Головна      Портали ВРП      Багатогранні портали ВРП
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
Портали ВРП 
 

СТАЛЕВІ БАГАТОГРАННІ ПОРТАЛИ ВРП

 
 
 
Многогранные порталы ОРУПроектування і виготовлення металевих конструкцій відкритих розподільчих пристроїв – сталеві багатогранні портали ВРП.

Сталеві багатогранні портали ВРП, призначені для підвіски ошиновки у відкритих розподільчих пристроях.

Умови експлуатації та технологічне призначення порталу визначається при замовленні і прописується в Технічному завданні.

Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході, здійснюючи проектування металевих конструкцій багатогранних порталів ВРП, в кожному конкретному випадку.

Проектування та виготовлення металевих конструкцій багатогранних порталів ВРП здійснюється у відповідності з діючими в Україні нормами і правилами.

Стійки сталевих багатогранних порталів
мають фланцеве з'єднання з фундаментом. Фундамент виконується у вигляді труби з фланцем.

Будівництво відкритих розподільних пристроїв з застосуванням металевих конструкцій багатогранних порталів ВРП має ряд переваг завдяки цілому ряду об'єктивних причин. Найбільш явні переваги багатогранних порталів ВРП - це можливість установки в обмежених умовах (мале землевідведення) і довговічність. Значне збільшення терміну служби багатогранних порталів обумовлено застосуванням замкнутого багатогранного профілю,захищеного від корозії гарячим цинкуванням з внутрішньої і зовнішньої сторони.

Монтаж порталов ОРУСьогодні ще широко поширене застосування типових порталів ВРП, розроблених ще в 70-80-ті роки минулого століття. Типові гратчасті сталеві портали ВРП відрізняються великою вагою, потребують великих витрат на зборку і установку і займають велику площу, що не дозволяє їх застосовувати в обмежених умовах. Крім того портали запроектовані зварними із застосуванням напусткових зварних швів, а у відповідності з ГОСТ 9.307-89 не допускається цинкувати вироби зі зварними з'єднаннями внахлестку. Це виключає можливість виконання антикорозійного захисту типових порталів гарячим цинкуванням. Конструкція типових порталів ВРП не враховує зміни норм по проектуванню, появи нових технологій і підвищених вимог до надійності енергозабезпечення у відповідності з ПУЕ сьомого видання. Збиток від аварій на існуючих ВРП, побудованих з використанням порталів недостатньо досконалої конструкції, становить у ряді випадків істотні суми.

Зазначені недоліки можуть бути подолані шляхом застосування опорних конструкцій нового покоління на базі сталевих багатогранних стійок. Сталеві багатогранні портали ВРП відрізняє висока надійність і довговічність у порівнянні із залізобетонними і гратчастими стійками, підвищена стійкість при ожеледно-вітрових і корозійних впливах, підвищена швидкість установки та вандалостійкість.

Ми виконуємо проектування фундаментів багатогранних порталів ВРП.

Фундаменти проектуються на основі та з урахуванням:
- результатів інженерно-геологічних вишукувань для будівництва;
- відомостей про сейсмічності району будівництва;
- даних, що характеризують призначення, конструктивні і технологічні особливості порталів і фундаментів та умов їх експлуатації;
- діючих на багатогранні портали і фундаменти навантажень;
- розмірів земельних ділянок для розміщення порталу ВРП;
- техніко-економічного порівняння можливих варіантів проектних рішень для прийняття варіанту, що забезпечує найбільш ефективне використання порталів і фундаментів.

Металеві конструкції багатогранних порталів ВРП одержали широке поширення при будівництві завдяки цілому ряду об'єктивних причин. 
 
3D проектирование портала ОРУ
Расчет портала ОРУ
 
 

   
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua