Головна      Опори освітлення      на сонячних батареях
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯ 
 

АВТОНОМНЕ ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ НА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЯХ

 
 
 
Автономное уличное освещение на солнечных батареяхКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ розробляє і виготовляє опори вуличного освітлення на сонячних батареях. Використання сонячних панелей дозволяє скоротити витрати на електроенергію і освітити території, на яких відсутнє централізоване енергопостачання. Автономне вуличне освітлення дозволяє різко скоротити витрати на підведення живлячого кабелю, на організацію підстанції, вузла обліку електроенергії, на отримання дозволів і погоджень у різних інстанціях.
Принцип роботи вуличного освітлення на сонячних панелях полягає в перетворенні енергії сонячного світла за допомогою фотоелементів в електричний струм. Далі електрична енергія надходить на акумуляторну батарею, де відбувається її накопичення. Батарея живить світильник, як правило, світлодіодний і таким чином відбувається нічне освітлення території. Світлодіодні світильники є найбільш економічними джерелами світла. Включення і вимикання світильника в потрібний момент часу, а також контроль зарядки батареї здійснюється спеціальним керуючим блоком. Освещение на солнечных батареяхСистему автономного вуличного освітлення на сонячних батареях можна оснастити і додатковими функціями. Наприклад, можна реалізувати контроль рівня освітленості. У «режимі очікування» світильник буде світити на 20-40% від своєї потужності, а коли в контрольованій зоні виявляється якесь рух світловий потік збільшується до 100%. Таким чином можна продовжити час розрядки акумулятора. Так само можна оснастити систему таймером, який дозволить задіяти роботу освітлювальної установки в потрібний час. Фахівці нашої компанії розроблять і реалізують систему зовнішнього освітлення у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Від того на скільки правильно підібрані потужність сонячних батарей і ємність акумулятора буде залежати правильна функціональність освітлювального комплексу, а також його вартість. Зрозуміло, що чим більше потужність сонячної панелі і ємність акумулятора, тим довше буде світити світильник, але і вартість всієї установки буде значно суттєвіше.
Автономне вуличне освітлення на сонячних панелях має ряд безумовних переваг таких як:
відсутність необхідності оплачувати електроенергію, можливість реалізації освітлення у важкодоступних районах без централізованого енергозабезпечення або далеко від нього, монтаж освітлювальних комплексів відбувається просто і швидко, повна безпека і екологічність при експлуатації та утилізації, значний термін служби, автоматична робота установки.
Поряд з перевагами має і низку недоліків: значна вартість освітлювальної установки, низька вандалостійкість, залежність від погоди, низька яскравість світлового потоку.
При необхідності ми виконуємо наступні роботи: світлотехнічний розрахунок і розрахунок освітленості, на підставі розрахунку підбір обладнання та узгодження комплекту з Замовником, визначення місця встановлення опор освітлення і т. п.
Ліхтарі вуличного освітлення на сонячних батареях використовуються для освітлення пішохідних доріжок, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту. Такі системи складаються з:
- фотоелектричної панелі, яка перетворює енергію сонячного світла в електроенергію;
- опори з антивандальним шафою, в якому розміщується пристрій контролю і акумулятор;
- акумулятора - герметичного, не обслуговується для збереження та накопичення електроенергії;
- контролера, який керує роботою світильника і контролює заряд акумулятора;
- світильник з світлодіодною лампою або панеллю.
Освітлювальна автономна установка забезпечує безперебійну роботу в темний час доби при заданих вітрових і ожеледних навантажень. Конструкція освітлювальної опори забезпечує зручність монтажу і експлуатації; можливість зміни однойменних витратних елементів; ремонтопридатність; доступ до всіх блоків, що вимагає регулювання або заміни в ході експлуатації. Встановлення освітлення розраховуються на умови експлуатації при температурах від + 40С до – 40С.
Підбір обладнання здійснюється таким чином, що система забезпечує безперебійне живлення світильника від акумулятора протягом 12 годин, а так само автономну роботу освітлювальної установки протягом 3-4 діб при несприятливих погодних умовах.
Опори освітлення проектуються з товщиною стінки не менше 3 мм і розраховуються на задані вітрові навантаження. Фундаменти опор освітлення застосовуються різних типів в залежності від умов геології див. тут.
Мінімальна потужність сонячної панелі, як правило, складає 130 Вт. Акумулятори застосовуються гелієві і підбирається виходячи з тимчасових і світлотехнічних параметрів роботи установки у відповідності з Технічним завданням, як правило, не менш 150 Ач.
Вироби піддаються гарячого цинкування, для захисту від корозії. Технологія виготовлення опор освітлення заснована на використанні сучасного устаткування провідних європейських виробників.
Зверніться до нас і Ви зможете придбати освітлення на сонячних батареях із необхідними параметрами.
 
 
 
Освещение на солнечных батареях
Освещение парков
Освещение площади
 

 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua