Головна      Про Нас
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
Технічні вимоги до електричних мереж нового покоління передбачають підвищення термінів служби і надійності, зниження термінів будівництва і витрат на експлуатацію. Одним з найбільш перспективних напрямків вирішення цих завдань є будівництво ЛЕП на багатогранних металевих опорах.
Для підвищення ефективності робіт в цьому напрямку і було створено підприємство ТОВ "Полигональ" основною метою якого є розробка сталевих опор нового покоління на основі багатогранних стійок для ВЛ від 0,4-10 кВ до 500 кВ.
Кваліфіковані фахівці , які постійно співпрацюють з провідними проектними інститутами, консолідували наукові і виробничі ресурси і в найкоротші терміни забезпечують ефективні рішення завдань модернізації та розвитку розподільчих мереж і мереж високої напруги.
 
На основі багатогранних гнутих стійок ми проектуємо 
 
сталеві несучі конструкції: стовпи й щогли для потреб освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, контактних мереж міського транспорту; велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків; території, промислові, складські і контейнерні термінали; аеропорти, вокзали, перони, заправні станції і багато що інше. Ми пропонуємо широкий спектр рішень з урахуванням індивідуальних потреб клієнтів.
 
Будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни
 
Наша компанія, крім послуг з проектування, може провести технічне обстеження різних будівель і споруд 

Основною метою технічного обстеження будівель є визначення поточного технічного стану конструкцій будівлі або споруди, виявлення дефектів і з'ясування експлуатаційних якостей конструкцій; прогнозування їх поведінки в майбутньому. Наша компанія володіє відмінно підготовленим персоналом, здатним грамотно провести технічне обстеження об'єкта будь-якого ступеня складності. За результатами обстеження будівельних конструкцій будівель і споруд оформляється звіт, що містить крім аналізу технічного стану будівлі рекомендації щодо його поліпшення, якщо це необхідно.

Обстеження технічного стану будівель і споруд.

Обстеження технічного стану фундаментів.

Обстеження технічного стану несучих і огороджувальних конструкцій, вузлів і деталей.

Обстеження інженерних комунікацій.

Розробка рекомендацій і висновків за матеріалами технічних звітів обстежень.

Виконання необхідних перевірочних розрахунків несучої здатності конструктивних елементів і теплотехнічних розрахунків огороджувальних конструкцій.
 
Наша компанія має можливість проведення робіт з експертного обстеження, діагностування вантажопідіймальних кранів і їх механізмів
 
Огляд вантажопідіймального обладнання: первинне, позачергове і чергове  кранів козлового типу, мостових двобалочних, однобалочних, консольно-поворотних і ін.

Технічне опосвідчення підйомно-транспортної техніки і машин.

Неруйнівний контроль основних вузлів г/п кранів (ультразвуковий, візуально-оптичний, магнітно-порошковий і капілярний).

Експертне обстеження з видачею експертного висновку.

Технічна діагностика обладнання підвищеної небезпеки.

Відновлення паспорта кран-балки, крана або тельфера.
У ході експертного обстеження відбувається оцінка технічного стану устаткування, виявлення і локалізація несправностей, прогнозування залишкового ресурсу об'єкту. 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua