Головна      Спеціальні конструкції
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ 
 
 
 
 
 

БЛИСКАВКОПРИЙМАЧІ, ФЛАГШТОКИ, РЕКЛАМНІ СТЕНДИ

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ проектує сталеві несучі конструкції - громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди на основі багатогранних гнутих стійок, які отримали широке поширення на заході і вже добре зарекомендували себе в Україні.

Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку. Ми надаємо професійні консультації по вибору оптимальних рішень для опорних конструкцій. Опори проектуються у відповідності з діючими в Україні нормами та Технічним завданням.

Виробничий технологічний цикл складається з наступного обладнання: лінія різання трапецієподібних заготовок, автоматична установка плазмового різання, гідравлічний листозгинальний прес з автоматизованою системою подачі листових заготовок, одношовная автоматична зварювальна установка для стовпів, що складаються з однієї заготовки, двошовний автоматична зварювальна установка для стовпів, що складаються з двох заготовок, роботизована різання та зварювання, система рольгангів і накопичувальних столів.

Бланк Технічного завдання можна скачати тут.
 Можливо проектування та виготовлення опори висотою до 70 м.
Покриття: гарячий цинк, лакофарбове покриття.
Переваги:
- легкість конструкції;
- простота і зручність монтажу;
- невеликі габарити фундаменту;
- економія площі установки;
- зниження вартості будівництва фундаменту;
- при установці опори не потрібно додаткових фіксуючих розтяжок;
- компактність, естетичність конструкції;
- встановлення опор у межах міста;
- можливість поєднання встановлення антен та освітлювального обладнання.

 
 

Блискавкоприймачі

Розміри опор
 
H, м
Øa, мм
Øb, мм
В, мм
nхd , мм
10
65
130
230
4хМ30
15
65 170
270
4хМ27
20
160
320
420
12хМ27
25
160
400
500
12хМ24
35
160
690
800
16хМ36
40
160
700
 810
16хМ36
 
 
Блискавкоприймачі проектуються і виготовляються на основі багатогранних гнутих стійок. Антикорозійне покриття за погодженням із замовником виконується або фарбуванням або методом гарячого цинкування, який дозволяє гарантувати корозійну стійкість не менш 20 років. Можливо проектування та виготовлення комбінованих блискавкоприймачів, що виконують функцію опори освітлення або вишки зв'язку. Наші блискавкоприймачі мають естетичний зовнішній вигляд, високу антикорозійну стійкість, можливість установки освітлювальних приладів.
Блискавкоприймачі застосовують з метою захисту від ударів блискавки будівель і споруд, а також перенапруг в мережі електроживлення.
 
 
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua