Головна      Діагностика механізмів
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
 
ДІАГНОСТИКА 
 
 
 
 
 
 
 
Компанія Polygonal виконає комплексне вібраційне обстеження роторного обладнання для визначення фактичного технічного стану відповідно до вимог стандартів ГОСТ 31350-2007, ГОСТ Р 10816-3.

Енергомеханічне обладнання промислових підприємств постійно потребує у своєчасному технічному обслуговуванні та ремонті. Остання задача найбільш раціонально виконується, якщо є якісна інформація про його фактичний технічний стан. Знання технічного стану дозволяє проводити мінімальний обсяг ремонтів із забезпеченням безаварійної роботи, і отже, перейти від системи технічного обслуговування за регламентом (ППР) до системи обслуговування за фактичним станом (потреби).

Однією з аксіом працездатного стану обладнання є робота механізмів з низьким рівнем вібрації. Це досягається шляхом виконання своєчасного змащування, затягування різьбових з'єднань, заміни швидкозношуваних деталей і виконання регулювальних операцій. Регулювальні операції включають - регулювання положення валів в просторі, регулювання зазорів у підшипниках, центрування валів і балансування роторів механізмів.

Для механізмів роторного типу (електродвигуни, насоси, вентилятори, турбіни, генератори тощо) широке поширення в усьому світі отримали методи контролю, що базуються на вимірюванні параметрів вібрації. Обумовлено це тим, що вібрація є наслідком дії яких-небудь сил в самому механізмі, і відповідно сигнал вібрації несе в собі інформацію про стан механізму, його кінематичних зв'язків і окремих вузлів. При цьому теорія і практика аналізу вібросигналів до теперішнього часу настільки відпрацьована, що можна отримати достовірну інформацію практично з будь-якого дефекту монтажу, виготовлення або зносу.

При появі яких-небудь факторів, що викликають відхилення від нормального стану механізму, ми спостерігаємо реакцію на їхні дії по зміні відповідних вібраційних параметрів, які в силу своєї високої інформативності та чутливості відображають зміни що відбуваються з механізмом. При цьому визначаються реальні причини змін, що відбуваються в кожній конкретній ситуації та приймаються обґрунтовані рішення щодо їх усунення.
Доцільність будь-технічної операції визначається її економічною ефективністю. Ефективність регулювальних операцій, зокрема балансування та центрування роторів, досить значна порівняно з малими змінами, внесеними в механізм.

Найбільш часто питання врівноваження та центрування роторів актуальні по відношенню до промислових вентиляторів, димососів, воздуходувок і т. п. Дані механізми, незважаючи на симетрію робочого колеса, іноді значну частоту обертання (1000 об/хв і більше), мають нерівномірний знос лопаток, що призводить до порушення врівноваженості ротора. Причина цього явища полягає у виборчій випадковості процесу зносу, обумовленого зовнішніми факторами та внутрішніми властивостями матеріалу.
 
Співпраця з нами докорінно змінить систему обслуговування обладнання на Вашому підприємстві та дозволить:
  • контролювати реальне поточний технічний стан механізмів;
  • технічно обґрунтовано визначати терміни і зміст ремонтних і налагоджувальних робіт, контролювати якість їх виконання;
  • скоротити фінансові і трудові витрати на експлуатацію обладнання;
  • подовжити міжремонтний період і термін служби ваших механізмів;
  • скоротити потребу в запасних частинах, матеріалах і обладнанні;
  • позбутися від «раптових» поломок механізмів і зупинок виробництва;
  • підвищити загальну культуру виробництва та кваліфікацію персоналу.
Зміст
1
Перевірка оснащення та обладнання на технологічну точність
2
Організація технічного обслуговування і ремонту устаткування
3
Динамічне балансування роторів у власних опорах
4
Наслідки несвоєчасної балансування робочих коліс димососів
 
 
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua