Головна      Організація виробництва БГС      Лінія розкрою трапецій
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА БГС
 
 
ЛІНІЯ РОЗКРОЮ ТРАПЕЦІЙ 
 
 
 
 

 
 
 

ЛІНІЯ РОЗКРОЮ ТРАПЕЦІЙ

Лінія розкрою трапецій призначена для виробництва плоского листа трапецієподібної форми з рулонної сталі для наступних гибочних операцій з використанням гідравлічного преса. На початку процесу використовується сталь в рулонах різної ширини і товщини, і на виході проводиться вирівняний листок трапецієподібної форми. Нижче додається план лінії розкрою трапецій.
Линия раскроя трапеций

Технічні характеристики

Мін./макс. товщина стрічки........................................................................................................ 3 ÷ 8 мм

Ширина стрічки...................................................................................................................... до 2100 мм

Довжина сталевого листа.............................................................................................. 4000 – 16000 мм

Продуктивність........................................................................................................ прибл. 1 трапеція/хв.

Матеріал для обробки............................................................................................... гарячекатана сталь

Межа текучості............................................... 350 Н/мм2

Максимальна межа міцності............................ 500 Н/мм2

Параметри мережі живлення.................................................................................. 380В/50Гц/трифазна

Допустимі відхилення різання................................................................... Lmax ± 3мм, Bmax і bmin ± 1мм
 
Максимальна кривизна кромки заготовки................................................................................ G = L/3000

Роботу лінії забезпечує один оператор керування машиною і один оператор завантаження рулонної сталі і розвантаження пакетів трапецій.

Склад лінії розкрою трапецій

Лінія розкрою трапецій складається з наступного обладнання:
 
Поз.
Опис
Кіл-сть
1
Опорний візок для завантаження рулону
1
2
Розмотувач
1
3
Машина для розмотування рулону
1
4
Фотоелемент для зчитування кромок рулонної сталі
1
5
Випрямляч 2 + 3 рулону
1
6
Редуктор випрямляча
1
7
Коробка передач випрямляча
1
8
Пристрій для центрування стрічки
1
9
Обрізка крайок
1
10
Механізація обрізки кромок
1
11
Конвеєр для брухту
1
12
Намотувач брухту
1
13
Правильна машина
1
14
Кодуючий пристрій
1
15
Механічні ножиці
1
16
Роликовий конвеєр
1
17
Центруючі пристрої
5
18
Протяжні ролики
2
19
Кодуючий пристрій
2
20
Центруючі пристрої
2
21
Механічні ножиці з круглим лезами
1
22
Механічні ножиці з круглим лезами і редуктором
1
23
Вихідний роликовий конвеєр
1
24
Роликовий стіл з магнітним сепаратором
1
25
Бічні штабелери
2
26
Гідравлічний блок живлення
1
27
Холодильна установка
1
28
Електричний шафа
1
29
Пульт управління
2+1
 
 
 
Процес починається з установки рулонної сталі на завантажувальний опорний візок, який подає рулон на розмотувач.
Перед запуском машини для розмотування рулону з метою його утримання, необхідно опустити притискной ролик. Притискний ролик перешкоджає мимовільному відкриттю рулону і супроводжує його протягом розмотування до того моменту, як лист затисне між приводними вальцями, після цього притискной ролик можна підняти.
Для полегшення розмотування рулону та можливості супроводу листа до випрямляча, використовується непохитний клиноподібний стіл відкриття рулону сталі. Клиноподібний стіл нахиляється і переміщується до контакту з рулоном.
Одночасним обертанням розмотувача і поддіванієм листа рулону клиноподібним столом, досягається його переміщення до першої пари приводних валків на випрямлячі.
Зазор між першою парою валків повинен бути встановлений відповідним товщині листа шляхом пересування верхнього ролика за допомогою гідравлічних циліндрів.
Однією з переваг, порівняно з нашими конкурентами, є безпосередня близькість до протяжного ролика фотоелектричного пристосування центрування рулону.  Це пристосування складається з гвинта, маховика, двох фотоелектричних елементів і аналогового показника позиції. Машина центрує рулон згідно своєї осі. Рулони різної товщини мають різну телескопичність, але завдяки цій системі вісь листа рулону центрується з віссю лінії розкрою трапецій. Система фотоелектричних елементів зчитує стан металевого листа і передає його блоку управління, пересуваючи цілий розмотувач, який переміщується по двох напрямних.
Фотоелементи повинні бути розташовані на правильній відстані, яка відповідає розмірам рулону на вході. Для цього використовується маховик і аналоговий індикатор положення. Число в індикаторі положення являє реальний розмір, виражений у міліметрах.
Після протяжних валків знаходяться ще три валка, які вирівнюють кромки металевого листа. З цією метою лист проходить через ці валки, які повинні бути правильно налаштовані по висоті за допомогою метричного індикатора.
 
Разматыватель рулона
Индикатор положения фотоэлементов
 
Маховики регулировки зазора между приводными валками
 
Наступне обладнання в лінії кромкообрізний верстат, виконує обрізку зовнішньої кромки листа, щоб усунути закруглені краї, які зазвичай маються на рулоні. Це ще одна перевага - Вам не треба купувати вже підрізані рулони, а використовувати стандартні, звичайні рулони сталі.
Можна довільно вибрати розміри обрізки, тобто остаточний розмір металевого листа. Вибір робиться налаштуванням розпірного диска. Така операція повинна бути зроблена вручну перед початком процесу. На наступному малюнку приклад конфігурації з низкою прокладок, що додаються в комплекті поставки обладнання.
Пример наладки кромкореза
 
Загальний вигляд кромкообрізних дисків і приводних дисків, а також пристрої відведення обрізаної кромки листа до оберталці брухту.
 
Кромкообрезные валки
Устройство отвода обрезанного лома
Наматыватель обрезанного лома
 
На наступній фотографії показано місце, куди треба вставляти обрізану крайку, щоб почати намотування.
У верхній частині намутувача для брухту знаходиться ролик, який чинить тиск на брухт, щоб намотувати його на мінімальному просторі. Такий ролик установлено на механічній лопаті, що приводиться в рух пневмоцилиндром.
Під час намотування брухту, ролик піднімається і досягає датчика, який передає сигнал на пульт оператора із зазначенням стану - "повний".

Наступний верстат в лінії - це правильна машина, яка захоплює попередньо виправлений і обрізаний до потрібного розміру лист і виконує остаточне вирівнювання аркуша. Перш ніж вставити лист на цю машина, оператор повинен встановити товщину металевого листа, і після цього верстат автоматично встановлює відстань між роликами і їх нахил.
 
Правильная машина
 
Металевий лист пересувається вперед за допомогою роликів.

Наші конкуренти виробляють правильну машину, яка обробляє товщини від 3 мм до 6 мм; а у нас допустимий діапазон від 3 мм до 8 мм. Це означає, що ви отримаєте металевий лист товщиною 8 мм, що відмінно нарізаний лезами, які гарантують максимальну точність різання кромок, а не плазмовою різкою, яка дає більш низькі якість і точність.

Правильна машина є основною частиною лінії, тому що вона визначає якість кінцевого продукту.
На наступних фотографіях Ви можете побачити лист до того, як він був оброблений на правильній машині і після.

Пример изогнутого листа
Пример листа прошедшего правильную машину
 
Далі лист просувається до леза блоку різальної машини - гідравлічної гільятини.

Кут різальної машини встановлюється, у відповідності з необхідним нахилом паралелограма, за допомогою електричного приводу; і Ви можете бачити на градуйованою шкалою.
 
Регулировка угла параллелограмма
Перевагою є те, що Ви можете виробляти листи будьякої конусності, тому що можете регулювати нахил різальної машини в необхідних межах.

Після гідравлічних ножиць знаходиться датчик, який визначає наявність листа, запускає обертання роликів. Ролики переміщують лист до наступного верстата. Роликовий конвеєр має 5 центруючих пристроїв, які центрируют сталевий лист щодо осей лінії. Позиціонування центруючих пристроїв можливо завдяки системі, що складається з одного моторизованого кульового гвинта і кінцеве позиціонування можливо завдяки гідравлічних циліндрів.

Як тільки лист висунеться на необхідний розмір, різальна машина зробить другий розріз, виготовляючи паралелограм.
Паралелограм продовжує свій рух і досягає "Механічних ножиць з дисковими лезами" ; потім лист пересувається вперед і різальна машина з дисковими лезами виробляє два рухи одночасно: обертання і подачу. Таким чином, з одного паралелограма отримаємо 2 трапецієподібних листа тільки за одну різку.
 
Дисковые ножницы
Приемный рольганг
 
Після різання трапеції потрапляють на рольганг з розділовими магнітами. Електромагніт захоплює трапеції, транспортуючи одну на лівий бік, а другу на праву сторону. В кінці процесу Ви будете мати пакет трапецієподібних листів з правої і лівої сторони лінії розкрою трапецій, готовий до перевезення оператором за допомогою автонавантажувача або заводським мостовим краном на гибочний прес з автоматичною подачею.
 
Разделение листа с помощью электромагнитных захватов
Пакетирование готовых трапеций
 

 


 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua