Головна      Організація виробництва БГС      Лінія зварювання опор Ø650
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА БГС
 
 
ЛІНІЯ ЗВАРЮВАННЯ ОПОР Ø650 
 
 
 
 

 
 
 

ЛІНІЯ ЗВАРЮВАННЯ БАГАТОГРАННИХ ОПОР Ø650

Опора автоматично переміщається з згинального преса до зварювальної лінії. План зварювальної лінії:

Технічні характеристики:

Довжина заготовки опори .............................................................................................................. 4 000 ÷ 16000 мм
Мінімальний верхній діаметр опори ............................................................................. 60 мм (залежно від товщини)
Максимальний нижній діаметр опори .............................................................................................................. 650 мм
Мінімальна товщина ............................................................................................................................................. 3 мм
Максимальна товщина ........................................................................................................................................ 10 мм
Перетин опори .............................................................................................................. кругле конічне і багатокутне
Конусоподібність опори .................................................................................................................................... 7÷14%

Параметри мережі живлення ......................................................................................................... 380В/50Гц/трифазне
Технологія зварювання ............................................................................................................................ MIG-MAG або SAW
 
Швидкість зварювання:   
 
ТАБЛИЦЯ ШВИДКОСТІ ЗВАРЮВАННЯ (м/хв)
Товщина
MIG - MAG
SAW
Проникнення 60%
Проникнення 70÷80%
Проникнення 80%
Швидкість зварювання (м/хв)
Швидкість зварювання (м/хв)
Швидкість зварювання (м/хв)
3
2.0
1.7
2.8
4
1.8
1.5
2.5
5
1.6
1.3
2.2
6
1.4
1.0
2
8
1
0.7
1.5
10
0.6
0.5
1.2
 

Склад лінії

Зварювальна лінія для одношовних опор складається з наступних компонентів:
 
Поз.
Опис
Кіл-сть
1
Система управління опорою
1
2
Автоматичная зварювальна машина
1
3
Влаштування верхнього штовхача
1
4
Подаючий супорт
1
5
Щипці супорта
1
6
Гідравлічна система супорта
1
7
Система автоматики супорта
1
8
Зварювальна машина ESAB
1
9
Нагрівальна система (випрямна система)
1
10
Охолоджувач
1
11
Електрична шафа     
1
 

На наступній фотографії - ланцюговий конвеєр для накопичення опор і спеціальний підйомник, подає стовпи на зварювальну машину для одношовних опор.
 
 

Першою перевагою є те, що пристрій захоплення підйомника встановлює опору на спрямовуючий пристрої з краями у вертикальному положенні; таким чином, оператору не доведеться обертати трубу.

Після цього, направляючий пристрій захоплює опору і, з допомогою щипців, затискає її і регулює положення у разі неправильного положення.

Наші конкуренти не можуть регулювати край труби обертанням, це призводить до того, що зварювання доводиться переривати.

Направляючий пристрій супроводжує опору під зварювальну машину, яка складається з вертикального циліндра і 2-х похилих циліндрів з горизонтальним розташуванням штовхача.

Верхній штовхач і бічні штовхачі управляються за параметрами розташування і тиску в залежності від опору опори, для збереження максимальної точності геометрії опори, уникаючи будь-яких деформацій.
Автоматичне вирівнювання труби» під час зварювального процесу, з допомогою системи нагріву високою частотою з індуктивним змінним струмом, без використання вогню гарантує максимальну точність.

 
 
Іншою перевагою є ЗВАРЮВАННЯ З ВЕРХНЬОЇ ЧАСТИНИ ОПОРИ АБО З ПІДСТАВИ. Наше обладнання дозволяє працювати незалежно з верхньої головної частини опори або з підстави опори.

Зварювальна машина здатна зварювати конічні або пірамідальні опори, гарантуючи максимальну точність форми опори, і безперервну зварювання з необхідним проплавленням і навіть з повним проваром.

 
 
Лінія має  систему (див. зображення вище), яка дозволяє супорту подавати опору і переміщати її з постійною швидкістю, здійснюючи однорідне і безперервне зварювання.

Автоматична зварювальна машина зварює опори діаметром не більше ніж 650 мм. Труби з великим діаметром зварюються з двох заготовок на інший зварювальній машині. Це пояснюється існуючими на ринку розмірами рулонів і оптимальністю розкрою листа.

 


 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua