Головна      Організація виробництва БГС      Лінія зварювання опор Ø2900
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА БГС
 
 
ЛІНІЯ ЗВАРЮВАННЯ ОПОР Ø2900 
 
 
 
 

 
 
 


ЛІНІЯ ЗВАРЮВАННЯ БАГАТОГРАННИХ ОПОР Ø2900

Ми пропонуємо повні і гнучкі рішення для виробництва багатогранних опор з трьох і чотирьох заготовок c інноваційною системою складання зі зварюванням високої якості з повним проваром. Лінія призначена для зварювання конічних і багатогранних опор. Основна область застосування лінії - це виробництво багатогранних опор ліній електропередачі.

Лінію зварювання для багатогранних опор з трьох і чотирьох заготовок можна легко використовувати і обслуговувати завдяки своєму простому інтерфейсу користувача. Верстат зроблений за допомогою новітніх технологій і може гарантувати найкращі результати щодо зварювання багатогранних опор.

Необхідна для виробництва багатогранних опор, ця лінія є рішенням для тих компаній, які хочуть виробляти опори з дуже широким спектром діаметрів і товщини і опори дуже високої якості, з низьким часом обробки і з високим виробничим рівнем, охоплюючи виробництво багатогранних опор ЛЕП.

Лінія зварювання для багатогранних опор з трьох і чотирьох заготовок використовується для зварювання конічних і багатогранних опор. Процес зварювання може починатися з верху опори або знизу, до діаметра 2900 мм. Лінія складається з групи чотирьох зварювальних машин і процес зварювання і складання відбувається послідовно на кожній з машин.


Виробництво багатогранних опор з діаметром від 1000 мм до 2900 з товщиною 12÷30 мм, з причини високої товщини, високої ваги і доступності сортаменту металевих листів на ринку, здійснюється з декількох заготовок. Розбивка опори на 4 заготовки є оптимальним рішенням для виробництва, виходячи з транспортабельності та оптимальності розкрою металевого листа.

Завдяки інноваційній системі складання, машина не вимагає мостового крана або спеціальних інструментів, зменшується час операції, підвищується безпека проведення робіт.

Лінія зварювання забезпечує зведення стику заготовок з оптимальною силою збоку і зверху без будь-якої деформації форми. Для цього, машина розраховує величину діючої сили і змінює її відповідно з механічним опором залежно від діаметра і товщини опори.

Тільки один оператор управляє всіма машинами, задаючи параметри: довжину опори , верхній і нижній діаметр, товщину і здійснюючи контроль.

 

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


- Мінімальний діаметр опори 1200 мм
- Максимальний діаметр опори до 2900 мм
- Довжина опори 6,5÷12,5 м
- Товщина листа опори до 32 мм
- Будь-яка конусоподібність опори
- Матеріал придатний для обробки - сталевий вирівняний металевий лист, нарізаний за розміром (Межа плинності 35 Кг/мм2/ Межа міцності на розрив 50 Кг/мм2)
- Автоматичне складання заготовок без участі людини
- Автоматичне стикування заготовок без участі людини
- Допуск стикування приблизно ±0.3 мм
- Зварювання ВЕРХ-НИЗ: наші верстати дозволяють працювати починаючи незалежно з верхньої частини або з підстави
- Зварювання конічних і багатогранних стовпів
- MIG/MAG/ SAW технологія зварювання: використання новітніх зварювальних технологій для великої товщини, здатне виконувати хорошу естетичну зварювання за найкоротший час і з зменшенням витрат;
- Змінне бічний тиск в залежності від опору опори (діаметр і товщина)
- Мінімальна деформація опори під час зварювальної фази
- Транспортування опори і пересування при постійній швидкості для завершення ідеальної зварювання (без перерви)
- Система моніторингу в режимі реального часу і телесервісу допомогою підключення до Інтернету або GSM
- Тільки один оператор для управління лінією
 

 

 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua