RUS| UKR

Світлопрозорі конструкціїВиробництво світлопрозорих металоконструкцій

У цей час використання світлопрозорих конструкцій стало широко поширене в сучасній архітектурі. Приклади подібного можна часто побачити в кінотеатрах, клубах, офісних і торговельних будинках. Крім того, що застосування подібних конструкцій збільшує кількість потропляння усередину будинку світла, зменшується навантаження на несучий каркас будинку за рахунок більш низької ваги.

Матеріал каркаса

Світлопрозорі конструкції виготовляються за стандартною технологією. В основі лежить металевий каркас, стійкий до корозійних і механічних впливів, захищений методом - гаряче цинкування. Каркас для кожного будинку виготовляється по індивідуальному проекту.

Найбільш універсальними є опорно-ригельні системи. Із зовнішньої сторони опорно-ригельних систем використовуються планки, які несуть не тільки декоративні функції, але й надають конструкції додаткову міцність. Даний вид світлопрозорих конструкцій монтується із зовнішньої сторони спорудження й найчастіше використовується для висотних будинків, зимових садів, світлопрозорих дахів і зенітних ліхтарів.

Подібне остеклення має не тільки декоративні, але й функціональними властивостями. Використання сталевих каркасів забезпечує довговічність конструкції, стійкість до різних факторів, що ушкоджують, а також збільшеної несучої здатністю в порівнянні з алюмінієм, а також найвищі параметри тепло- і звукоізоляції.
Виробництво світлопрозорих конструкцій може здійснюватися як по типовим, так і по індивідуально розроблених проектах.
Для освітлення відкритих архітектурних зон застосовують опори освітлення і прожекторні щогли.
Світлопрозорі конструкції
Світлопрозорі конструкції
Світлопрозорі конструкції