Головна      Організація виробництва БГС      Роботизоване різання і зварювання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА БГС
 
 
РОБОТИЗОВАНЕ ПЛАЗМОВЕ РІЗАННЯ і ЗВАРЮВАННЯ 
 
 
 
 

 
 
 

РОБОТИЗОВАНЕ ПЛАЗМОВЕ РІЗАННЯ і ЗВАРЮВАННЯ

Ми пропонуємо повні і гнучкі рішення для оздоблювальної обробки багатогранних опор. Роботизована плазмове різання і зварювання призначена для виконання в опорах освітлення овальних отворів і люків з високим рівнем якості і точності, приварки опорних фланців і інших елементів конструкції. Цей комплекс обладнання на основі робота дуже зручний і особливо придатний для підприємств по виробництву опор освітлення, прожекторних щогл, опор ЛЕП з високим виробничим рівнем і підвищеними вимогами до якості продукції.

Роботизований технологічний комплекс для оздоблювальної обробки опор освітлення та опор ЛЕП нашої компанії можна легко використовувати і обслуговувати завдяки своєму простому інтерфейсу користувача. Комплекс виконаний з використанням новітніх технологій і може гарантувати найкращі результати при оздоблювальної обробки опор: вирізання люків, приварювання опорних плит і т. д.

Використовується для оздоблювальної обробки опор освітлення і опор електропередачі, цей комплекс є хорошим рішенням для тих компаній, які хочуть виробляти опори високої якості, з високим виробничим рівнем і повторюваністю, автоматично, готових до подальшого покриття гарячим цинкуванням.

Роботизований технологічний комплекс складається з наступного обладнання:

- рольганги і конвеєри
- система маркування для опор і люків
- система роботизованою плазмового різання
- система для захоплення люків
- відділення ручного зварювання
- відділення ручного калібрування підстави
- напівавтоматична станція завантаження опорних плит
- роботизована станція для внутрішньої/зовнішньої зварювання опорної плити
- роботизована зварювальний станція посилення опорної плити
- станція свердління отворів в опорі
- станція приварки кріплень до опори

Комплекс здатний обробляти широкий спектр опор різного діаметра, довжини і типу (конічні, багатогранні), і дозволяє автоматизувати весь процес без якоїсь ручної маніпуляції мінімальною кількістю працівників при гарантированом кінцевому якості.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

-мінімальний діаметр опори 100 мм
- максимальний діаметр опори 650 мм
- максимальні розміри вирізуваного люка 660 x 350 мм
- товщина опори 3÷8 мм
- довжина опори 4000÷16000 мм
- тип опори: конічні, багатогранні
- лінія обробляє зварені опори
- станція для калібрування основи стовпа з діаметром до 650 мм (різні інструменти)
- підйомний апарат з магнітом для опорної плити
- система обертання опори і нахил гідравлічна сполучна муфта для насаджування опорної плити на стовп з ручною/автоматичної обваркой плити
- автоматичний вузол для свердління отворів і приварки гайок на вершині опори для кріплення кронштейна
- робот
- висока повторюваність
- можливо вирізати люк на конічних і багатогранних опорах
- автоматична система для позиціонування і обертання опори
- повністю автоматизований процес
- автоматичне маркування стовпів і люків
- автоматична система з магнітом для захоплення і позиціонування люка
- система моніторингу в режимі реального часу і телесервісу допомогою підключення до Інтернету або GSM
- виробничий рівень до 10 стовпів/годину


 

 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua