Головна      Тепличні комплекси      Проектування теплиць
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
ТЕПЛИЧНІ КОМПЛЕКСИ 
 

ТЕПЛИЧНІ КОМПЛЕКСИ

 
 
 
 

Проектування та будівництво теплиць

Теплічні комплексиКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ здійснює проектування, виготовлення та будівництво тепличних комплексів "під ключ".

Все більшу популярність у наших замовників отримують проекти "під ключ", такий підхід скорочує строки реалізації проекту та дозволяє створити сучасний тепличний комплекс з високою технологічністю і енергоефективністю .

Спеціалізуючись на індивідуальному підході до проектування тепличних комплексів для вирощування різних культур у різних кліматичних зонах, ми створюємо ефективні тепличні комплекси.

Виробництво конструкцій для теплиць відповідає світовим стандартам якості. При проектуванні використовуються алюмінієві і сталеві конструкції. Антикорозійний захист сталевих конструкцій виконується гарячим цинкуванням, роблячи їх надійними на багато років.

Кваліфіковані фахівці допоможуть Вам розробити бізнес-план для отримання кредитування необхідне для будівництва тепличного комплексу. Інженери-проектувальники спільно з партнерами здійснюють проектування тепличних комплексів, як стадії «П», так і робочої документації.
Нашими партнерами є кращі голландські консалтингові компанії співпраця з якими допомагає здійснити проектування і будівництво тепличного комплексу з нуля і до здачі об'єкта в експлуатацію в найкоротші терміни.

Застосування алюмінієвих конструкцій при будівництві теплиць вважається самим сучасним та екологічним.

Надійність наших теплиць досягається шляхом точного розрахунку металевих конструкцій та оптимального підбору перерізів профілів, що визначає не тільки металоємність теплиці, але і кількість проникаючого світла. Більше світла, більше врожаю!

Тепличні комплекси на вибір клієнта оснащуються всіма необхідними системами вентиляції, зашторювання (як вертикального, так і горизонтального), опалення та рециркуляції повітря, водопостачання та каналізації, поливального водопроводу, господарсько-питного водопроводу, крапельного поливу, резервного поливу, випарного охолодження і дозволоження повітря, внутрішніх водостоків, технологічного дренажу, автоматизованого управління мікрокліматом, електродосвітлення і електроосвітлення, підживлення рослин вуглекислим газом, підвісного вирощування. Детальну інформацію про призначення тієї чи іншої системи читайте у вкладці ПРОДУКЦІЯ поточного розділу. У підсумку від того якими системами буде оснащена теплиця буде залежати якість, урожайність, продуктивність праці, а отже собівартість виробленої продукції.

У наших тепличних комплексах можна поєднувати одночасне вирощування кількох культур. Шляхом використання системи вертикального зашторювання можна створити особливий мікроклімат для різних культур. Також вона перешкоджає поширенню інфекції і шкідників з однієї зони в іншу. Все це дозволяє поєднувати вирощування різних культур та оперативно реагувати на поточні ринкові запити.
 
Монтаж теплицьСучасний монтаж теплиць виняткова прерогатива професійних досвідчених бригад, які використовують новітнє підйомне і монтажне обладнання. При сьогоднішній висоті теплиць без цього неможливо обійтися. Використання досвідченого персоналу дозволяє не тільки якісно виконувати монтаж, але і жорстко дотримуватися терміни виконання робіт.

Сучасні тепличні комплекси це, насамперед, промислове підприємство зі своєю інфраструктурою: під'їзні шляхи, приміщення для сортування та зберігання продукції, побутові та адміністративні корпуси і т. п. Таким чином дуже важливо правильно визначити етапність підготовчих, проектних, будівельних робіт. Очевидно, що першим етапом будуть підготовчі роботи, отримання технічних умов та розробка проекту. Компанія ПОЛИГОНАЛЬ надає весь комплекс послуг-від доставки і розмитнення тепличного обладнання, проектування до будівництва і навчання персоналу.

Щоденна робота нашої команди, що об'єднує кращих фахівців в нас і наших партнерів, додасть Вам впевненості у кінцевому результаті вашого проекту.
 
 
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua