Головна      Опори ЛЕП      Багатогранні опори ПЛ 220 кВ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 
 
Опори ЛЕП 
 

СТАЛЕВІ БАГАТОГРАННІ ОПОРИ ПЛ 220 кВ

 

 

 
 
Компанія ПОЛИГОНАЛЬ проектує та виготавляє сталеві багатогранні опори повітряних ліній електропередачі розраховані на використання в ЛЕП напругою 220кВ.
Застосування при будівництві ПЛ 220 кВ виключно гратчастих сталевих опор діючої уніфікації у ряді випадків викликає труднощі їх установки, особливо в міських та обмежених умовах. Більш доцільним в міських і обмежених умовах є застосування на ПЛ 220 кВ анкерно-кутових опор нового покаління на базі сталевих багатогранних стійок.
Багатогранні сталеві опори мають меншу вагу порівняно з металевими решітчастими опорами, можуть бути виконані компактними секціями заданої довжини, не схильні до руйнувань або пошкоджень при транспортуванні, дозволяють знизити обсяг транспортних і вантажно-розвантажувальних робіт.
Сталеві багатогранні опори ПЛ220 кВ можуть застосовуватися в I-IV районах по вітру та ожеледиці у ненаселеній і населеної місцевості. Сталеві гнуті опори ПЛ220 кВ призначені для застосування в слабоагресивних і середньоагресивних середовищах.
Для ПЛ 220 кВ, як правило, розробляються чотири типи одноланцюгових анкерно-кутових опор: кінцева опора, анкерна опора, кутова анкерна на кут повороту ПЛ до 600 і кутова анкерна опора на кут повороту ПЛ до 200.
Одноланцюгові анкерно-кутові опори розробляються з однієї стійки. Конструкція опор передбачає можливість їх встановлення на фундамент за допомогою фланців, розташованих на нижніх секціях опор.
Розробка одноланцюгових проміжних опор ПЛ 220 кВ на базі сталевих багатогранних стійок може проводиться в одному з трьох варіантів.
Один варіант розробляється з традиційним розташуванням проводів: один провід нагорі опори і два дроти на 6,0 м нижче. Цю опору рекомендується застосовувати в звичайних умовах місцевості - поля, степу та ін. Другий варіант проміжної опори розробляється з одностороннім розташуванням проводів для застосування в місцевостях типу - лісові масиви та ін, а також обмежених умовах. Третій варіант проміжної опори розробляється з багатогранними траверсами для застосування в міських умовах з можливістю обслуговування опор ПЛ з телескопічних вишок. Опори встановлюються на фундамент у вигляді сталевої труби, що сполучається з нижньою секцією опори з допомогою фланців.
На опорах передбачається підвіска проводів АС300/39 і АС400/51. Як грозозахисного троса передбачається канат ТК11.
Опори розраховуються по методу граничних станів, основні положення якого спрямовані на забезпечення безвідмовної роботи конструкцій з урахуванням мінливості властивостей матеріалів, навантажень і впливів, геометричних характеристик конструкцій, умов їх роботи.
Граничні стани, за якими проводиться розрахунок опор ПЛ, їх фундаментів і підстав, поділяються на дві групи. Перша група включає граничні стани, які ведуть до втрати несучої здатності елементів або до повної непридатності їх до експлуатації, тобто до їх руйнування будь-якого характеру. До цієї групи відносяться стану при найбільших зовнішніх навантаженнях і при нижчій температурі, тобто при умовах, які можуть призвести до найбільших изгибающим або обертовим моментів на опори, найбільшим стискаючим або розтягуючих зусиллям на опори і фундаменти. Друга група включає граничні стани, при яких виникають недопустимі деформації, переміщення або відхилення елементів, що порушують нормальну експлуатацію, до цієї групи відносяться стану при найбільших прогинах опор.
Метод розрахунку за граничними станами має на меті не допускати, з певною ймовірністю, настання граничних станів першої і другої груп при експлуатації, а також першої групи при виробництві робіт по спорудженню ПЛ.
Рекомендації по монтажу сталевих багатогранних опор див. тут. Сталеві конструкції підлягають перевірці на місці установки.
Заземлення сталевих опор ПЛ 220 кВ виконується у відповідності з вимогами ПУЕ.
При монтажі опор, проводів і тросів повинні дотримуватися загальні правила техніки безпеки у будівництві.
 
Анкерна опора
Проміжна опора
Проміжна опора
Проміжна опора

  


 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua