Головна      Механічна обробка
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
МЕХАНІЧНА ОБРОБКА 
 
 
 
 
 
 
 
 

МЕХАНІЧНА ОБРОБКА ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО


 

Штамповая оснасткаКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ веде основну діяльність за такими напрямами:

- проектування і виготовлення інструменту для екструзії алюмінієвого профілю;
- проектування і виготовлення роликової оснастки для прокату сталевого профілю;
- проектування і виготовлення штампової оснастки і спеціального інструменту;
- виготовлення комплектуючих і деталей по кресленнях замовника.

Розробка штампів, спеціальних пристосувань, пуансонів і матриць виконується з використанням високоспеціалізованих програмних пакетів МО-10, NX-5, КОМПАС. Програмування верстатів з ЧПУ здійснюється в САМ системах PGL-5 і NX-5. Механічна обробка деталей виконується з застосуванням високоточних оброблювальних центрів, ерозійних верстатів, шліфувальних верстатів провідних виробників: DECKEL MAHO, MORI SEIKI, AGIE, SODICK, MITSUBISHI, STUDER.

Для виготовлення штампів, інструменту і оснастки ми використовуємо якісні леговані сталі наступних виробників: BOHLER-UDDEHOLM, SCHMOLZ-BISKENBACH, THYROTHERM. Термічна обробка і азотування виконується на обладнанні фірми COFI.
Можливості нашого виробництва передбачають співпрацю навіть на окремо взятих етапах виробничого циклу.

Виготовлення штампів, пуансонів і матриць

ПуансонКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ спеціалізується на виробництві штампів для холодного штампування. Ми проектуємо та виготовляємо розділові, формотворчі та комбіновані штампи будь-якої складності. Виготовляємо штампи, пуансони і матриці для великосерійного і дрібносерійного виробництва. Максимальний габарит штампового блоку, який ми здатні механічно обробити: 1000х650 мм в горизонтальній площині.

Матеріал заготовок для штампів холодної деформації повинен бути міцним, зносостійким, міцним, в'язким (щоб сприймати ударні навантаження) і в теж час не піддаватися пластичним деформаціям.

Всі штампи виготовляються з легованої сталі по DIN 1.2379 (аналог стали Х12МФ). Це найкраща легована сталь для холодних штампів з високим вмістом хрому. Хром підвищує ріжучі властивості і зносостійкість, збільшує міцність і прожарювана сталі, що особливо важливо для великих пуансонів і матриць. У порівнянні з вуглецевими леговані інструментальні сталі мають наступні переваги: хорошу прожарювана, велику пластичність у відпаленому стані, значну міцність в загартованому стані, більш високі ріжучі властивості.

Вартість проектування і виготовлення штампа залежить від складності виробу і становить від 15 тисяч гривень.

Термін виготовлення оснащення залежить від завантаженості виробництва і становить від 2-х тижнів.

Інструмент для екструзії

Матрицы для экструзииЕкструзія - це комплексний технологічний процес, в результаті якого формується профіль заданого перерізу, тобто алюмінію під тиском проходить через матрицю, де і формуються потрібні параметри.
Матриця – це інструмент, який встановлюється на пресове обладнання, за допомогою якого виготовляється необхідна конфігурація.

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ розробляє і виготовляє інструмент для екструзії алюмінієвого профілю найрізноманітніших конфігурацій та форм. Максимальний діаметр виготовляється матриці становить 400 мм.

Терміни виготовлення матриці, з моменту затвердження креслень, складають 2-3 тижні.

Вартість матриці для екструзії профілю залежить від конфігурації і становить від 10 тисяч гривень.

Суттєво впливає на ціну матриці – це вид виробленого з її допомогою профілю, а саме - відкритий або закритий.

Зокрема, це матриці:
- категорії А — для виготовлення профілів стандартного перерізу;
- категорії Б – для виробництва стандартних профілів, а також профілів середнього ступеня складності. Стінка такого продукту має товщину менше 1,5 мм;
- категорії С — яка необхідна для виробництва профілів підвищеної складності. У готового профілю товщина стінки не перевищує 1 мм.

Для проектування інструменту необхідні наступні дані:
- профіль (нормаль);
- зусилля преса;
- ділильний діаметр робочої втулки контейнера;
- монтаж комплекту матриці в пресі;
- розміри опорних інструментів (вставок, болстеров);
- розміри матрицетримача;
- залежні від преса розміри матриці за стандартом DIN 24540, включаючи висвердлені отвори, шпонкові канавки і канавки з маркуванням.

Роликове оснащення

Прокатные роликиКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ займається проектуванням та виготовленням прокатних валків та іншого оснащення, що застосовуються у прокатних станах холодної прокатки сталевих відкритих і закритих профілів із сортового профільного матеріалу.

Технологічні можливості виробництва дозволяють виготовляти валки діаметром до 400 мм. Валки виготовляються з легованої сталі по DIN 1.2379 (аналог стали Х12МФ).

Ціна валка залежить від розміру і складності виробу.

Термін виготовлення оснащення залежить від завантаженості виробництва і становить від 2-х тижнів.


 

Термообробка сталі

Термообробка сталі - класичний спосіб поліпшення властивостей металу. Різновиди термообробки: відпал, гартування, відпуск, азотування.

При відпалі головною метою є отримання рівномірної структури сталі, зменшення її пластичності міцнісних властивостей. В процесі відпалу сталь нагрівають до певної температури, витримують, а потім повільно охолоджують.

Є два роду відпалу. При відпалу першого роду структура сталі не змінюється, його ділять на 4 групи: рекристаллизацию, гомогенізацію, патентування і відпал для зняття внутрішніх напружень. На одержання рівноважної структури шляхом фазових перетворень спрямований відпал другого роду, причому вихідна структура може бути заміщена як частково, так і повністю.

Загартування - термообробка, метою якої є отримання найбільш нерівноважної структури сплаву і нетипового рівня характеристик. Загартування буває з поліморфним перетворенням і без нього.

Відпустка - термообробка, метою якої є зниження внутрішніх напружень сплаву, отриманого загартуванням з поліморфним перетворенням. Після такого гарту поява вторинних фаз йде нарівні з різким збільшенням внутрішніх, тому до максимуму зводяться твердість і міцність, повністю знижується пластичність.

Азотування - це технологічний процес хіміко-термічної обробки, при якій поверхня різних металів або сплавів насичують азотом у спеціальній азотирующей середовищі. Поверхневий шар виробу, насичений азотом, має у своєму складі розчинені нітриди і набуває підвищену корозійну стійкість і високу мікротвердість. По мікротвердості азотування поступається лише борированию, в той же час перевершуючи цементації і нітроцементації.
 
 
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua