RUS| UKR

Крупнощитова опалубка сталеваЗміст


Опалубка стін сталева

Система крупнощитової сталевої опалубки застосовується в житловому, суспільному й інженерному будівництві для виконання стін, резервуарів, пілонів і фундаментів мостових опор. Застосування даної системи дозволяє підвищити продуктивність праці завдяки мінімізації часу монтажу й працезатрат.
Наявні в системі стандартні й додаткові елементи дозволяють підігнати форму опалубки до будь-якої геометричної форми об'єкта. Крупнощитова сталева опалубка стін спроектована на підвищений тиск бетонної суміші.

Матеріал щитів опалубки

Каркас сталевих щитів виготовлений з високоточних профілів висотою 12 см із замкненим контуром, із внутрішньої сторони яких передбачено спеціальне профілювання для сполучних елементів. Каркаси сталевих щитів мають спеціальну «важільну» поверхню, що полегшує монтаж і демонтаж опалубки за допомогою спеціального інструмента.
З'єднання щитів між собою здійснюється за допомогою замків. Кількість замків визначається висотою щитів, що з'єднуються, а також близькістю стику до зовнішнього куту. 

Розмір щитів опалубки

Різноманітність розмірного ряду щитів забезпечує оптимально підібраний комплект опалубки для будь-яких об'єктів: висота щитів варіюється від 2,5 м -2,7 м до 3,3 м, ширина щитів – від 0,25 м до 1,25 м.

Технічні характеристики крупнощитової сталевої опалубки стін

 1.     Маскімальна висота щитів — 3,3 м.
 2.    Максимальна ширина щитів — 2,4 м.
 3.     Тиск бетонної суміші — 80 кПа.
 4.     Максимальне навантаження на підмостки — 180 кг/м2.
 5.     Прогин не більше 1/400.
 6.     Оборотність сталевих рам - до 500 циклів.
 7.     Оборотність палуби щита - не менше 80 циклів (по 40 з кожного боку).
 8.     Палуба з фанери t = 18 мм, щільність ламінату - 180 г / см2.
 9.     Сталевий профіль щитів оцинкований методом - гаряче цинкування.
Переваги:
 •     За рахунок збільшеної площі робочої поверхні і можливості переміщення краном карт з щитів крупнощитова сталева опалубка стін забезпечує високу швидкість монтажу.
 •     Крупнощитова сталева опалубка стін розрахована на навантаження до 8,0 т / м2.
 •     Довговічність за рахунок гарячого цинкування.


Крупнощитова опалубка колон

Широко використовується в висотному монолітному будівництві для зведення колон та інших вертикальних конструкцій правильної геометричної форми.  У даній системі всього один з'єднувальний елемент, що сприятливо позначається на швидкості монтажу.  Опалубка колон на універсальних щитах включає в себе чотири щита потрібної висоти.  З'єднання щитів здійснюється шкворнем.
Переваги:
 •     Всього один з'єднувальний елемент.
 •     Максимальне навантаження свіжого бетону 80 кН / м2.
 •     Використовуються комплектуючі, які застосовуються в опалубці стін.
Для того щоб освітити будівельний майданчик рекомендуємо застосовувати опори освітлення та прожекторні щогли.