Головна      Опори ЛЕП      Багатогранні опори ПЛ 6-10 кВ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
 
Опори ЛЕП 
 

СТАЛЕВІ БАГАТОГРАННІ ОПОРИ ПЛ 6-10 кВ
 
 
Компанія ПОЛИГОНАЛЬ проектує одноланцюгові сталеві багатогранні опори повітряних ліній електропередачі розраховані на використання в ЛЕП напругою 6-10 кВ. Всі конструкції одностійкові, на сталевих багатогранних стійках, мають фланцеве з'єднання з фундаментом. Фундамент виконаний у вигляді труби з фланцем. Опори ПЛ використовуються для підвішування сталевоалюмінієвих проводів маркування АС50/8; АС70/11; АС95/16; АС120/19 і самонесучих ізольованих проводів типу СІП-3 (SAX) з номінальним перетином струмопровідної жили від 50 до 150 мм. Опори розраховані на застосування підвісних скляних ізоляторів ПС70Е чи підвісних полімерних ізоляторів ЛК70/10, штирьових ізоляторів ШФ-20В, ШК-10.
Опори призначені для застосування в I-III вітрових районах, у I-III районах по ожеледі, в населеній і ненаселеній місцевості. Опори призначені для застосування в районах з рівнем забруднення атмосфери з 1 по 4 при застосуванні як скляними, так і полімерної ізоляції.
Проміжні опори розраховані на підвісну, як найбільш надійний, інші типи опор на натяжну ізоляцію.
Анкерно-кутова опора розрахована на кут повороту до 600 і витримує обрив будь-яких двох проводів. Тяжіння в змонтованих проводах в одному прольоті при незмонтованих в іншому прольоті при максимально допустимому вуглі повороту ПЛ не повинні перевищувати 2/3 максимального тяжіння.Анкерно-кутова опора в кінцевому режимі витримує монтажні зусилля при натяжці трьох проводів. Для переходу перешкод, в тому числі і автодоріг, ми проектуємо перехідні опори анкерного і проміжного типу. При перетині з ПЛ більш високого класу напруги, з метою забезпечення необхідних відстаней між проводами пересічних ПЛ, ми проектуємо знижені опори. Відстань між анкерними опорами не повинна перевищувати 3 км.
Розрахунок навантажень на опору від проводів виконується для нормальних і аварійних режимів.
Розрахунок опор виконується за методом граничних станів відповідно до вказівок ПУЕ.
Перевіряється міцність, загальна і місцева стійкість елементів з гнутого багатогранного профілю. Вибір перерізів стійок опор визначається на основі допустимих значень напруги в металі, величини боку багатогранника і стійкості оболонки. Перевірка допустимих значень напруги в металі, сторони багатогранника і стійкості оболонки виконується для всіх сполучень районів по вітру, ожеледиці та марок дроту, на які розраховується опора.


Проміжна опора

Анкерна опора відгалуження
Анкерно-кутова опора
в кінцевому режимі

Анкерно-кутова
опора

Анкерна опора з
роз'єднувачем
Анкерна опора з кабельною муфтою
 
 


  
 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua