Головна      Розробка креслень КМД
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
ПРОЕКТНІ РОБОТИ 
 
 


 
 
 

РОЗРОБКА КМД КРЕСЛЕННЯ


 
Фахівці компанії ПОЛИГОНАЛЬ розробляють креслення КМД конструкцій для будівництва цивільних і промислових об'єктів. Більшість наших інженерів мають досвід роботи більше десяти років. Розшифровка КМД означає - конструкції металеві деталювання. Основними напрямками нашої діяльності по розробці КМД є: - КМД металоконструкцій опор ЛЕП, вишок стільникового зв'язку, прожекторних щогл, антенних опор та інші інженерні споруди великої висоти;
- КМД конструкцій технологічних естакад, галерей, трубопроводів, газоходів;
- КМД металевих конструкцій промислових споруд, ангарів, складів, цехів;
- КМД сталевих конструкцій цивільних будівель і споруд;
- КМД конструкцій інженерних споруд;
- КМД водонапірних башт і різних ємностей.

Креслення стадії КМД. Ідеологія

Розробка КМД в нашій компанії здійснюється з використанням дуже потужної комп'ютерної техніки та високоспеціалізованих програмних продуктів. Все це дозволяє в оптимальні терміни з мінімальною наявністю ймовірних помилок і друкарських помилок розробляти креслення марки КМД дуже високої якості. Сучасні мережеві можливості дозволяють досвідченій команді інженерів оперативно працювати над об'єктами найвищої складності та будь-якого обсягу. Будівельні креслення КМД розробляються шляхом побудови 3D моделі з застосуванням самих передових комп'ютерних технологій.

Ми не розробляємо креслення стадії КМД за найнижчою ціною – ми забезпечуємо оптимальне співвідношення ціни і якості нашої роботи. При чому те, що ми робимо вже давно вийшло за рамки поняття розробки КМД. Крім креслень ми видаємо інформацію, яку сприймають як керуючий код верстати з ЧПУ по виробництву металевих конструкцій, яку можуть використовувати технологи при виконанні розкрою, при розрахунку норм витрат і т. п.

Наших інженерів знають ні на одному підприємстві, ми ведемо супровід кожного свого об'єкта до самого кінця монтажу. Ми брали участь у будівництві об'єктів енергетичної, коксохімічної, металургійної та інших галузей, як в Україні, так і в країнах ближнього зарубіжжя.

Розробка креслень КМД. Переваги

 
- супровід кожного нашого об'єкта, на який велося оформлення креслень КМД до кінця монтажних робіт, при необхідності з виїздом на будівельний майданчик;
- видача частини оформлених креслень КМД в найкоротший термін у виробництво, з метою виконання виготовлення конструкцій паралельно з розробкою креслень, що значно знижує терміни будівництва об'єкта;
- ізометричне зображення об'ємної конструкції на кресленні марки КМД значно полегшує сприйняття при виготовленні і веденні монтажних робіт;
- наскрізна маркування всіх деталей об'єкта;
- відомість представлена металовиробів на кожному монтажному кресленні;
- виконання креслення кожної деталі на окремому аркуші;
- виконання Відомості відправних марок на проект;
- виконання Зведеної відомості металовиробів;
- Відомості виконання монтажних схем;
- виконання Специфікації металу на проект;
- Відомості виконання креслень на проект;
- виконання Зведеної вибірки деталювання;
- виконання Зведеної вибірки металу за проектом КМД;
- визначення величини площі поверхні м2 для кожної деталі, кожної марки і всієї конструкції в цілому;
- виконання комплекту креслень листових деталей у масштабі 1:1 для створення шаблонів різання або карт розкрою;
- надання інформації, що перетворюється в керуючий код, для верстатів з ЧПУ. Склад креслень КМД є дуже важливим для подальшої роботи над реалізацією проекту. Кожен з цих пунктів значно допомагає технологу – при розробці норм витрат на одиницю продукції, при складанні карт розкрою і програм для верстатів з ЧПУ, виробничнику – при виготовленні продукції, слюсарі – при веденні монтажних робіт. Залежно від типу конструкцій склад креслень КМД може змінюватися. Правила оформлення креслень КМД прописані в наступних нормативних документах: ЄСКД - Єдина система конструкторської документації", СПДБ - «Система проектної документації для будівництва», будівельні норми і правила (СНиП), ГОСТ 21.501-93. Тут же можна подивитися і вивчити умовні позначення на кресленнях КМД.

Вартість розробки креслень стадії КМД

Вартість розробки креслень КМД, а також термін реалізації Вашого проекту ми повідомляємо протягом двох календарних днів з моменту отримання креслень стадії КМ.
Креслення КМ Ви можете направити на нашу адресу або поштою або електронною поштою – info@polygonal.com.ua

Що необхідно для того, щоб одержати відповідь на Ваш запит?

Ми зможемо швидко і обґрунтовано дати комерційну пропозицію на оформлення креслень КМД якщо:
- комплект креслень КМ наданий на опрацювання буде повний. При відсутності якого-небудь з листів проекту неможливо визначити обсяг робіт. При можливості перевірте комплектність проекту КМ до відправки в наш адрес – це дозволить заощадити час;
- проект стадії КМ містить Загальну специфікацію металу;

- розробники стадії КМ виявлять готовність до спілкування та усунення можливих зауважень.
 
Якість проекту стадії КМ значно впливає на вартість і загальний термін виконання робіт. Ми надамо Вам відповідь з вартості розробки креслень КМД і термінів в лічені години після отримання документації КМ. У відповіді ми пропишемо склад креслень КМД, який буде Вам надано. Офіційне комерційна пропозиція ми відправимо Вам або по факсу або електронною поштою.

Якщо креслення марки КМД потрібні були Вам «ще вчора», то ми готові розробляти будівельні креслення такими темпами, які дозволять надолужити згаяний час.

На сьогоднішній день команда інженерів компанії ПОЛИГОНАЛЬ готова здійснювати виконання креслень стадії КМД в обсязі 1000 тонн металоконструкцій на місяць при забезпеченні практично повної збирання конструкцій і відсутності помилок, які тягнуть за собою значні матеріальні витрати.
Наша команда спеціалізується на оперативній роботі декількох інженерів над одним проектом, що називається в режимі «онлайн».

Сучасні можливості дозволяють працювати з Замовником віддалено, незважаючи на його географічне положення, оперативно враховувати всі його зауваження і побажання. У нашому арсеналі успішна робота з підприємствами не тільки України, але і Росії, Казахстану, Латвії, Грузії та Молдови. Виконання креслень КМД віддалено ні в якій мірі не впливає на якість проектних робіт.

Звертаючись до нас Ви можете бути впевнені в порядності і відповідальності всієї нашої команди. Ми будемо з Вами до повної реалізації проекту. Мало того ми можемо виготовити і Вам металоконструкції і змонтувати їх за вказаною адресою.

Читання креслень КМД

Правильне читання креслень КМД, означає вміння мисленого уявлення в об'ємному вигляді вироби графічно оформленого на площині. Необхідно володіти спеціальними знаннями, навичками, які допоможуть правильно виготовити деталі, збирати з них вузли, кінцеві конструкції. Теоретичною основою креслення є наука про методи зображення геометричних фігур на площині – нарисна геометрія. Без базових знань навчитися читати КМД неможливо. Ми даємо рекомендації щодо читання людям, які вже володіють базовими знаннями креслення. Отже:

1. Читання креслення КМД слід починати з вивчення основних видів, правил, методів нанесення на папір предметів різної форми і розмірів в площині, а також умовних позначень і стандартів, які повинні витримуватися при оформленні. Необхідно вивчити технологію обробки відповідних виробів.

2. Щоб читати креслення КМД правильно, потрібно дотримуватися певної послідовності дій для його прочитання:

Вивчення змісту головної написи. За допомогою цього запису ви легко зрозумієте назва деталі, вид матеріалу, з якого вона виготовляється, масштаб.

Визначення умовних позначень, за допомогою яких була представлена певна інформація.

Аналіз зображення. Подання форми деталі або виробу. Якщо побачити деталь відразу не вийде, можна подумки її розділити на кілька складових частин і спробувати уявити їх геометричну форму.

Вивчення габаритних розмірів деталі – подання її величини.

Уважне читання креслення КМД дозволить представити на ньому зображені деталі: як вони з'єднуються, як розташовані і багато іншого. Уважне вивчення написів дозволить не тільки дізнатися назву виробу, визначити масштаб, кількість необхідних деталей для виготовлення , масу виробу, але і розглянути усі зображені на ньому деталі, які дозволять точніше уявити майбутню форму виробу в готовому вигляді, враховуючи всі технічні вимоги і стандарти.

3. Тепер слід детально ознайомитися з усіма розмірами, які зображені на кресленні КМД, щоб визначити базові та вільні. На базові розміри, як правило, призначаються допустимі відхилення від встановлених розмірів виробу.

4. На завершення, необхідно встановити тип чистоти поверхні всіх елементів виробу, щоб в подальшому на підставі отриманої в ході прочитання інформації, представити всі етапи технології виробництва та обробки виробу на кожному циклі, а також проаналізувати яким чином це виріб або деталь буде застосована у вузлі або в кінцевому продукті, яке призначення буде виконувати, при яких умовах буде проходити її експлуатація.
  
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua