RUS| UKR

Гаряче цинкування


Гаряче цинкування

ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА:


Гаряче цинкування

Багатогранні опори

Гофровані конструкції

Дорожні огородження

Опори ліній електропередачі

Обладнання для цехів гарячого цинкування


Компанія Полігональ - надаємо послуги гарячого цинкування металоконструкцій. Гарантія якості. Стислі терміни.

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ пропонує широкий спектр інжинірингових послуг із проектування й уведення в експлуатацію цехів гарячого цинкування металевих конструкцій зануренням у розплав цинку. При проектуванні ми використовуємо лінії гарячого цинкування на базі газових і електричних печей зі сталевою ванною. Як фахівці з багаторічним досвідом, ми пропонуємо комплексні вирішення, підібрані по індивідуальних потребах Клієнта.

В обсяг нашої пропозиції входить:

  • огляд на місці в Клієнта;
  • консультації в області підбора встаткування для цеху гарячого цинкування;
  • комплексне виконання проекту цеху гарячого цинкування;
  • шеф-монтаж обладнання, що входить у лінію гарячого цинкування;
  • запуск, навчання.

Гаряче цинкування є промисловим процесом покриття сталевих конструкцій захисним антикорозійним шаром цинку електрохімічного (катодного) характеру.

Процес гарячого цинкування складається із занурення попередньо підготовленого сталевого виробу у ванну з розплавленим цинком при температурі близько 450°C.

При зануренні відбувається дифузія цинку із залізом з утворенням сплавів Fe-Zn і на поверхні залишається чистий цинк. Гаряче цинкування зануренням є найбільш оптимальним і ефективним методом при покритті виробу шаром цинку, що захищають його від корозії, і вважається одним із самих надійних.

Гаряче цинкування дозволяє не тільки створити захисне покриття для запобігання впливу на сталеві конструкції атмосферних явищ, але й забезпечує анодний захист стали у випадку ушкодження захисного шару цинку.

Технологія гарячого цинкування дозволяє створити захисний шар і на внутрішній поверхні виробів, особливо у випадку цинкування порожніх або трубоподібних виробів.
При експлуатації виробу в особливих умовах на цинкове покриття наноситься шар фарби. Така система покриття може збільшити строк придатності  гарячого цинкового покриття вдвічі.

Технологія гарячого цинкування

Дефекти гарячого цинкування

Лінія гарячого цинкування

Установка цинкування металовиробів

Установка регенерації флюсуУстановка регенерації флюсу

Установка регенерації флюсу призначена для осадження міститься у флюсі двох і тривалентного заліза.

Установка переробки цинкової золи

Устаткування для переробки цинкової золи обробляє відходи цинкової золи і призводить до відновлення цинку на 99,2%.  Відновлений цинк є технічно і комерційно прийнятним для повторного використання в технологічному процесі.Установка переробки цинкової золи

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Лінія зварювання опор Ø2900

Зварювальна машина опор Ø2900

Роботизоване різання люка

Роботизоване різання люка

Лінія безшовних опор

Лінія безшовних опор