Головна      Організація виробництва БГС
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 

ІНЖИНІРИНГОВІ ПОСЛУГИ
 
 
ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА БГС 
 
 
 
 

 
 
 
 
Компанія ПОЛИГОНАЛЬ пропонує широкий спектр інжинірингових послуг - від комплексного проектування технології виробництва багатогранних гнутих стійок (БГС) до поставки, монтажу та введення в експлуатацію обладнання.

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ спеціалізується на комплексному проектуванні ділянок та цехів для виробництва круглих і багатогранних, у поперечному перерізі, сталевих стовпів для:
- систем освітлення міських доріг, автомагістралей, стадіонів, аеропортів та портів, контейнерних станцій;
- ліній фіксованого і мобільного телефонного зв'язку;
- магістральних, розподільних ліній низької, середньої та високої напруги.
Весь спектр виробів, які можна виробляти в проектованих нами цехах і на дільницях, представлений на даному сайті у розділах: ЕНЕРГЕТИКА, ОСВІТЛЕННЯ, КОНТАКТНА МЕРЕЖА, МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК, СТІЙКИ СВІТЛОФОРІВ, СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ. Технологічні можливості цеху по виробництву багатогранних гнутих стійок будуть відповідати Вашим потребам і того типу виробів, який Ви збираєтеся робити.

Багатий досвід компанії ПОЛИГОНАЛЬ в області розробок сучасних конструкцій на основі багатогранних гнутих стійок дозволяє їй впроваджувати на промисловий ринок по виготовленню сталевих стовпів нові види виробництв, які відповідають останньому слову науки і техніки.
При проектуванні ми використовуємо обладнання, високої якості, виготовлене за індивідуальним замовленням, виключно відповідне Вашим потребам.
У технологічний ланцюжок виробництва може входити слідуюче обладнання:
- верстат для різання трапецієподібних заготовок, використовується для виготовлення з листового рулонного металу трапецієподібних заготовок під подальшу гибку на пресі;
- автоматична установка плазмового різання;
- гідравлічний листозгинальний прес з автоматизованою системою подачі листових заготовок ;
- одношовная автоматична зварювальна установка для стовпів складаються з однієї заготовки;
- двошовний автоматична зварювальна установка для стовпів складаються з двох заготовок;
- робот з плазмовим різаком, використовується для вирізки в стовпах отворів, лючків і т. п.
- система рольгангів і накопичувальних столів, використовується для забезпечення безперервності технологічного процесу і автоматизованої передачі заготовок по операціях
.

 

 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua