Головна      Проектування і впровадження сучасних технологічних рішень в Україні
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 

ВИРОБНИЦТВО МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ, ВПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ В УКРАЇНІ

Многогранная опора 110 кВОПОРИ ЛЕП, ПОРТАЛИ ВРП

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ здійснює проектування і виготовлення для України металевих конструкцій високовольтних ліній електропередачі. В нашому асортименті Ви знайдете металоконструкції залізобетонних опор для ВЛ 0,4-10 кВ, 35 кВ, 110 кВ, конструкції типових уніфікованих опор ЛЕП напругою до 750 кВ, металоконструкції порталів відкритих розподільчих пристроїв, металеві конструкції багатогранних опор ЛЕП.
У розділі ОПОРИ ЛЕП та ПОРТАЛИ ВРП Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: чому стали популярні опори ЛЕП на основі багатогранних гнутих стійок, які бувають типи і види багатогранних опор ЛЕП, особливості проектування багатогранних опор ЛЕП, як правильно збирати і монтувати багатогранні опори ЛЕП, як здійснюється підйом на сталеву багатогранну опору, як здійснюється захист металевих конструкцій від корозії і багато іншого.

ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯ

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ проектує і виготовляє для України металеві несучі конструкції - стовпи, щогли, башти, опори освітлення зовнішніх територій, таких як: дороги, шосе, вулиці, парки і сквери, велосипедні доріжки, стадіони і спортивні майданчики, промислові території, складські та контейнерні термінали, аеропорти, вокзали, перони, заправні станції і багато іншого, на основі багатогранних опор. Для конкретних ґрунтових умов та навантаження від конкретної опори ми спроектуємо і виготовимо фундамент. Всі вироби проектуються з урахуванням специфіки освітлюваної зони та індивідуальних потреб клієнта.
У розділі ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯ Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: чому набули поширення опори освітлення на базі багатогранних гнутих стійок, особливості проектування багатогранних опор освітлення та їх фундаментів, різновиди багатогранних опор освітлення і прожекторних щогл, рекомендації по монтажу сталевих багатогранних опор освітлення, особливості освітлення стадіонів і спортивних майданчиків та багато іншого.

ОПОРИ КОНТАКТНОЇ МЕРЕЖІ

Контактная сетьКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ проектує і виготовляє для України сталеві несучі конструкції - опори і стовпи контактної мережі електротранспорту на базі багатогранних гнутих стійок, які отримали широке поширення на заході.
Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор контактної мережі в кожному конкретному випадку. Ми надаємо професійні консультації по вибору оптимальних рішень для опорних конструкцій. Опори контактної мережі проектуються у відповідності з діючими в Україні нормами і правилами.
Опори контактної мережі призначені для підвіски контактної мережі міського транспорту, прокладання СІП, функціонального освітлення площ, автомобільних розв'язок, доріг з високою, середньою і низькою інтенсивністю руху, набережних , алей, бульварів.
В розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: чому набули поширення опори контактної мережі на базі багатогранних гнутих стійок, особливості проектування багатогранних опор контактної мережі та їх фундаментів, різновиди багатогранних силових опор контактної мережі та багато іншого.

Вышка связи - монтажВИШКИ ЗВ'ЯЗКУ

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ проектує і виготовляє для України сталеві несучі конструкції - антенні опори, вежі і щогли для потреб стільникового зв'язку. Вишки зв'язку можуть бути запроектовані висотою до 70 м, оснащені технологічної майданчиком під обладнання, майданчиками відпочинку через кожні 10 м з лючком на замку, сходами з огорожею для обслуговування і антивандальним лючком на початку сходів. Також вишки зв'язку можуть бути оснащені освітлювальною арматурою, відеоапаратурою, додатковими молниеприемниками, грозозащитными тросами і одночасно виконувати функції опор контактної мережі.
У розділі ВИШКИ ЗВ'ЯЗКУ Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: чому набули поширення вежі стільникового зв'язку на базі багатогранних гнутих стійок, особливості проектування веж стільникового зв'язку та їх фундаментів, різновиди багатогранних веж стільникового зв'язку, рекомендації по монтажу сталевих багатогранних вишок зв'язку, конструктивні особливості вишок стільникового зв'язку стандарту 3G і багато іншого.

СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ проектує і виготовляє для України сталеві несучі конструкції - опори і стовпи для рекламно-інформаційних стендів, громовідводи, флагштоки на основі багатогранних гнутих стійок. У розділі СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: чому набули поширення опорні конструкції на базі багатогранних гнутих стійок, приклади застосування багатогранних опор, конструктивні особливості блискавкоприймачів і рекламних стендів і багато іншого.

ТЕХНОЛОГІЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ГАРЯЧОГО ЦИНКУВАННЯ

Гаряче цинкуванняКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ пропонує широкий спектр інжинірингових послуг в Україні з проектування та введення в експлуатацію цехів гарячого цинкування металевих конструкцій зануренням в розплав цинку. При проектуванні ми використовуємо лінії гарячого цинкування на базі газових печей зі сталевої ванни. Як фахівці з багаторічним досвідом, ми пропонуємо комплексні рішення, підібрані за індивідуальним потребам Клієнта.
У розділі ГАРЯЧЕ ЦИНКУВАННЯ Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: особливості технологічного процесу гарячого цинкування металоконструкцій, вимоги до конструкції виробів, що підлягають гарячого цинкування, технологічні характеристики обладнання лінії гарячого цинкування, особливості експлуатації печі гарячого цинкування, дефекти гарячого цинкування та причини їх виникнення і багато іншого.
 
 

Производство МГСТЕХНОЛОГІЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА БГС

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ спеціалізується на комплексному проектуванні в Україні дільниць і цехів для виробництва круглих і багатогранних, у поперечному перерізі, сталевих стовпів для:
- систем освітлення міських доріг, автомагістралей, стадіонів, аеропортів та портів, контейнерних станцій;
- ліній фіксованого і мобільного телефонного зв'язку;
- магістральних, розподільних ліній низької, середньої та високої напруги.
Весь спектр виробів, які можна виробляти в проектованих нами цехах і на дільницях, представлений на даному сайті у розділах: ОПОРИ ЛЕП, ПОРТАЛИ ВРП, ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯ, ВЕЖИ ЗВ'ЯЗКУ, КОНТАКТНА МЕРЕЖА, СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ. Технологічні можливості цеху по виробництву багатогранних гнутих стійок будуть відповідати Вашим потребам і того типу виробів, який Ви збираєтеся робити. Технологічний ланцюжок може складатися з наступного обладнання: верстат для різання трапецієподібних заготовок, автоматична установка плазмового різання, гідравлічний листозгинальний прес з автоматизованою системою подачі листових заготовок, одношовна автоматична зварювальна установка для стовпів, що складаються з однієї заготовки, двошовна автоматична зварювальна установка для стовпів, що складаються з двох заготовок, роботизоване різання та зварювання, система рольгангів і накопичувальних столів.
У розділі ВИРОБНИЦТВО БГС Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: особливості технологічного процесу виготовлення багатогранних опор, технологічні характеристики обладнання для виробництва багатогранних опор (БГС) та багато іншого.

 
 

ТЕХНОЛОГІЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ДОРОЖНІХ ОГОРОДЖЕНЬ

Производство дорожных огражденийКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ пропонує в Україні широкий спектр інжинірингових послуг - від комплексного проектування технології виробництва дорожніх огороджень до поставки, монтажу та введення в експлуатацію обладнання.
Спеціалізуючись на індивідуальному підході при розробці технологічних рішень, ми створюємо ефективне виробництво дорожніх огороджень.
Нашими партнерами є кращі італійські компанії співпраця з якими допомагає впроваджувати сучасні технологічні рішення в найкоротші терміни.
Компанія ПОЛИГОНАЛЬ застосовує технологічні рішення, які дозволяють виробляти двуххвилеві, трьоххвилеві бар'єри.
Багатий досвід компанії ПОЛИГОНАЛЬ в області розробок сучасних технологічних рішень дозволяє їй впроваджувати на промисловий ринок нові види виробництв, які відповідають останньому слову науки і техніки.
При проектуванні ми використовуємо обладнання для виробництва дорожніх огороджень, високої якості, виготовлене за індивідуальним замовленням, виключно відповідне Вашим потребам.
 
 

ТЕХНОЛОГІЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА МГК

Производство металлических гофрированных конструкцийКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ пропонує в Україні широкий спектр інжинірингових послуг - від комплексного проектування технології виробництва металевих гофрованих конструкцій (МГК) до поставки, монтажу та введення в експлуатацію обладнання.
Спеціалізуючись на індивідуальному підході при розробці технологічних рішень, ми створюємо ефективне виробництво металевих гофрованих конструкцій.
Нашими партнерами є кращі італійські компанії співпраця з якими допомагає впроваджувати сучасні технологічні рішення в найкоротші терміни.
Компанія ПОЛИГОНАЛЬ застосовує технологічні рішення, які дозволяють виробляти будь-які металеві гофровані конструкції.
Багатий досвід компанії ПОЛИГОНАЛЬ в області розробок сучасних технологічних рішень дозволяє їй впроваджувати на промисловий ринок нові види виробництв, які відповідають останньому слову науки і техніки.
При проектуванні ми використовуємо обладнання для виробництва металевих гофрованих конструкцій, високої якості, виготовлене за індивідуальним замовленням, виключно відповідне Вашим потребам.
 
 

ТЕХНОЛОГІЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ОПОР ЛЕП

Производство опор ЛЭПКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ пропонує в Україні широкий спектр інжинірингових послуг - від комплексного проектування технології виробництва металевих конструкцій опор ліній електропередачі до поставки, монтажу та введення в експлуатацію обладнання.
Спеціалізуючись на індивідуальному підході при розробці технологічних рішень, ми створюємо ефективне виробництво металевих конструкцій опор ліній електропередачі.
Нашими партнерами є кращі італійські компанії співпраця з якими допомагає впроваджувати сучасні технологічні рішення в найкоротші терміни.
Компанія ПОЛИГОНАЛЬ застосовує технологічні рішення, які дозволяють виробляти широкий спектр продукції для енергетичного сектора.
Багатий досвід компанії ПОЛИГОНАЛЬ в області розробок сучасних технологічних рішень дозволяє їй впроваджувати на промисловий ринок нові види виробництв, які відповідають останньому слову науки і техніки.
При проектуванні ми використовуємо обладнання для виробництва опор ліній електропередачі, високої якості, виготовлене за індивідуальним замовленням, виключно відповідне Вашим потребам.
 
 

 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua