Головна      Діагностика механізмів      Перевірка оснащення та обладнання на технологічну точність
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
ДІАГНОСТИКА 
 
 
 
 

ПЕРЕВІРКА ОСНАЩЕННЯ ТА ОБЛАДНАННЯ НА ТЕХНОЛОГІЧНУ ТОЧНІСТЬ

На кожному підприємстві встановлюється єдиний порядок проведення перевірок технологічної оснастки і обладнання на технологічну точність і контролю проведення цих перевірок.

Одним з показників, що впливають на якість продукції, є точність технологічних пристроїв та обладнання, на якому виготовляється виріб. Для усунення впливу цього показника на якість продукції, проводяться систематичні перевірки.

Основним завданням перевірки на технологічну точність оснастки, яка експлуатується виробничими ділянками або знову виготовленої (штампи, пристосування, кондуктора збірки тощо), є перевірка виготовленої на цій технологічній оснастці деталі на відповідність конструкторській документації та технологічної документації, встановлення причин невідповідностей та їх усунення.

Завданням перевірки обладнання є контроль відповідності вимірюваних параметрів точності обладнання параметрами зазначеним у технічному паспорті перевіряється обладнання.

Перевірка технологічного оснащення на технологічну точність здійснюється у відповідності з :

- відомість оснастки, що підлягає перевірці на технологічну точність ;

- графік планово-періодичних перевірок технологічного оснащення на технологічну точність.

Перевірка на технологічну точність включає:

- планово-попереджувальні ремонт технологічної оснастки відповідно до графіка;

- технічний огляд технологічного оснащення;

- перевірка знову виготовлених і відремонтованих пристосувань.
 
Для визначення переліку оснащення по виробничому ділянці уповноважений фахівець складає відомість технологічного оснащення. У відомості технологічної оснастки по кожній позиції визначається періодичність перевірки точності.

На підставі відомості складається графік планово-періодичної перевірки пристосувань. У графіку вказуються дати проведення планово-періодичної перевірки технологічного оснащення за планом і за фактом. Пристосування, що не експлуатуються з часу останньої перевірки, перевірки на технологічну точність не підлягають і в графіку ставиться запис "не експлуатувалися".

При проведенні планово-периодичесой перевірки технологічного оснащення на технологічну точність необхідно:
- перевіряти рівномірність зазору між пуансоном і матрицею (співвісність) шляхом установки в штамп спецпуансона і спецматрицы і опускання пуансона в матрицю вручну;
- розділові штампи відчувати, вирубуючи на них картон або пергамент, зріз повинен бути чистим по всьому контуру (зазор виконаний правильно); обрив або затягування пергаменту вказує на: нерівномірність зазору, надмірну величину зазору або затупление ріжучих кромок;
- у гибочних, витяжних штампів перевіряти правильність поєднання елементів профілю і рельєфів, узгодженість взаємного розташування верхньої і нижньої частин штампа і правильність взаємодії сполучуваних деталей і вузлів; відповідність профілю одержуваної деталі робочим кресленням;
- в універсальних лінійках, "утюжках" (деталь універсальної лінійки для налаштування лінійних розмірів), упорах, фіксаторах перевіряти правильність одержуваних лінійних розмірів відповідно з розміткою.

Результати планово-періодичної перевірки оснащення записуються в графіку. Робиться відмітка про стан перевіреної оснастки (задовільний, потребує ремонту, експлуатації і ремонту не підлягає).
 
Перевірку на технологічну точність великогабаритної оснастки в разі її складного демонтажу, допускається проводити шляхом вибіркових перевірок деталей, виготовлених на цьому пристосуванні.

У разі використання технологічних пристосувань, які не пройшли перевірку на технологічну точність або мають відхилення від встановлених документацією вимог, відділу технічного контролю надається право припинення приймання виготовленої продукції.

Технічному огляду підлягає вся експлуатована технологічна оснастка, певна відомістю. Технічний огляд проводиться два рази на місяць, шляхом зовнішнього огляду та виміру контрольованих розмірів продукції, що виготовляється на пристосуванні деталі, окремих параметрів технологічної оснастки, що впливають на точність виготовлення деталі.

Технічний огляд засобів проводиться комісійно. Результати технічного огляду записуються в журналі запису результатів технічного огляду оснастки.

Технологічна оснастка, точність якої при перевірці виявилася нижче допустимої, підлягає ремонту і подальшій перевірці.

Перевірка обладнання на технологічну точність здійснюється у відповідності з:
- відомістю устаткування, що підлягає перевірці на технологічну точність;

- річний графік планово-попереджувальних ремонтів;

- технічний паспорт обладнання.

Перевірка обладнання повинна встановити, чи відповідає точність взаємодії окремих вузлів устаткування паспортним технічними даними і не впливає на його стан на точність вироблених деталей.
Перевірка обладнання планується і проводиться на підставі відомості обладнання при середніх і капітальних ремонтах згідно графіка планово-попереджувального ремонту. Перевірка обладнання на точність планується з урахуванням стану і важливості обладнання. Крім планованих перевірок передбачається проведення позачергових перевірок у разі, коли є неточності виготовлення деталей не з вини оснастки. Види, методи перевірок і норми точності для кожного обладнання встановлюються його паспортними даними. 
 
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua