RUS| UKR

Зовнішнє освітлення територій


Зовнішнє освітлення територій


Замов освітлювальну опору


 Дізнайтесь більше
ПРАЙС НА ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯКреслення освітлювальної опори

Етапи виробництва опор освітлення

Сертифікат відповідності УкрСЕПРО

Зміст

Призначення зовнішнього освітлення територій

Зовнішнє освітлення використовується для освітлення парків, освітлення дворів і вулиць, освітлення доріг, стадіонів, спортивних майданчиків, відкритих територій промислових підприємств, складів, терміналів, заправних станцій, автостанцій, залізничних станцій, морських портів і аеропортів.
На сьогоднішній день зовнішнє освітлення міст і промислових зон далеко не розкіш, а необхідність, без якої складно представити життєдіяльність людини.
Зовнішнє освітлення території найдійовіший пасивний захід спрямоване на забезпечення безпеки й своєчасне запобігання незаконних дій.
При необхідності зовнішнє освітлення території можливо оснастити інфрачервоними датчиками, а також датчиками руху, що дозволяє значно заощаджувати електроенергію.


Проект зовнішнього освітлення

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ пропонує послуги з монтажу й проектуванню зовнішнього освітлення. Наші фахівці розроблять для Вас проект зовнішнього освітлення. Ми пропонуємо широкий спектр усіляких світильників, кронштейнів і опор зовнішнього освітлення.
Якщо Ви не знайдете підходящий варіант зі стандартного ряду пропозицій, ми виконаємо індивідуальний проект зовнішнього освітлення з урахуванням Ваших побажань.
Величезне значення має вуличне освітлення територій, що прилягають до різних будинків і спорудженням. Крім того, що для безпечного пересування необхідно забезпечити певний нормами загальний рівень освітленості, слід не забувати про крапкове підсвічування елементів ландшафту й архітектурних форм. Підсвічування дозволяє створити виразний вигляд міських будинків. Сьогодні для підсвічування існує безліч усіляких світильників і ліхтарів


Зовнішнє світлодіодне освітлення

Широке поширення одержало зовнішнє світлодіодне вуличне освітлення. Цікавою особливістю світлодіодного освітлення є відсутність випромінювання - інфрачервоного й ультрафіолетов, що наносить шкоду Вашим рослинам.
Строк експлуатації світлодіодних ламп досягає тридцяти років.
Ландшафтне освітлення – дуже важливий елемент зовнішнього освітлення. У нашому асортименті продукції Ви знайдете паркові опори освітлення призначені для підсвічування садових доріжок, квітників, клумб, кущів і дерев. Усе це, у свою чергу, тісно сполучається із садовим і парковим освітленням.
Основна мета освітлення території – забезпечення комфортних умов у темний і сутінковий час.
Освітлення міських парків має свої певні особливості. Важливо продумати так, щоб кожний елемент ландшафту або благоустрою, малі архітектурні форми, був освітлений відповідним прийомом – локальним або силуетним. Необхідно розуміти, що дерева й високі чагарники віддалені від основних елементів ландшафту служать, найчастіше, поганим фоном. Також важливо враховувати, що дивитися на освітлювані об'єкти будуть із різних точок і при цьому світ не повинен зліпити спостерігача.

Стандартний перелік опор освітлення дивитеся в розділі ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯ.
Конструкції захищаються гарячим цинкуванням. Технологія виготовлення прожекторних щогл і опор освітлення відповідає останньому слову науки й техніки.