування


Установка переробки цинкової золи є спеціальним обладнанням гарячого цинкування. Установка складається із секції відділення металевої частини від окису й секції плавлення в контрольованій атмосфері. Система спроектована й виготовлена для виробників з великими обсягами виробництва й безперервним виробництвом. Дана установка переробляє відходи цинкової золи й приводить до відновленню цинку на 99,2%. Відновлений цинк є технічно й комерційно прийнятним для повторного використання в технологічному процесі, і будь-які залишки оксиду цинку можуть бути продані.
Антикорозійні властивості цинку роблять його ідеальним металом для захисту виробів з металів (багатогранні опори, опори освітлення, прожекторні щогли, вежи зв'язку, опори ЛЕП, вуличні високі флагштоки, дорожні огородження, стійки світлофорів консольні й рамні опори, опори й стовпи контактної мережі електротранспорту).
У процесі гарячого цинкування утворюються два відходи утримуючі цинк: зола цинку й твердий цинк (гарцинк).
Цинкова зола являє собою відкинутий матеріал, який утворюється на поверхні розплавленого цинкового металу у ванні цинкування. Золу видаляють із верхньої частини гальванічних ванн і відкидають.
Відновлення й переробка цинкової золи із промислових відходів зменшує кількість відходів, що підлягають остаточному видаленню, відповідно зменшує проблеми з утилізацією відходів, а отриманий цинк із цинкової золи використовують повторно в тому ж технологічному процесі.
Відновлення цинку з відходів цинкової золки має важливе значення як з економічної, так і з екологічної точки зору.
Придбання системи рекуперації цинкової золи дозволить Вам:
  • зменшити обсяг закупівель цинку;
  • зменшити відходи в процесі гарячого цинкування;
  • зменшити утилізацію відходів;
  • підвищити безпеку оператора.

Установка переробки цинкової золи

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Опори освітлення

Дізнайтесь більше
"Опори освітлення"

Антенні опори

Дізнайтесь більше
"Вишки зв'язку"

Балансування роторів

Дізнайтесь більше
"Балансування роторів"