Головна      Опалубні системи
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
ОПАЛУБНІ СИСТЕМИ 
 

 
 

 

ОПАЛУБКА ПЕРЕКРИТТІВ, СТІННА ОПАЛУБКА

Опалубка перекрытий

Компанія ПОЛІГОНАЛЬ виконує розрахунок, проектування та підбір оптимальної комплектації опалубних систем. Ми комплектуємобудівельні об'єкти опалубними системами, враховуючи особливості кожного проекту.

Типи і види опалубних систем

Опалубка перекриттів

Технологія монолітного будівництва неймовірно популярна на сьогоднішній день. Вже нікому не потрібно доводити її раціональність і економічну ефективність. Архітектурні рішення, які можливо реалізувати монолітними бетонними конструкціями, найсміливіші та оригінальні. Технологія будівництва монолітних будівель постійно вдосконалюється. Зокрема, з'являються нові види опалубки. Використання опалубних систем для заливки бетонних конструкцій, дозволяє знизити вартість робіт і зменшити їх терміни, при належній якості. Для пристрою горизонтальних елементів монолітної конструкції, в необхідному проектному положенні, призначена система опалубки перекриттів. Найбільш поширена на сьогоднішній день система опалубки перекриттів з телескопічними стійками.

Система опалубки перекриттів з телескопічними стійками

Опалубка перекриттів з телескопічними стійками ефективно використовується для влаштування монолітних перекриттів в проектному положенні при висотах до 5,5 метрів з товщиною перекриття до 300 мм.

 
Вертикальне положення телескопічної стійки забезпечує складається тринога або сполучна рама, що формує осередок з чотирьох телескопічних стійок. Опорою для балок або бруса служать різні модифікації хрестових головок - унівілок.

До складу системи опалубки перекриттів з телескопічними стійками входять наступні комплектуючі: тринога, служить для забезпечення вертикального положення стійок при монтажі; унівілка, служить опорою і утримує балки опалубки перекриття; рама сполучна, забезпечує зручність і безпеку робіт при влаштуванні монолітних перекриттів.

Широкому поширенню і застосуванню телескопічних стійок в будівництві сприяють наступні чинники: висока несуча здатність поряд з легким вагою; легкість монтажу і юстирування перекриттів; швидке і безпечне проведення монтажних робіт.

Телескопические стойкиОсобливості системи опалубки перекриттів з телескопічними стійками

          Гайка має таку форму, яка під навантаженням забезпечує ударне розклинювання.
          Технологія виконання різьби натяжителя холодної деформацією спрочнює поверхню і збільшує термін служби.
          Сережка запроектована із запасом міцності 30%.
          Шляхом свинчивание гайки в нижнє положення відбувається очищення різьбовій поверхні від бетону.
          Запроектована форма платика підвищує стійкість і виключає його деформацію.

 

Опалубка перекрытий

 

Для горизонтальної опалубки перекриттів основними визначальними якостями є надійність і довговічність. Ці чинники відрізняють гарний виріб, але тільки виконуючи інструкції по застосуванню від виробника, система опалубки перекриттів з телескопічними стійками прослужить Вам довгий час.Система опалубки перекриттів з об'ємними стійками

Система опалубки перекриттів з об'ємними стійками служить для пристрою монолітних перекриттів житлових і адміністративних будівель, прогонових будов мостів, естакад, тунелів, що зводяться відкритим і закритим способом та інших споруд.

Система опалубки перекриттів з об'ємними стійками - це комплекс металевих трубних стійок, домкратів, розкосів, ригелів і ряду додаткових комплектуючих. Розкоси і ригелі пов'язують в єдиний комплекс вертикальні стійки з домкратами. За рахунок ефективного розподілу навантаження на кожен елемент системи, досягається дуже високий рівень безпеки. Особливість конструкції опалубки перекриттів з об'ємними стійками дозволяє максимально точно провести юстировку столу.

Простота і безпека проведення робіт відрізняє нашу систему опалубки перекриттів з об'ємними стійками від аналогічні системи. При влаштуванні висотних перекриттів у підставі опалубочного столу розміщуються опорні башмаки або домкрати, на які відбувається установка стартових стійок. Забезпечення необхідної проектної висоти столу здійснюється добірними стійками різної висоти, що дозволяє регулювати в будь-якому діапазоні відстань від опорної поверхні до низу перекриття. Для кріплення ригелів на стійках розташовуються фланці. Залежно від того якої товщини запроектовано перекриття формується осередок із стандартних ригелів. Домкрати, які застосовуються при монтажі нижнього ряду, встановлюються на верхні добірні стійки. Для укладання і утримання дерев'яних балок застосовуються хрестові головки - унівілкі. На рігєлє за допомогою гака закріплюються сходи, які використовуються для підйому робітників при монтажі та демонтажі опалубки перекриттів.

Конструктивні особливості нашої системи опалубки з об'ємними стійками роблять можливим заливку перекриттів різних типів: прямий стіл; прямий стіл, посилений залізобетонної балкою; перекриття з капітелями. Також можливо організувати установку стійок окремими турами і блоками. З'єднання і фіксація ригеля зі стійкою відбувається за допомогою клина, що утворює надійний самозаклинюючий вузол.

Особливості конструкції клинових вузла

Клиновой узел

Конструкція клинового вузла запроектована таким чином, що з'єднання ригеля і стійки відбувається чітко під прямим кутом, що забезпечує високу жорсткість і хорошу стійкість системи опалубки перекриттів, при цьому спеціальних юстировочних інструментів не потрібно.
При фіксації ригеля клин в робочому положенні має негативний кут нахилу, таким чином можлива подача навантаження як зверху, так і знизу.

Особливість клинового вузла забезпечує максимальну простоту монтажу - спочатку збірка виконується двома монтажниками, а в подальшому може виконуватися однією людиною. При монтажі не потрібно утримання клина.

За рахунок можливості расклінювання забезпечується зручність демонтажу.

Переваги системи опалубки перекриттів з об'ємними стійками

Система опалубки перекриттів з об'ємними стійками дозволяє влаштувати перекриття будь-якої конфігурації.

Модульна конструкція системи опалубки перекриттів робить можливим рівномірно розподілити навантаження і при цьому використовувати максимально можливу несучу здатність опор. З кроком осі 0,25 м по осях стійок і кроком ригелів 1 м по висоті, ми маємо можливість сформувати зусилля на вісь до 12 т.

Конструкція клинового вузла запроектована таким чином, що з'єднання ригеля і стійки відбувається чітко під прямим кутом, що забезпечує високу жорсткість і хорошу стійкість системи опалубки перекриттів.


Максимально можливе навантаження, яку сприймає ригель - 1200 кг, це дозволяє паралельно із заливкою палуби заливати і залізобетонну балку.

Використовуючи комплекс стандартних елементів, можливо влаштувати систему опалубки перекриттів висотою до сорока метрів. 

Фланец объемной стойкиКлиновой узел

Фланець має спеціальну форму, яка забезпечує фіксоване положення ригелів на 900 і спрощує збірку.

Основні технічні характеристики систем з об'ємними стійками

Найменування показника
Стійка об'ємна
Стійка об'ємна посилена
Висота перекриття, м
min
max
min
max
1,5
20,0
1,5
40
Крок стійок, м
0,5; 0,75; 1,0; 1,25; 1,5; 1,75; 2,0
Навантаження на вісь, кг
2700
5000
Навантаження на ригель, кг
1200
Навантаження на домкрат, кг
3000
6000
Оборотність
250
 

Стінова опалубка


Cтінова опалубка - це комплекс універсальних розбірно-переставних мілкощітової та крупнощитової опалубки, призначений для влаштування фундаментів, стін, колон при монолітному будівництві будинків. При використанні стінової опалубки можливо виконувати бетонування стін висотою до 3,3 м, при цьому немає обмежень по швидкості укладання бетону, а після розпалубки виконуються норми по рівності стін і не потрібно оштукатурювання.
Поставка стінової опалубки може складатися з таких елементів: щити, підкоси, кронштейни риштовання, стяжні болти в зборі, клинові замки, балки вирівнюють, зовнішні і внутрішні кутові елементи, кронштейни огорожі, захвати монтажні. Номенклатура елементів стінової опалубки, що входять в поставку, визначається за погодженням із замовником для кожного окремого замовлення. Щити стіновиої опалубки можуть монтуватися вертикально і горизонтально.
Різноманітність, що випускаються на сьогоднішній день, складальних елементів стінової опалубки повністю робить можливим доукомплектацію, складання, а також монтаж та безпечну експлуатацію щитів опалубки систем різних типів. Велике розмаїття комплектуючих дозволяє проводити збірку щитів різних систем.

Стеновая опалубкаДрібнощитова опалубка

Дрібнощитова опалубка - це комплекс малогабаритних щитів, з'єднувальних, підтримуючих та монтажних комплектуючих масою не більше п'ятдесяти кілограмів, призначених для наземного і підземного монолітного будівництва. Нашу опалубку відрізняє міцний сталевий каркас і велика різноманітність базових і комплектуючих елементів, що забезпечує пристрій різноманітних по складності форм для укладання бетону.

Система дрібнощитової опалубки запроектована таким чином, що одна людина здатна переносити і монтувати елементи вручну.

Виготовлення дрібнощитової опалубки ведеться з використанням високоточного новітнього обладнання, що гарантує випуск виробів належної якості, відповідних нормативних вимог.

Мелкощитовая опалубкаМелкощитовая опалубкаТехнологічна характеристика дрібнощитової опалубки

• Складові елементи легкі і міцні.
• Конструктив комплектуючих забезпечує зручність складання.
• Модульна система з широкою номенклатурою.
• Можливість створювати різноманітні комбінації елементів.
• Точне і швидке монтування складальних одиниць в систему.
• Палуба щитів – високоякісна ламінована фанера t = 18 мм
• Не потребує особливих умов зберігання.
• Економічність за рахунок скорочення опалубних матеріалів і робочого часу.
• Легка адаптація до будь-якого проекту споруди.
• Великий термін експлуатації.
• Розрахунковий тиск бетону 40 кН/м2, з посиленням до 60 кН/м2.
• Можливо виготовити щити і комплектуючі нестандартних розмірів.

Крупнощитовая опалубкаКрупнощитова опалубка

Технологія виробництва крупнощитової опалубки з використанням якісних матеріалів забезпечує проектну міцність і довгий термін служби елементів. Каркас щитів має замкнутий контур, виготовлений із сталевих і алюмінієвих спеціальних профілів. Захист сталевого каркасу від корозії виконується гарячим цинкуванням, при чому покриті цинком як зовнішні так і внутрішні поверхні. У каркасі щитів зварний шов розташований всередині профілю. Використання такого профілю підвищує міцність і жорсткість опалубки, а цинкування зовнішніх і внутрішніх поверхонь істотно збільшує термін служби. Використання фанери з синтетичним ламінованим покриттям (t=18мм, щільність ламінату – ρ=120 г/см2) при виготовленні палуби, дозволяє отримувати високоякісні бетонні поверхні. Наявність системно розташованих отворів в сталевій конструкції каркаса, робить можливим швидко і надійно монтувати між собою всілякі елементи системи, оперативно переміщати їх по будівельному майданчику в панелях. Навантаження від тиску бетонної суміші, яку сприймає сталева опалубка може досягати 80 кПа.
Широка номенклатура щитів робить можливим оптимальний підбір опалубки для різних об'єктів: висота щитів 0,6; 1,2; 2,5; 3,0 , ширина щитів від 0,3 до 2,4 (метри).
 
 

Технологічна характеристика крупнощитової опалубки

• висота щитів - до 3,3 м;
• тиск бетонної суміші - 80 кПа;
• навантаження на підмостки - до 180 кг/м2;
• прогин - не більше 1/400;
• оборотність сталевих рам - 500 циклів;
• оборотність палуби щита - 80 циклів ( по 40 циклів з кожної сторони).

ОПАЛУБНІ СИСТЕМИ

Опалубка перекрытий на телескопических стойках
 
Опалубка перекрытий на объемных стойках
 
Мелкощитовая опалубка
НА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ СТІЙКАХ
 
НА ОБ'ЄМНИХ СТІЙКАХ
 
ДРІБНОЩИТОВА ОПАЛУБКА
 
 
 
 
 
Крупнощитовая опалубка
 
Балочно-ригельная опалубка
 
Консольно-переставные подмости
КРУПНОЩИТОВА ОПАЛУБКА
 
БАЛОЧНО-РИГЕЛЬНА ОПАЛУБКА
 
КОНСОЛЬНО-ПЕРЕСТАВНІ ПІДМОСТИ
 
 
 
 
 
Контрфорсы
 
Балки строительные
 
Опалубочная фанера
КОНТРФОРСИ
 
БУДІВЕЛЬНІ БАЛКИ
 
ОПАЛУБНА ФАНЕРА
 
 
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua