Головна      Гвинтові палі металеві промислові
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
ГВИНТОВІ ПАЛІ 
 
 
 
 
 
 
 
 

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА

Виготовляємо металеві палі для промислового будівництва декількох видів:

  • зі зварної лопаттю
  • з литим наконечником
  • широколопатні
  • узколопастные.
 
 

Палі зі зварної лопаттю

Сваи широколопастные

Паля гвинтова складається з труби (товщина стінки від 8 до 12 мм) і гвинтової лопаті. З'єднання стовбура палі і гвинтової лопаті – зварне. Для великих навантажень проводяться посилені палі над - і під лопатою.

Широколопатні зі зварної лопаттю (СВ)

Нижня частина стовбура широколопастной гвинтової палі являє собою конус. Кількість витків становить 1,5 витка. Крок гвинтової лопаті становить 200 мм з товщиною від 8 до 14 мм. Над - і подлопасти виготовляються із сталевої смуги товщиною 8 мм

Узколопастные зі зварної лопаттю (СВМ)

Узколопастные палі призначені для фундаментів, що споруджуються у вічній (багаторічномерзлих) грунтах і твердих / дуже твердих грунтах. Нижній обріз стовбура узколопастной палі виконаний у вигляді зубців. Кількість витків лопати – 2. Крок гвинтової лопаті становить 200 мм. Лопаті виготовляються із сталевої смуги товщиною 8 мм

Палі з литим наконечником

Паля гвинтова складається з труби (стовбура палі) і литого наконечника, що має циліндричну, конічну та гвинтову частини. Крок гвинтової лопаті становить 200 мм. З'єднання стовбура палі і литого наконечника зварне.

Широколопатні з литим наконечником (СВЛ)

Винтовая свая с литым наконечником
В основному призначені для будівництва і реконструкції опор ліній електропередач. Використовуються в районах з помірним і холодним кліматом для всіх грунтів, крім скельних і валунных. Кількість витків палі – 1,5 витка.

Узколопастные з литим наконечником (СВЛМ)

Призначені для фундаментів, що споруджуються у вічній і дуже твердих грунтах. На відміну від узколопастных паль зі зварної лопатою, мають стандартну допустиме навантаження до 50 тонн, в той час як палі зі зварної лопатою необхідно посилювати над - і під лопатою, щоб отримати таку несучу здатність.

 
 

Допустимі навантаження на металеві палі

Максимальне навантаження Вид палі
25 тонн Широколопатні палі без посилення
35 тонн Узколопастные палі
40 тонн Широколопатні палі, посилені над лопаттю
50 тонн Вузько/Широколопатні палі з литим наконечником
60 тонн Широколопатні палі, посилені над - і під лопаттю
10 тонн При дії крутного моменту (монтажні навантаження, при загвинчуванні)

Розміри гвинтових паль

Діаметр стовбура палі
168 мм
219 мм
325 мм
Діаметр лопаті палі Довжина палі
300 мм 6 м
405 мм 7 м
500 мм 8 м
850 мм 12 м
 
 

 

Гвинтові палі можна застосовувати в різних ґрунтових умовах, крім скельних. Вони дають можливість уникнути трудомістких робіт по викопуванні котлованів.
Особливо доцільно використовувати гвинтові палі як анкерні пристрої і фундаменти в обводнених ґрунтах.
Широке поширення отримало застосування гвинтових паль для закріплення відтяжок проміжних опор ПЛ 35-500 кВ. Застосування гвинтових паль забезпечує ефективне і надійне закріплення відтяжок без порушення природної структури грунту при повному виключенні земляних робіт і збереженні навколишнього середовища.

Приклади застосування гвинтових паль

Анкерний фундамент з однієї палі

Анкерний фундамент з двома палями

Анкерний фундамент з трьома палями

Анкерний фундамент з чотирма палями

Базовий фундамент з чотирма палями

Базовий фундамент з шістьма палями

 
Застосування анкерних фундаментів на базі гвинтових паль для опор на відтяжках дозволяє:
- скоротити терміни будівництва;
- знизити трудові витрати;
- різко підвищити рівень індустріалізації електромережних робіт;
- раціонально вирішити питання охорони навколишнього середовища.
 
 
 
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua