Головна      Опори освітлення
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯ 
 
 ОПИС
 
 

МЕТАЛЕВІ ОПОРИ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ, ПРОЖЕКТОРНІ ЩОГЛИ

 
Компанія ПОЛИГОНАЛЬ проектує і виготовляє металеві несучі конструкції - колони, щогли, опори зовнішнього освітлення територій, таких як дороги, шосе, вулиці, парки та сквери; велосипедні доріжки, стадіони і спортивні майданчики; території, промислові, складські і контейнерні термінали; аеропорти, вокзали, перони, заправні станції і багато іншого, на основі багатогранних опор, які отримали широке поширення на заході і вже добре зарекомендували себе в Україні.
Металеві опори зовнішнього освітлення ми проектуємо з індивідуальним підходом у кожному конкретному випадку. Ми надаємо професійні консультації по вибору оптимальних рішень для конструкцій опор зовнішнього освітлення. Опори вуличного освітлення проектуються у відповідності з діючими в Україні нормами і правилами.
Широкому поширенню багатогранних освітлювальних опор сприяв цілий ряд об'єктивних причин.

Екологічність

Сталь - це матеріал придатний до повторного використання. У процесі повторного використання сталь ніколи не втрачає свої основні властивості і тому може використовуватися у виробництві сталевої продукції знову і знову. Завдяки цьому, металеві опори і щогли зовнішнього освітлення є безпечними для навколишнього середовища, ніж їх аналоги, виконані з пластика або бетону. Застосування металевих конструкцій на опорах вуличного зовнішнього освітлення дозволяє знизити споживання енергії та зменшити забруднення навколишнього середовища.

Естетика

Металеві опори і щогли зовнішнього освітлення, розроблені компанією ПОЛИГОНАЛЬ природно вписуються в просторі парків, вулиць, скверів, спортивних об'єктів, промислових, міських і сільських районах. Цинкове та лакофарбове покриття будь-якого кольору дозволяють підтримувати охайний і приємний зовнішній вигляд опори вуличного освітлення , протягом довгих років.

Надійність

Металеві опори і щогли зовнішнього освітлення - це інженерні споруди, які повинні бути безпечними і надійними. Ми розробляємо їх з використанням новітніх систем автоматизованого проектування з урахуванням діючих норм і правил. При необхідності відчуваємо їх на полігоні за участю провідних науково-дослідних інститутів.

Довговічність

Металеві стовпи й щогли зовнішнього освітлення, спроектовані на базі багатогранних опор відрізняються високою якістю і повторюваністю виготовлення. Сталь у поєднанні з цинком володіє чудовими властивостями антикорозійного захисту. Для сильно агресивних середовищ ми рекомендуємо нанесення додаткового фарбувального шару, що значно подовжує термін служби конструкції опори вуличного освітлення.

Економічність

Металеві стовпи й щогли зовнішнього освітлення на базі багатогранних гнутих стійок є легкими і водночас міцними конструкціями. Природна форма конуса і великий вибір видів сталі забезпечує досягнення кращих показників міцності і оптимального використання перерізу конструкції опори вуличного освітлення. По швидкості проведення монтажних робіт багатогранні опори зовнішнього освітлення перевершують всі типи застосовуваних опор. Технології заводської збірки роблять установку на об'єкті простіше і безпечніше, що спрощує будівництво в межах міста.

Індивідуальність

Команда досвідчених інженерів і конструкторів готова для рішення практично будь-якого питання в області опорних конструкцій зовнішнього освітлення. Прості й економічні рішення конструкцій щогл вуличного освітлення зі стаціонарною короною або прогресивні з мобільного короною, декоративні опори або гібридні конструкції, призначені для кріплення світильників і сонячних батарей - це лише кілька прикладів з асортименту компанії.


Які типи опор освітлення, які системи освітлення, для яких зон освітлення?

Ми не проектуємо прожекторні щогли для аеропорту, так само, як для залізничного вокзалу.

Ми розробляємо конкретні рішення, адаптовані до проблем кожної зони освітлення.

Цей унікальний досвід - це результат активного і тісної співпраці між нами і експлуатуючими організаціями.

Всі наші щогли проектуються з урахуванням специфіки освітлюваної зони та індивідуальних потреб клієнта.

Освещение аэропорта
Освещение морского порта
Освещение стадионов
Освещение площади
Освещение парков
Освещение дорог и автомагистралей
Промислові зони
Освещение на солнечных батареях
Освещение промышленных зон
Освещение контейнерного терминала
 
Паркові опори зовнішнього освітлення призначені для освітлення дворів, скверів, парків, автозаправок, зовнішніх територій торгових комплексів і безлічі вуличних зон: магазинів, дитячих садків, набережних алей, палаців культури та відпочинку. Конструкція опори зовнішнього освітлення розроблена як для траншейного підведення кабелю, так і повітряного, і внизу опори над землею має електромонтажний лючок. Наявність додаткових лючків і отворів обмовляється окремо при замовленні і виконується за індивідуальним проектом.
Компанія ПОЛИГОНАЛЬ пропонує широкий асортимент паркових опор зовнішнього освітлення в поєднанні з різними світильниками для декоративного освітлення скверів, парків, автозаправних станцій по хорошим цінам з доставкою і при необхідності з монтажем. Опори паркові зовнішнього освітлення нашого виробництва мають оригінальний дизайн, сучасний зовнішній вигляд і в той же час просту конструкцію. Опори вуличного освітлення є не тільки несучою конструкцією освітлювальних приладів, але і декоративним елементом, що впливає на зовнішній вигляд міста в цілому або окремої будівлі, будь то котедж, дача або просто садовий будиночок. Вуличне освітлення у темний час доби прикрашає вигляд міського ландшафту, надає місту неповторний вигляд і забезпечує безпеку городян. Встановлюються опори зовнішнього освітлення як в грунт, так і за допомогою закладних анкерних елементів, а також інших сполучних елементів.
Для зон культурного відпочинку людей застосовуються різні типи декоративних паркових опор освітлення. Зверніться до нас і наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір паркових опор освітлення.

Прожекторная мачтаКвартальні опори зовнішнього освітлення застосовуються для пристрою освітлення в житлових кварталах, для освітлення алей, бульварів, пішохідних зон. Квартальні опори зовнішнього освітлення відрізняє невелика вага, зручність монтажу та обслуговування, естетичний вигляд, тривалий термін служби. Вуличне освітлення повинно служити тривалий час в умовах постійного агресивного впливу тому всі опори захищена від корозії методом гарячого цинкування. Конструкція опор враховує спосіб підведення живлення: повітряний або підземний.
Металеві опори дорожнього освітлення призначені для освітлення вулиць, магістралей і доріг з рухом будь-якої інтенсивності, заміських ділянок, прилеглих територій громадських будівель, житлових кварталів, дворів. Дизайн опор цього типу вдало поєднується з класичним, так і з сучасним міським ландшафтом, забезпечуючи естетичну привабливість і довговічність. При необхідності в конструкції опори можна передбачити кріплення для використання додаткового обладнання - сонячні батареї, вітрові генератори, акумуляторні батареї. Опори дорожнього освітлення бувають у поперечному перерізі багатогранні і круглі.
Прожекторні щогли функціонально призначені для зовнішнього освітлення спортивних споруд, залізничних сортувальних станцій, відкритих складських і виробничих терміналів, аеропортів, морських і річкових портів. Установка прожекторної щогли складається з двох етапів: пристрій фундаменту і збірка стовбура. Фундамент для прожекторних щогл являє собою залізобетонну конструкцію, що має в нижній частині платформу (грибок) проти перекидання. Для кріплення прожекторної щогли до фундаменту в нього вмонтовані анкерні шпильки на двох кондукторах. Застосування кондукторів забезпечує чітке відповідність отворів опорного фланця прожекторної щогли анкерів. Пристрій фундаменту виконується згідно проектної документації, з урахуванням геології ґрунту і кліматичних особливостей регіону установки. Проект фундаменту Ви можете замовити в нашій компанії. Для зручності транспортування, стовбур опори виготовляють з секцій довжиною не більше 12 метрів. Перед установкою стовбур стягується лебідкою, потім на нього встановлюється навісне обладнання в вигляді корони, механізму підйому/спуску (тільки для высокомачтовых опор з мобільного короною) і блискавкоприймача. Установка опори на шпильки фундаменту проводиться за допомогою крана. Антикорозійне покриття виконано методом гарячого цинкування.

Виробничий технологічний цикл складається з наступного обладнання: лінія різання трапецієподібних заготовок, автоматична установка плазмового різання, гідравлічний листозгинальний прес з автоматизованою системою подачі листових заготовок, одношовная автоматична зварювальна установка для стовпів, що складаються з однієї заготовки, двошовний автоматична зварювальна установка для стовпів, що складаються з двох заготовок, роботизована різання та зварювання, система рольгангів і накопичувальних столів.

Рекомендації по монтажу сталевих багатогранних опор освітлення

Монтаж вышки связи
Стійки багатогранних опор освітлення і прожекторних щогл можуть складатися з однієї, двох або декількох секцій залежно від необхідної висоти. Максимальна довжина секцій (довжина відправних елементів), як правило, становить не більше 12 м і обумовлюється зручністю їх транспортування. При з'єднанні секцій опор освітлення або прожекторних щогл між собою можливо два варіанти виконання: фланцеве і телескопічне з'єднання. Збірка фланцевого з'єднання як правило не викликає питань, складання ж телескопічного з'єднання вимагає певних навичок та вміння. Телескопічне з'єднання опори освітлення буде надійним та ефективним якщо виконається лише тільки дві умови: а) довжина телескопічного стику повинна бути дорівнює номінальній "+" або "-" допускаемое відхилення. Допустиме відхилення вказується в конструкторській документації і, як правило, становить 10-12% довжини самого стику; б) стягання секцій провести зростаючою навантаженням з кроком, що залежать від діаметру з'єднуються секцій, до припинення переміщення секцій відносно один одного. Телескопическое соединение МГС Завдяки конусності  створюється щільне з'єднання секцій щогли освітлення, що дозволяє передавати згинальний момент без зсуву. Це з'єднання можна порівняти з болтовим з'єднанням з контрольованим моментом затяжки. Ми рекомендуємо, щоб навантаження було не менше 10 тонн. Для контролю довжини телескопічного стику заводи виробники, як правило, наносять мітки в межах яких з урахуванням допустимого відхилення має відбутися заклинювання секцій один щодо одного. Якщо такої позначки немає, то монтажники наносять її самі при складанні опори (щогли) освітлення у відповідності з інструкцією по збірці або монтажною схемою, які розробляє завод-виробник і докладає до відвантажувальних документів. Читати далі ...
Освещение аэропортов
Освещение площади
Освещение морского порта
 

 
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua