Головна      Опори освітлення      Проектування опор освітлення
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯ 
 

СТОВПИ ОСВІТЛЕННЯ, ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ, ФУНДАМЕНТИ ПРОЖЕКТОРНИХ ЩОГЛ

 
 
 

Проектування опор освітлення

Прожекторна щоглаПроектуємо опори і щогли освітлення у відповідності з вимогами ПУЕ та Технічного завдання.

Бланк Технічного завдання можна завантажити тут. Ми виконуємо проекти на зовнішнє освітлення територій.
Металеві опори зовнішнього освітлення, прожекторні щогли і фундаменти до них проектуються на основі та з урахуванням:
- результатів інженерно-геологічних вишукувань для будівництва;
- відомостей про сейсмічності району будівництва;
- даних, що характеризують призначення, конструктивні і технологічні особливості стовпів зовнішнього освітлення та фундаментів і умов їх експлуатації;
- діючих на стовпи освітлення та фундаменти навантажень;
- умов існуючої забудови та впливу на неї нового будівництва;
- екологічних вимог;
- розмірів земельних ділянок для розміщення опори зовнішнього освітлення або прожекторної щогли;
- техніко-економічного порівняння можливих варіантів проектних рішень для прийняття варіанту, що забезпечує найбільш ефективне використання прожекторної щогли або опори зовнішнього освітлення та фундаментів.

Мінімальна товщина стінки металевих опор зовнішнього освітлення і прожекторних щогл застосовується не менше 3 мм. Нижній діаметр стійки металевої опори освітлення (діаметр фланця) прийматися з урахуванням передбачуваного типу і габаритних розмірів фундаменту. Стійки металевих освітлювальних стовпів і прожекторних щогл можуть складатися з однієї, двох або декількох секцій залежно від необхідної висоти. Максимальна довжина секцій (довжина відправних елементів), як правило, становить не більше 12 м і обумовлюється зручністю їх транспортування. При з'єднанні секцій між собою можливо два варіанти виконання: фланцеве і телескопічне з'єднання. При з'єднанні секцій металевих освітлювальних стовпів і прожекторних щогл з допомогою телескопічного стику орієнтовна довжина стику приймається в залежності від діаметрів з'єднуються секцій: рівної півтора - двом діаметрам (орієнтовно 1.8 середнього діаметра з'єднуються секцій).

При проектуванні стовпів освітлення і прожекторних щогл враховується можливе відхилення довжини стійки за рахунок допуску на довжину телескопічного стику при з'єднанні секцій при монтажі. Допустиме відхилення складає 10-12% довжини стику.
Щогла освітлення стадіонівКонструкції освітлювальних стовпів зовнішнього освітлення і прожекторних щогл з телескопічним з'єднанням можуть мати деталі для стягування секцій опори і забезпечення щільної посадки. Якщо такі деталі відсутні, то стягання проводять лебідкою, пропускаючи трос всередині щогли. Стягування секцій стовпів освітлення рекомендується проводити зростаючою навантаженням з кроком, що залежать від діаметру з'єднуються секцій, до припинення переміщення секцій відносно один одного.
У конструкціях металевих освітлювальних опор і прожекторних щогл зовнішнього освітлення використовуються фланцеві з'єднання з розташуванням болтів по колу або по контуру прямокутника (в стиках секцій стійок між собою і з фундаментом).
Фланцеве з'єднання секцій опори освітлення між собою забезпечує точну відповідність висоти стійки, отриманої при монтажі прожекторної щогли або опори зовнішнього освітлення , її проектним значенням.
За типом з'єднання секцій між собою стовпи освітлення та прожекторні щогли зовнішнього освітлення поділяються на опори з телескопічним і опори з фланцевим з'єднанням.
Для обслуговування прожекторів освітлювальні стовпи й щогли можуть оснащуватися сходами.

Ми проектуємо фундаменти опор освітлення і прожекторних щогл.

Конструктивно-технологічні вирішення фундаментів опор освітлення.

Конструктивно-технологічні вирішення фундаментів прожекторних щогл є індивідуальними конструкціями і залежать від конкретних ґрунтових умов та навантаження від конкретної опори. Серед існуючих рішень можна виділити ряд основних, найбільш поширених:
- фундаменти прожекторних щогл з одиночних сталевих паль-оболонок;
- фундаменти прожекторних щогл з одиночних буронабивних паль;
- пальові фундаменти прожекторних щогл з гвинтових паль з металевим ростверком;
- пальові фундаменти прожекторних щогл із сталевих паль-оболонок з металевим ростверком;
- фундаменти прожекторних щогл з монолітним залізобетонним ростверком з гвинтових, забивних або буронабивних паль, сталевих паль-оболонок;
- монолітні фундаменти прожекторних щогл.
Фундамент из сваи-оболочки
Фундамент из сваи оболочки, усиленный двумя ригелями
Фундамент з палі-оболонки
Фундамент палі з оболонки, посилений двома ригелями
Фундамент из вибропогружаемой сваи-оболочки
Фундамент из буронабивной сваи
Фундамент з віброзанурювальної палі-оболонки
Фундамент из буронабивної сваї
Многосвайный фундамент из буронабивных свай
Фундамент из винтовых свай с монолитным и металлическим ростверком
Багатопальний фундамент з буронабивних паль
Фундамент з гвинтових паль з монолітним
  та металевим ростверком


Освещение аэропорта
Освещение площади
Освещение морского порта
 
 
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua