RUS| UKR

Конвеєрна накопичувальна система


Організація виробництва багатогранних опор


Конвеєрна накопичувальна система - це комплекс обладнання, призначеного для автоматичного транспортування зігнутої заготовки з згинального преса до зварювальних машин, створюючи накопичення заготовок багатограних опор освітлення. Таким чином, при відключенні преса, зварювальна машина продовжує працювати без зниження продуктивності. Нижче додається план ліній:
План конвеєрної накопичувальної системи
Зігнута згинальним пресом заготовка за допомогою спеціального знімача переміщається на приводні ролики; приводні ролики рухомого рольганга переміщають і розвантажують заготовки в різних позиціях залежно від діаметра заготовки:
  1. одношовна опора до Ø650/ одна заготовка до Ø650 → рухомий рольганг розвантажує заготовку на ланцюговий конвеєр;
  2. половина заготовки для опор до Ø1250 → рухомий рольганг розвантажує дві половини заготовки (одна за однією) в обох позиціях складання зварювальної лінії опор із двох заготовок;
  3. заготовки для опор понад Ø1250 → рухомий рольганг розвантажує заготовку на вихідний рольганг (9 роликів)

Технічні характеристики:

  • Мін./макс. довжина стовпа - 3000 ÷ 16000 мм
  • Кількість накопичених опор - 5 ÷ 23 шт.
Наша виробнича лінія з згинальним пресом має моторизований вихідний рольганг, який переміщає трубу до механічного стопора в позиції накопичення.
Накопичувальний ланцюговий конвеєр, завдяки гідравлічним циліндрам, захоплює заготовку з вихідного рольганга, створюючи накопичення заготовок, яке, у випадку відключення згинального преса, продовжує зварювати, не перериваючи виробництва
Спеціальний підйомник захоплює опору з ланцюгового накопичувального конвеєра й автоматично завантажує її на зварювальну машину; це означає, що Вам не потрібно ніякого оператора для транспортування опор і не потрібно задіяти цеховий кран.
Ролики конвеєра Накопичувальний стіл

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Линия горячего цинкования

Гаряче цинкування


Технологічне обладнання

Обладнання для організації цехів гарячого цинкування


Довідайтеся більше
"Гаряче цинкування"

Опори освітлення

Довідайтеся більше
"Опори освітлення"

Антенні опори

Довідайтеся більше
"Антенні опори"

Балансування роторів

Довідайтеся більше
"Балансування роторів"