Головна      Організація виробництва БГС      Система позиціонування листа
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА БГС
 
 
СИСТЕМА ПОЗИЦІОНУВАННЯ ЛИСТА 
 
 
 
 

 
 
 

ГИБОЧНИЙ ПРЕС З АВТОМАТИЧНОЮ СИСТЕМОЮ ПОЗИЦІОНУВАННЯ ЛИСТА

Верстат обробляє на вході трапецієвидні нарізані листи та виробляє на виході конічні заготовки, зігнуті в поздовжньому напрямку. Нижче додається план ліній:

Гибочный пресс с автоматической системой позиционирования листа

Технічні характеристики

Потрібно тільки один оператор

Примітка: для трапецієподібних листів вагою понад 2400 кг використовується мостовий кран заводу

Максимальна ширина сталевого листа...................................................................................... 2000÷2500 мм

Довжина сталевого листа....................................................................................................... 4000 ÷ 16000 мм

Товщина листа.............................................................................................................................. 3.0 ÷ 12.0 мм

Максимальна маса листа........................................................................................................................ 2400 кг

Обрабативаемые матеріали....................................... Гарячекатана сталь – Без оксидів і масла на поверхні

                                                                       Межа текучості ........................................................... 350 Н/мм²

                                                                       Межа міцності.............................................................. 500 Н/мм²

Параметри мережі живлення........................................................................................... 380В/50Гц/трифазне

Робочий гідравлічний тиск..................................................................................................................... 150 бар

Робочий пневматичний тиск...................................................................................................................... 6 бар

Склад лінії

Гибочний прес з автоматичною системою позиціонування листа складається з наступних елементів:
 
Поз.
Опис
Кіл-сть
1
Накопичувальний стіл
1
2
Мостовий кран для поділу металевих листів
1
3
Центруючий пристрій металевого листа
1
4
Система маркування ліній згину (2 компоненти)
2
5
Двосторонній стіл преса з кульковими опорами
1
6
Знімний пристрій для зігнутих стовпів
12
7
Синхронізований гідравлічний гибочний прес (4 компонента на лінії)
4
8
Автоматичні упори для позиціонування металевих листів (5 на передній частині преса + 5 на задній частині)
5+5
9
Пневматична траверса
1
10
Відеосистема
2
11
Компонент для центрування металевого листа
1
12
Гідравлічний підйомник стовпів
1
13
Пульт управління згинального преса з автоматичною подачею
1
14
Пульт керування пресом згинальним
1
15
Електричний шафа згинального преса
4
16
Електричний шафа для обладнання системи автоматичного позиціонування листа
1
 
Лінія є повністю автоматичною і єдина операція необхідна для оперативного управління - це розміщення пакета трапецієподібних листів з допомогою навантажувача або мостового крана на накопичувальному столі з ланцюговим конвеєром і введення вихідних даних в комп'ютер лінії. Решта процес відбувається автоматично.

Процес включає початкову фазу - введення вихідних даних (товщина листа, довжина трапеції, розмір більшої основи трапеції, розмір меншого підстави трапеції, кількість вигинів).

Процес починається завантаженням пакету трапецієподібних листів на накопичувальний стіл.
Мостовий кран для поділу металевих листів захоплює трапеції по одній.
 
Мостовой кран пресса
 
Пневматична траверса з мостовим краном запроектована у вигляді дуже міцною конструкцією і призначена для точного і регулярної транспортування трапецій між зонами накопичення, розмітки і позиціонування заготовок.

Мостовий кран має можливість горизонтального переміщення, завдяки електричному мотору, і вертикального переміщення пневматичної траверси, яка обладнана присосками, що створюють вакуум і захоплюючими лист.

Перевагою підйому присосками, що створюють вакуум за допомогою насоса є те, що в разі відсутності електроенергії, лист залишається піднятим і немає ризику, що він впаде вниз.
Іншою перевагою є те, що присоски здатні обертатися, щоб відповідати формі і розміру трапеції.
 
Система автоматической разметки листа
 
Після того як трапеція подана в зону розмітки листа, центрирующие пристрою центрируют лист для послідовної розмітки.

Після цього, розмічальні пристрої зчитують фактичний розмір аркуша з обох сторін трапеції, і в залежності від кількості згинів, заданих оператором, виконується автоматична розмітка листа, яка потім буде зчитуватися камерами для точного позиціонування листа при виконанні операції гнуття.
Маркування здійснюється з допомогою інноваційної та запатентованої системи, і виконується у вигляді штриха керном допомогою стисненого повітря. Ці штрихи виконуються на початку і в кінці лінії згину.
 
Автоматическая система разметки листа
 

Система маркування описана вище є справжньою технологічною інновацією в галузі маркування та автоматизації не тільки тому, що вона дозволяє автоматизувати виробничий процес, скорочуючи час, але також дозволяє виконувати дуже точний вигин.

Примітка:

Максимальна точність при вигині є дуже важливим перевагою. Точна гнучка багатогранних опор дозволяє застосовувати телескопічне з'єднання при складанні опор з декількох секцій.

Точність забезпечується тим, що кожен вигин виконується за попередньо виконаною маркуванні.

Навпроти наші конкуренти не використовують таку систему, і вони переміщують лист під гибочний прес і виробляють вигин по теоретичним розмірами, а також базуючись на поверхні гнутого листа, яка виконана вже з похибкою, а це означає , що наявність помилки в останніх 2-х вигинах неминуче.
 
Після цього кран піднімає розмічений лист, транспортуючи його до згинального преса в зону позиціонування листа. Для більш швидкого здійснення цієї операції, що Ви можете побачити на наступній фотографії, передні упори позиціонування мають особливу конструкцію, яка опускає упори в рівень з площиною стола і тим самим дозволяє зменшити підйомної хід крана, скорочуючи час і підвищуючи продуктивність.
 
Наклоняемые позиционеры
Система видеофиксации
 
Пристрій позиціонування пов'язана з системою відеофіксації.
Пульт управління вказує точну лінію вигину і вже зроблену розмітку листа.
На початку відбувається грубе позиціонування листа і розмітка не збігається з верхнім інструментом згинального преса, але завдяки зв'язку між презентують пристроями і системою відеофіксації, верстат автоматично вирівнює розмітку з віссю згинального інструменту.
 
Пульт управления видеофиксацией
Пульт управления видеофиксацией
 
Це найкраща система для забезпечення максимальної точності при вигині у випадку однакового розміру сторін.

Після вигину, під час вилучення зігнутою опори, в системі наших конкурентів опора ковзає по поверхні матриці, ті самим зношуючи її. Наша система, навпаки, має 5 підйомних пристроїв з кожної сторони, оснащених загартованими роликами, які охороняє матрицю від зносу.
В кінці опора проштовхується на вихідні рольганги згинального преса і автоматично подається на наступне зварювальне обладнання.
 
Устройство подъема опоры при съеме с пресса

 

 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua