RUS| UKR

Автономне вуличне освітлення на сонячних батареяхПринцип роботи автономного вуличного освітлення

Розробляємо й виготовляємо опори вуличного освітлення на сонячних батареях. Використання сонячних панелей дозволяє скоротити витрати на електроенергію й освітити території, на яких відсутнє централізоване енергопостачання. 
Автономне вуличне освітлення дозволяє різко скоротити витрати на підведення живильного кабелю, на організацію підстанції, вузла обліку електроенергії, на одержання дозволів і погоджень у різних інстанціях.
Принцип роботи вуличного освітлення на сонячних панелях полягає в перетворенні енергії сонячного світла за допомогою фотоелементів в електричний струм. Далі електрична енергія надходить на акумуляторну батарею, де відбувається її нагромадження. Батарея харчує світильник, як правило, світлодіодний і в такий спосіб відбувається нічне освітлення території. Світлодіодні світильники є самими економічними джерелами світла. Включення й вимикання світильника в потрібний момент часу, а також контроль зарядки батареї здійснюється спеціальним керуючим блоком. Систему автономного вуличного освітлення на сонячних батареях можна оснастити й додатковими функціями. Наприклад можна реалізувати контроль рівня освітленості. В «режимі очікування» світильник буде світити на 20-40% від своєї потужності, а коли в контрольованій зоні виявляється яке або рух світловий потік збільшується до 100%. У такий спосіб можна продовжити час розрядки акумулятора. Так само можна оснастити систему таймером, який дозволить задіяти роботу освітлювальної установки в потрібний час.
Фахівці нашої компанії розроблять і реалізують систему зовнішнього висвітлення відповідно до Ваших індивідуальних потреб.
Від того на скільки правильно підібрані потужність сонячних батарей і ємність акумулятора буде залежати правильна функціональність освітлювального комплексу, а також його вартість. Зрозуміло, що чим більше потужність сонячної панелі і ємність акумулятора, тем довше буде світити світильник, але й вартість усієї установки буде значно істотніше.


Переваги й недоліки освітлення на сонячних батареях

Автономне вуличне освітлення на сонячних панелях має ряд безумовних переваг таких як:
 • відсутність необхідності оплачувати електроенергію;
 • можливість реалізації освітлення у важкодоступних районах без централізованого енергозабезпечення або вдалині від нього;
 • монтаж освітлювальних комплексів відбувається просто й швидко;
 • повна безпека й екологічність при експлуатації й при утилізації;
 • значний термін служби;
 • автоматична робота установки.
Поряд з перевагами є й ряд недоліків:
 • значна вартість освітлювальної установки;
 • низька вандалостійкость;
 • залежність від погоди;
 • низька яскравість світлового потоку.
При необхідності ми виконуємо наступні роботи: світлотехнічний розрахунки й розрахунки освітленості, на підставі розрахунків добір устаткування й узгодження комплекту із Замовником, визначення місця установки опор освітлення й т.п.


Пристрій установки автономного освітлення

Ліхтарі вуличного освітлення на сонячних батареях використовуються для освітлення пішохідних доріжок, пішохідних переходів, зупинок суспільного транспорту. Подібні системи складаються з:
 • фотоелектричної панелі, яка перетворить енергію сонячного світла в електроенергію;
 • опори з противандальною шафою, у якій розміщається пристрій контролю й акумулятор;
 • акумулятора - герметичного нагромадження, що не обслуговується для збереження й, електроенергії;
 • контролера, який управляє роботою світильника й контролює заряд акумулятора;
 • світильник зі світлодіодною лампою або панеллю


Експлуатаційні характеристики установки автономного освітлення

Освітлювальна автономна установка забезпечує безперебійну роботу в темний час доби при заданих вітрових і ожеледьних навантаженнях.
Конструкція освітлювальної опори забезпечує:
 • зручність монтажу й експлуатації;
 • можливість зміни однойменних видаткових елементів;
 • ремонтопридатність;
 • доступ до всіх блоків, що вимагають регулювання або заміни в ході експлуатації.
Установки освітлення розраховуються на умови експлуатації при температурах від + 40˚с до – 40˚С.
Добір устаткування здійснюється таким чином, що система забезпечує безперебійне живлення світильника від акумулятора протягом 12 годин, а так само автономну роботу освітлювальної установки протягом 3-4 доби при несприятливих погодних умовах.
Опори освітлення проектують із товщиною стінки не менш 3 мм і розраховуються на задані вітрові навантаження. Фундаменти опор освітлення застосовуються різних типів залежно від умов геології.
Мінімальна потужність сонячної панелі, як правило, становить 130 Вт. Акумулятори застосовуються гелієві й підбирається виходячи з тимчасових і світлотехнічних параметрів роботи установки відповідно до Технічного завдання, як правило, не менш 150 Ач.
Вироби зазнають гарячому цинкуванню, для захисту від корозії. Технологія виготовлення опор освітлення заснована на використанні сучасного встаткування провідних європейських виробників
Звернетеся до нас і Ви зможете купити освітлення на сонячних батареях з необхідними параметрами

Система автономного освітлення

Система автономного освітлення САО-6/4500

Комплектація системи автономного освітлення:

Найменування Характеристика Кількість
Сонячний модуль Полікристалічна, 260 Вт, 24 В
1
Акумулятор 100 А*ч
1
Світильник LED
25 Вт, 4500 люмен
1
Контролер
Управління зарядом і освітленням
1
Корпус навісний
IP 54
1
Кабель, клемники
Комутація елементів САО
комплект
Гранована сталева опора
Висота 7 м, гаряче цинкування
1
Кронштейн світильника
Виліт 1,5 м, гаряче цинкування
1
Анкерна закладна
Без покриття
1