Головна      Організація виробництва БГС      Лінія безшовних опор
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА БГС
 
 
ЛІНІЯ БЕЗШОВНИХ ОПОР ОСВІТЛЕННЯ 
 
 
 
 

 
 
 

ЛІНІЯ ВИРОБНИЦТВА БЕЗШОВНИХ ОПОР ОСВІТЛЕННЯ

Линия производства опор освещенияКомпанія ПОЛИГОНАЛЬ пропонує лінію для виробництва безшовних опор освітлення високої якості гарячим прокатуванням високоточним роликом. Завдяки своїм характеристикам, цей верстат підходить для заводів з виробництва опор освітлення з широким спектром типів опор, як для освітлення міських вулиць і доріг, так і для декоративного освітлення парків та скверів.

Лінію виробництва безшовних опор освітлення легко використовувати і обслуговувати завдяки простому інтерфейсу користувача. Верстат зроблений за допомогою новітніх технологій і може гарантувати найкращу якість виробів.

Для виробництва опор освітлення на даній лінії в якості заготовок використовуються стандартні безшовні труби циліндричніОборудование для производства опор освещения. Завдяки цьому обладнанню можна проводити нескінченне число різноманітних опор освітлення з безшовних труб за допомогою високоточної гарячої прокатки. Програмне забезпечення встановлює форму опори освітлення, яка виконується за допомогою ЧПУ.
Лінія виробництва опор освітлення придатна для виготовлення конічних стовпів (аксіально-симетричних) для освітлення міських доріг і вулиць, опор контактної мережі з високою механічною міцністю.

Однією з головною особливістю цього верстата є відсутність на опорах візуально помітного зварювального з'єднання.

Після операції гарячої прокатки, лінія виробництва опор освітлення гарантує рівномірну товщину, що дорівнює початковій товщині, по всій прокатаної довжині опори. Крім того, при бажанні, можливо спеціально трохи зменшити товщину по всій прокатаної довжині.

Прокатные роликиТільки один оператор управляє всім процесом для налаштування параметрів контролю гарячої прокатки.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

- Лінія використовує стандартні труби
- Безшовні опори
- Максимальний діаметр 245 мм
- Мінімальний діаметр труби 76 мм
- Діаметр опори освітлення (нижня частина) 76-245 мм
- Мінімальний діаметр опори освітлення (верхня частина) 60 мм
- Максимальна товщина труби 6,3 мм
- Мінімальна товщина труби 2,9 мм
- Максимальна довжина опори освітлення 15000 мм
- Мінімальна довжина опори освітлення 3500 мм
- Максимальна швидкість для максимального діаметра 1,5 м/ хв
- Максимальна температура нагріву 850 °C
- Потужність групи нагрівання 350 кВт
- Допуски (*):
- По зовнішньому діаметру: 1 % (мінімальний 1мм)
- На овальність: 2 % на діаметр окружності
- По загальній довжині: 0,5 %
- На товщину: 0,3 %
- На прямолінійність: 3 %
- Тільки один оператор для повного робочого циклу.

(*) Допуски дійсні за умови, що труби на вході відповідають нормам DIN-1626. Що стосується якості, поверхня повинна бути правильною і рівною, без будь-яких нарізки, поглиблення, вирізування, зазублини.

 
Декоративные опоры освещения
Пример опор производимых на этой линии
Декоративная опора
Декоративные опоры освещения

 

 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua