Головна      Організація гарячого цинкування      Технологія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
 
 
ІНЖИНІРИНГОВІ ПОСЛУГИ
 
 
 
ГАРЯЧЕ ЦИНКУВАННЯ 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ТЕХНОЛОГІЯ ГАРЯЧОГО ЦИНКУВАННЯ


Компанія Polygonal пропонує широкий спектр інжинірингових послуг з проектування та введення в експлуатацію цехів гарячого цинкування металевих конструкцій зануренням в розплав цинку. При проектуванні ми використовуємо лінії гарячого цинкування на базі газових печей зі сталевої ванни. Як фахівці з багаторічним досвідом, ми пропонуємо комплексні рішення, підібрані за індивідуальними потребами Клієнта.
 
Гаряче цинкування є промисловим процесом покриття сталевих конструкцій захисним антикорозійним шаром цинку електрохімічного (катодного) характеру.

Цей процес складається з занурення попередньо підготовленого сталевого виробу у ванну з розплавленим цинком при температурі близько 450°C.

При зануренні відбувається дифузія цинку з залізом з утворенням сплавів Fe-Zn і на поверхні залишається чистий цинк. Гаряче цинкування зануренням є найбільш оптимальним та ефективним методом при покритті виробів шаром цинку, який захищає їх від корозії, і вважається одним з найнадійніших.

Цинкування дозволяє не тільки створити захисне покриття для запобігання впливу на сталеві конструкції атмосферних явищ, але і забезпечує анодний захист сталі в разі пошкодження захисного шару цинку.

Дана технологія дозволяє створити захисний шар на внутрішній поверхні виробів, особливо у разі цинкування порожнистих або трубообразних виробів.
При особливих експлуатаційних умовах виробів на цинкове покриття наноситься шар фарби. Така система покриття може збільшити термін придатності цинкового покриття вдвічі.
 
ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС
 
Для забезпечення переміщення виробів вони повинні бути закріплені на спеціальних траверсах.

Перед цинкуванням вироби піддаються хімічній обробці, бо поверхні виробів, призначених для гарячого цинкування, повинні бути чистими.
 
Стадії процесу:

Знежирення: перед травленням металів (видалення оксидів хімічним способом, без якого неможливо цинкування) необхідно видалити маслянисті і мастильні речовини з їх поверхні. Таким чином, мета знежирення - видалення з поверхні маслянистих і/або мастильних речовин з використанням кислотних розчинів.

Травлення: необхідно для видалення оксидів заліза з поверхні матеріалів. Для травлення використовують кислоту з інгібітором корозії, який необхідний для зупинки продовження ефекту травлення металу після видалення окису.

Промивка: для повного видалення кислотного розчину після травлення проводиться промивання виробів у ванні з водою.

Флюсовання: проводиться в гарячому рідкому розчині хлористого цинку/амонію з метою підготовки поверхні металу для правильної «реакції» з розплавленим цинком і для запобігання утворення окису при подальшому процесі сушіння.

Сушка: вироби поміщають в камеру сушки, де циркулює гаряче повітря при температурі близько 100° C. Таким чином, матеріал сушиться і нагрівається, що дозволяє знизити термошоку від високих температур гарячого цинкування.

Цинкування: проводиться зануренням у цинк, вміст чистого цинку не менше 98,5 %, при температурі близько 450° C. При цинкування допускаються добавки алюмінію або інших елементів у відповідності зі специфікою вимог цинкування.

Охолодження: проводиться зануренням у гарячу воду тільки виробів такої конструкції, які не деформуються і не зруйнуються.

Пасивація: за замовленням клієнта матеріал може бути оброблений розчином з несодержащих хром органічних солей, який запобігає утворенню білого окису, тобто того нальоту оксидованого цинку, який утворюється в результаті зберігання виробів у вологих і непровітрюваних приміщеннях. Пасивація проводиться шляхом занурення конструкцій у спеціальний розчин і сушиться при температурі 70°C перед його упаковкою.

Перевірка: дві властивості покриття після гарячого цинкування, які ретельно розглядаються після процесу цинкування, - товщина покриття та зовнішній вигляд покриття. Різні прості фізичні та лабораторні тести виконуються для визначення товщини, однорідності, рівня прилипання і зовнішнього вигляду.

 

 
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua