Головна      Вишки зв'язку      Проектування веж зв'язку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
ВИШКИ ЗВ'ЯЗКУ 
 

ПРОЕКТУВАННЯ ВИШОК ЗВ'ЯЗКУ

 
 
 
Ми проектуємо антенні опори, вежі і щогли стільникового зв'язку відповідно до вимог нормативів і правил, що діють в Україні, а також Технічного завдання.
Бланк Технічного завдання можна скачати тут.

Багатогранні антенні опори, вежі і щогли стільникового зв'язку та фундаменти до них проектуються на основі та з урахуванням:
- результатів інженерно-геологічних вишукувань для будівництва;
- відомостей про сейсмічності району будівництва;
- даних, що характеризують призначення, конструктивні і технологічні особливості антенних опор, фундаментів та умов їх експлуатації;
- діючих на антенні опори і фундаменти навантажень;
- умов існуючої забудови та впливу на неї нового будівництва;
- екологічних вимог;
- розмірів земельних ділянок для розміщення антенної опори або щогли стільникового зв'язку;
- техніко-економічного порівняння можливих варіантів проектних рішень для прийняття варіанту, що забезпечує найбільш ефективне використання антенної опори або вежі стільникового зв'язку і фундаментів.

Мінімальна товщина стінки сталевих багатогранних опор стільникового зв'язку застосовується не менше 5 мм, Нижній діаметр стійки багатогранної антенної опори (діаметр фланця) прийматися з урахуванням передбачуваного типу і габаритних розмірів фундаменту. Стійки багатогранних антенних опор, вишок і щогл стільникового зв'язку можуть складатися з однієї, двох або декількох секцій залежно від необхідної висоти. Максимальна довжина секцій (довжина відправних елементів), як правило, становить не більше 12 м і обумовлюється зручністю їх транспортування. При з'єднанні секцій між собою можливо два варіанти виконання: фланцеве і телескопічне з'єднання. При з'єднанні секцій багатогранних антенних опор і щогл з допомогою телескопічного стику орієнтовна довжина стику приймається в залежності від діаметрів з'єднуються секцій: рівної півтора - двом діаметрам (орієнтовно 1.8 середнього діаметра з'єднуються секцій).

При проектуванні антенних опор, вишок і щогл стільникового зв'язку враховується можливе відхилення довжини стійки за рахунок допуску на довжину телескопічного стику при з'єднанні секцій при монтажі. Допустиме відхилення складає 10-12% довжини стику.
Конструкції антенних опор, вишок і щогл з телескопічним з'єднанням можуть мати деталі для стягування секцій опори і забезпечення щільної посадки. Якщо такі деталі відсутні, то стягання проводять лебідкою, пропускаючи трос всередині щогли. Стягування секцій антенних опор рекомендується проводити зростаючою навантаженням з кроком, що залежать від діаметру з'єднуються секцій, до припинення переміщення секцій відносно один одного.
У конструкціях багатогранних антенних опор, вишок і щогл стільникового зв'язку використовуються фланцеві з'єднання з розташуванням болтів по колу або по контуру прямокутника (в стиках секцій стійок між собою і з фундаментом).
Фланцеве з'єднання секцій антенної опори між собою забезпечує точну відповідність висоти стійки, отриманої при монтажі вежі стільникового зв'язку або антеною опори, її проектним значенням.
За типом з'єднання секцій між собою антенні опори, вежі і щогли поділяються на опори з телескопічним і опори з фланцевим з'єднанням.
Для обслуговування антен передавальних пристроїв опори і щогли можуть оснащуватися сходами та майданчиками для відпочинку.
Існуючі конструктивно-технічні рішення багатогранних антенних опор, вишок і щогл стільникового зв'язку та їх елементів дивіться тут.

Ми проектуємо фундаменти багатогранних антенних опор, вишок і щогл.

Конструктивно-технологічні вирішення фундаментів багатогранних антенних опор, вишок і щогл стільникового зв'язку є індивідуальними конструкціями і залежать від конкретних ґрунтових умов та навантаження від конкретної опори. Серед існуючих рішень можна виділити ряд основних, найбільш поширених:
- фундаменти з одиночних сталевих паль-оболонок;
- фундаменти з одиночних буронабивних паль;
- пальові фундаменти з гвинтових паль з металевим ростверком;
- пальові фундаменти із сталевих паль-оболонок з металевим ростверком;
- фундаменти з монолітним залізобетонним ростверком з гвинтових, забивних або буронабивних паль, сталевих паль-оболонок;
- монолітні фундаменти.
Фундамент з палі-оболонки
Фундамент палі з оболонки, посилений двома ригелями
Фундамент з віброзанурювальної палі-оболонки
Фундамент з буронабивної палі
Многосвайный фундамент з буронабивних паль
Фундамент з гвинтових паль з монолітним
і металевим ростверком

 
 
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua