Головна      Опори ЛЕП      Багатогранні опори ПЛ 110 кВ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
 
Опири ЛЕП 
 

СТАЛЕВІ БАГАТОГРАННІ ОПОРИ ПЛ 110 кВ

 
 
 
 
 
 

Компанія ПОЛИГОНАЛЬ проектує сталеві багатогранні опори повітряних ліній електропередач розраховані на використання в ЛЕП напругою 110 кВ. Проміжні одноланцюгові і дволанцюгові опори ПЛ використовуються для підвішування сталевоалюмінієвихпроводів перерізом до АС240/32. Всі опори в поперечному перерізі мають форму правильного дванадцятигранника. Проміжні опори ЛЕП розроблені такої конструкції, які встановлюється в пробурені котловани на глибину 4,0 м, також може бути варіант з фланцевим закріпленням опори до фундаменту. Сталеві стійки збираються з декількох секцій за допомогою телескопічного стику.Одноланцюгові опори анкерна і анкерно-кутова розроблені з трьох стійок з жорсткою стяжкою, що закріплюються в свердленну котловану наглибину 4,0 м, також може бути фланцеве з'єднання. Для особливих умов можливе проектування опор з однією стійкою. Стійки анкерних опор також збираються за допомогою телескопічного стику.
Підйом на сталеві багатогранні опори рекомендується виконувати з телескопічних вишок, а також за інвентарними сходах або за допомогою спеціальних інвентарних підйомних пристроїв. Для підйому на опору вище нижньої траверси передбачені стаціонарні сходи. При бажанні стаціонарними сходами можливо оснастити весь стовбур опори.
Виготовлення сталевих конструкцій повинно виконуватися згідно з технічними умовами, погодженими з авторами проекту.
Всі елементи сталевих опор розробляються з урахуванням вимог до виробів та піддаються гарячому цинкуванню відповідно до ГОСТ.
Поверхнясталевих гнутих стійок на відстані 4,5 м від комля повинна мати бітумне покриття товщиною не менше 3 мм або інше ізоляційне покриття відповідно до СНиП.
Сталеві стійки оснащуються кришками для вершини і діафрагмами жорсткості в комле стійки, одночасно є елементами для обпирання опори на грунт. Нижні і середні секції стійок у вершині мають діафрагми жорсткості для запобігання телескопічного стику від зминання під час роботи опори при розрахункових навантаженнях.
Сталеві опори ПЛ 110 кВ призначені для застосування в I-V вітрових районах та у I-IV районах по ожеледі в населеній і ненаселеній місцевості.
Кутова анкерна опора допускає максимальний кут повороту траси ПЛ на 450.
Закріплення в грунті проміжних опор і опор анкерного типу передбачається, як правило, без ригеля в свердленні котловану глибиною 4 м. При необхідності встановлюється ригель згідно з розрахунком. Зворотну засипку котлованів слід виконувати піщано-гравійної або піщано-цементною сумішшю.
Заземлення сталевих опор ПЛ 110 кВ повинно виконуватися згідно з ПУЕ.
Строповка готових елементів повинна виконуватись прийомами, що виключають утворення залишкових деформацій, вм'ятин і пошкодження оцинкованого покриття.
Укладання стійок в штабелі повинна виробляється з використанням дерев'яних підкладок.
При монтажі опор, проводів і тросів повинні дотримуватися загальні правила техніки безпеки у будівництві.
 
Проміжна одна-ланцюгова опора
Проміжна дво-ланцюгова опора
Проміжна дво-ланцюгова підвищена опора
Анкерна опора 
 

 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua