Головна      Опори освітлення      стадіонів
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯ 
 

ОСВІТЛЕННЯ СТАДІОНІВ ТА СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ

 
 
 

Спортивне освітлення

Прожекторная мачтаОсвещение стадионовКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ проектує, виготовляє опори освітлення і прожекторні щогли для стадіонів, тенісних кортів, спортивних майданчиків, баскетбольних майданчиків, спортивних об'єктів. Наша компанія має великий досвід проектування прожекторних щогл для спортивного освітлення.

Стадіонами називають професійні і напівпрофесійні спортивні майданчики для ігор у футбол, баскетбол, волейбол і т. д. Вони можуть бути дуже різними, починаючи від звичайних дворових та шкільних майданчиків закінчуючи величезними спортивними комплексами для проведення Олімпіад та Чемпіонатів світу.
Якісне освітлення одна з найважливіших складових будь-яких спортивних споруд і майданчиків. Спортивне освітлення не може бути стандартним, як, наприклад вуличне або паркове. Проекти освітлення великих спортивних стадіонів суто індивідуальні, адже крім потужності та кількості прожекторів необхідно враховувати і архітектуру самого будови і точки розташування світлових приладів, а так само варіанти установки освітлювальних систем. При правильному освітленні спортсмени не відчувають дискомфорту та показують високі результати, а глядачі бачать те, що відбувається на спортивній арені до найдрібніших деталей.

 
Освещение стадионовІснує кілька способів освітлення стадіонів. Система освітлення, організована на прожекторних щоглах - найпоширеніший і найбільш прийнятний варіант, вигідний з економічної точки зору. Опори освітлення або прожекторні щогли з потужними прожекторами розташовуються по кутах стадіону. Висота кожної прожекторної щогли залежить від необхідної якості освітлювальної системи - чим вище опора, тим якісніше освітлення. Кількість опор може варіюватися залежно від цілей підсвічування і класу поля. Даний тип освітлення підходить для невеликих стадіонів регіонального і місцевого значення. Залежно від вимоги замовників кількість прожекторів, встановлених на прожекторних щоглах освітлення може бути змінена. Лінійна система освітлення передбачає розміщення прожекторів і світильників або вздовж стадіону, або по його периметру. Прожектори для стадіонів встановлюються на козирки над трибунами, на невисокі опори освітлення або підвісні конструкції. При такому способі освітлення виходить більш рівномірним, показники засліпленості істотно знижуються, але відповідно зростає вартість проектних і монтажних робіт.

За довгі роки роботи, наші інженери виконали безліч замовлень на освітлення стадіонів і нагромадила величезний досвід. Ми розробили безліч прожекторних щогл спортивного освітлення для відкритих спортивних майданчиків.

При вирішенні питання освітлення відкритих споруд ми надаємо безкоштовний передпроектний розрахунок прожекторної щогли, який виконується у відповідності з технічним завданням замовника. Наша компанія виконає необхідні проектні роботи і виконає поставку, монтаж і наладку світлотехнічного обладнання. Конструкції покриті гарячим цинкуванням. Виробництво конструкцій для освітлення спортивного ведеться на обладнання для виготовлення опор освітлення. 

Освещение аэропорта
Освещение морского порта
Освещение стадионов
 
 
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua