RUS| UKR

Проектування теплицьРозробка тепличних комплексів

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ здійснює проектування, виготовлення та будівництво тепличних комплексів "під ключ".
Все більшу популярність у наших замовників отримують проекти "під ключ", такий підхід скорочує строки реалізації проекту та дозволяє створити сучасний тепличний комплекс з високою технологічністю і енергоефективністю .
Спеціалізуючись на індивідуальному підході до проектування тепличних комплексів для вирощування різних культур у різних кліматичних зонах, ми створюємо ефективні тепличні комплекси.
Виробництво конструкцій для теплиць відповідає світовим стандартам якості. При проектуванні використовуються алюмінієві і сталеві конструкції. Антикорозійний захист сталевих конструкцій виконується гарячим цинкуванням, роблячи їх надійними на багато років.
Кваліфіковані фахівці допоможуть Вам розробити бізнес-план для отримання кредитування необхідне для будівництва тепличного комплексу. Інженери-проектувальники спільно з партнерами здійснюють проектування тепличних комплексів, як стадії «П», так і робочої документації.
Нашими партнерами є кращі голландські консалтингові компанії співпраця з якими допомагає здійснити проектування і будівництво тепличного комплексу з нуля і до здачі об'єкта в експлуатацію в найкоротші терміни.
Застосування алюмінієвих конструкцій при будівництві теплиць вважається самим сучасним та екологічним. Застосування металевих конструкцій, захищених методом - гаряче цинкування, також знайшло своє застосування.
Монтаж теплиці
Надійність наших теплиць досягається шляхом точного розрахунку металевих конструкцій та оптимального підбору перерізів профілів, що визначає не тільки металоємність теплиці, але і кількість проникаючого світла. Більше світла, більше врожаю!
Тепличні комплекси на вибір клієнта оснащуються всіма необхідними системами вентиляції, зашторювання (як вертикального, так і горизонтального), опалення та рециркуляції повітря, водопостачання та каналізації, поливального водопроводу, господарсько-питного водопроводу, крапельного поливу, резервного поливу, випарного охолодження і дозволоження повітря, внутрішніх водостоків, технологічного дренажу, автоматизованого управління мікрокліматом, електродосвітлення і електроосвітлення, підживлення рослин вуглекислим газом, підвісного вирощування. Детальну інформацію про призначення тієї чи іншої системи читайте у вкладці ПРОДУКЦІЯ поточного розділу. У підсумку від того якими системами буде оснащена теплиця буде залежати якість, урожайність, продуктивність праці, а отже собівартість виробленої продукції.
У наших тепличних комплексах можна поєднувати одночасне вирощування кількох культур. Шляхом використання системи вертикального зашторювання можна створити особливий мікроклімат для різних культур. Також вона перешкоджає поширенню інфекції і шкідників з однієї зони в іншу. Все це дозволяє поєднувати вирощування різних культур та оперативно реагувати на поточні ринкові запити.
Монтаж теплицьСучасний монтаж теплиць виняткова прерогатива професійних досвідчених бригад, які використовують новітнє підйомне і монтажне обладнання. При сьогоднішній висоті теплиць без цього неможливо обійтися. Використання досвідченого персоналу дозволяє не тільки якісно виконувати монтаж, але і жорстко дотримуватися терміни виконання робіт.
Сучасні тепличні комплекси це, насамперед, промислове підприємство зі своєю інфраструктурою: під'їзні шляхи, приміщення для сортування та зберігання продукції, побутові та адміністративні корпуси і т. п. Таким чином дуже важливо правильно визначити етапність підготовчих, проектних, будівельних робіт. Очевидно, що першим етапом будуть підготовчі роботи, отримання технічних умов та розробка проекту. Компанія ПОЛИГОНАЛЬ надає весь комплекс послуг-від доставки і розмитнення тепличного обладнання, проектування до будівництва і навчання персоналу.
Щоденна робота нашої команди, що об'єднує кращих фахівців в нас і наших партнерів, додасть Вам впевненості у кінцевому результаті вашого проекту.