Головна      Опори ЛЕП      Складання та монтаж опор ЛЕП
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
 
Опори ЛЕП 
 

СБИРАННЯ ТА МОНТАЖ БАГАТОГРАННИХ ОПОР ЛЕП

 
 
 
 
 
Стійки багатогранних опор можуть складатися з однієї, двох або декількох секцій залежно від необхідної висоти опори. Максимальна довжина секцій (довжина відправних елементів), як правило, становить не більше 12 м і обумовлюється зручністю їх транспортування. При з'єднанні секцій між собою можливо два варіанти виконання: фланцеве і телескопічне з'єднання.
Збірка фланцевого з'єднання, як правило, не викликає питань, складання ж телескопічного з'єднання вимагає певних навичок та вміння. Телескопічне з'єднання буде надійним та ефективним якщо виконається лише тільки дві умови: а) довжина телескопічного стику повинна бути дорівнює номінальній "+" або "-" допускаемое відхилення. Допустиме відхилення вказується в конструкторській документації і, як правило, становить 10-12% довжини самого стику; б) стягання секцій провести зростаючою навантаженням з кроком, що залежать від діаметру з'єднуються секцій, до припинення переміщення секцій відносно один одного.
Завдяки конусності стягиваемая створюється щільне з'єднання секцій, що дозволяє передавати згинальний момент без зсуву. Це з'єднання можна порівняти з болтовим з'єднанням з контрольованим моментом затяжки. Ми рекомендуємо, щоб навантаження було не менше 10 тонн. Для контролю довжини телескопічного стику заводи виробники, як правило, наносять мітки в межах яких з урахуванням допустимого відхилення має відбутися заклинювання секцій один щодо одного. Якщо такої позначки немає, то монтажники наносять її самі при складанні відповідно з інструкцією по збірці або монтажною схемою, які розробляє завод-виробник і докладає до відвантажувальних документів.
Для полегшення складання секцій іноді їх оснащують спеціальними вушками, які використовують для закріплення ручних талів або домкратів, створюють стягуюче зусилля. При стягуванні секцій кількома домкратами або талями необхідно стежити за рівномірністю прикладання навантаження, щоб уникнути завалів і раннього заклинювання секцій, які важко відновити.
Якщо вушок немає, то збірку можна виконати за допомогою лебідки, шляхом прокладки стягуючого троса всередині секцій опори і закріплення до стягивающему ригелю та опорного фланця.
В ході складання секцій опори повинні бути виконані наступні заходи:
- перед початком складання необхідно перевірити, щоб поверхня в зоні телескопічного стику не мала бруду і будь-яких нерівностей;
- секції по черзі укладати на дерев'яні підкладки, попередньо виставлені в горизонтальному положенні;
- стягування секцій проводити у відповідності з інструкцією по збірці даної опори.
Строповку секцій виробляють стрічковими текстильними стропами або металевими тросами, пропущеними гумово-тканинні рукава. Використання голих металевих тросів не допускається, це може призвести до порушення покриття, а також до зісковзуванню при монтажі, використовуючи спосіб стропування «удав».
Після складання стійки (або двох стійок для опор портального типу) опори проводиться установка консольних (і середньої траверси для опор портального типу) траверс, сходів і майданчиків обслуговування. По закінченні укрупненої зборки елементів опори, монтаж опори може проводитися як всборе, так і укрупненими частинами. Вибірспособу монтажу опори залежить від конструктивного рішення опори, місця установки і технічного оснащення будівельно-монтажної організації.

Монтаж опор повинен проводитися в суворій відповідності з проектом виробництва робіт, що включає технологічні карти і схеми на виробництво окремих видів робіт, розробленими спеціалізованими організаціями. Конструкції стійок опор повинні подаватися на монтаж оцинкованими (або з лакофарбовим покриттям) і очищеними від бруду, льоду, олії та іржі. Сталеві конструкції підлягають перевірці на місці установки. Допустимі відхилення від проектних розмірів сталевих конструкцій мають відповідати вимогам технічних умов та діючих будівельних норм. Опори ВЛ можуть бути змонтовані на фундаменти різного конструктивно-технологічного рішення, в залежності від конкретних ґрунтових умов згідно звіту про інженерно-геологічних вишукуваннях і навантажень від конкретної опори.

В ході монтажу опори має бути виконані наступні заходи:

- перед установкою опори в проектне положення повинні бути завершені роботи нульового циклу (роботи по влаштуванню фундаменту з максимально точним вивірянням по висоті і по осі опори), при цьому фундамент повинен набрати не менше 50 % міцності;

- під час підйому опори для запобігання розсипання секцій стійки на телескопічних стиках, застосовують спеціальні методи стропування або фіксують телескопічний стик за вушка тимчасовими пристосуваннями, які знімаються після підйому;

- в місці кріплення строповочного троса, опори повинні мати прокладку для забезпечення схоронності цинкового покриття;

- вивірку конструкції і повне загвинчування всіх гайок на опорному фланці виробляти до зняття стропів. Зняття стропів з опори проводити після повної обтягування всіх гайок фундаменту;

- рекомендується затягувати монтажні болти моментом не менше 15 кгсм;

- голівки і гайки болтів повинні щільно стикатися з площинами елементів конструкцій і шайб. У кожному болте з боку гайки повинно залишатися не менше однієї нитки різьблення з повним профілем;

- надійність фіксації гайок анкерних болтів забезпечується другий гайкою (контргайка);

- якість затягування болтів повинно перевірятися шляхом простукування молотком вагою 0,5 кг, при цьому болт не повинен тремтіти або зміщуватися, а щільність стягання - щупом;

- для підвищення надійності болтових з'єднань оцинкованих конструкцій рекомендується проводити додаткове затягування гайок через тиждень після первинної установки метизів для компенсації обтиснення цинку;

- у відповідності з конкретним проектом ПЛ до контакту опори необхідно приєднати додаткові заземлювачі болтом М16.
Установка зібраної опори може проводитися як за допомогою кранів різного типу, відповідної вантажопідйомності і вильоту стріли, так і з допомогою гелікоптерів при монтажі в важкодоступних місцях (гори, річки, ліси) і місцях з густою забудовою. При виробництві монтажних робіт не допускається механічне пошкодження конструкцій (утворення залишкових деформацій, вм'ятин та ін) і пошкодження захисних покриттів. Транспортні та монтажні навантаження на опори не повинні перевищувати розрахункових експлуатаційних.  


  
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua