Головна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
сертифікат
 
 
 
 
 
лінія гарячого цинкування
 
 
 
 
 
лінія багатогранних опор
 
 
 
 
 
технічне обстеження
 
 
діагностика механізмів
 
 
механічна обробка
 
 
калькулятор металопрокату
 

ТЕХНОЛОГІЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАВОДІВ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ
Комплексне проектування ділянок та цехів для виробництва круглих і багатогранних, у поперечному перерізі, сталевих стовпів для: - систем освітлення міських доріг, автомагістралей, стадіонів, аеропортів та портів, контейнерних станцій; - ліній фіксованого і мобільного телефонного зв'язку; - магістральних, розподільних ліній низької, середньої та високої напруги. Весь спектр виробів, які можна виробляти в проектованих нами цехах і на дільницях, представлений на даному сайті у розділах: ЕНЕРГЕТИКА, ОСВІТЛЕННЯ, МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК, КОНТАКТНА МЕРЕЖА, СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ. Технологічні можливості цеху по виробництву багатогранних гнутих стійок будуть відповідати Вашим потребам і того типу виробів, який Ви збираєтеся робити. Виробничий технологічний цикл складається з наступного обладнання: лінія різання трапецієподібних заготовок, автоматична установка плазмового різання, гідравлічний листозгинальний прес з автоматизованою системою подачі листових заготовок, одношовна автоматична зварювальна установка для стовпів, що складаються з однієї заготовки, двошовна автоматична зварювальна установка для стовпів, що складаються з двох заготовок, роботизована установка різання та зварювання, система рольгангів і накопичувальних столів. У розділі ВИРОБНИЦТВО БГС Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: особливості технологічного процесу виготовлення багатогранних опор, технологічні характеристики обладнання для виробництва багатогранних опор (БГС) та багато іншого.
 
Пропонуємо широкий спектр інжинірингових послуг - від комплексного проектування технології виробництва дорожніх огороджень до поставки, монтажу та введення в експлуатацію обладнання. Спеціалізуючись на індивідуальному підході при розробці технологічних рішень, ми створюємо ефективне виробництво дорожніх огороджень. Нашими партнерами є кращі італійські компанії співпраця з якими допомагає впроваджувати сучасні технологічні рішення в найкоротші терміни. Компанія ПОЛИГОНАЛЬ застосовує технологічні рішення, які дозволяють виробляти двоххвильові, трьоххвильові бар'єри. Багатий досвід компанії ПОЛИГОНАЛЬ в області розробок сучасних технологічних рішень дозволяє їй впроваджувати на промисловий ринок нові види виробництв, які відповідають останньому слову науки і техніки. При проектуванні ми використовуємо обладнання для виробництва дорожніх огороджень, високої якості, виготовлене за індивідуальним замовленням, виключно відповідне Вашим потребам.
 
Проектування та введення в експлуатацію цехів гарячого цинкування металевих конструкцій зануренням в розплав цинку. При проектуванні ми використовуємо лінії гарячого цинкування на базі газових печей зі сталевої ванни. Як фахівці з багаторічним досвідом, ми пропонуємо комплексні рішення, підібрані за індивідуальним потребам Клієнта. У розділі ГАРЯЧЕ ЦИНКУВАННЯ Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: особливості технологічного процесу гарячого цинкування металоконструкцій, вимоги до конструкції виробів, що підлягають гарячого цинкування, технологічні характеристики обладнання лінії гарячого цинкування, особливості експлуатації печі гарячого цинкування, дефекти гарячого цинкування та причини їх виникнення і багато іншого.

 


 
 

ВИРОБНИЦТВО МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

 
 

ОПОРИ ЛЕП, ПОРТАЛИ ВРП

 
 
 

ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯ

Багатогранна опора 110 кВВиробництво металевих конструкцій опор повітряних ліній електропередачі; оцинкованих металоконструкцій для залізобетонних опор ПЛ 0,4 - 10 кВ, 35 кВ, 110 кВ; типових уніфікованих опор ЛЕП та порталів ВРП напругою 35 кВ, 110 кВ, 220 кВ, 330 кВ, 500 кВ, 750 кВ; сталевих багатогранних опор ПЛ; пальових ростверків; многогогранных порталів відкритих розподільчих пристроїв.
У розділі ОПОРИ ЛЕП та ПОРТАЛИ ВРП Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: особливості проектування і розрахунку стовпів електропередач та їх фундаментів; види, технологічні характеристики і вага проміжних, анкерних, кутових, перехідних опор; як здійснюється складання і монтаж гранованих металевих опор ПЛ; як здійснюється підйом на сталеву гнуту стійку; як здійснюється захист металевих конструкцій ПЛ від корозії; що необхідно для того, щоб придбати продукцію та багато іншого.
 

ОПОРЫ КОНТАКТНОЇ МЕРЕЖІ

Контактна мережа
Проектування та виготовлення сталевих несучих конструкцій - стовпи і опори контактної мережі залізниць, тролейбуса на базі багатогранних гнутих стійок, які отримали широке поширення на заході і вже добре зарекомендували себе в Україні.
Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування повітряної контактної мережі в кожному конкретному випадку. Ми надаємо професійні консультації по вибору оптимальних рішень для опорних конструкцій. Опори контактні проектуються у відповідності з діючими в Україні нормами і правилами.
Опори контактної мережі призначені для підвіски контактної мережі міського транспорту, прокладання СІП, функціонального освітлення площ, автомобільних розв'язок, доріг з високою, середньою і низькою інтенсивністю руху, набережних , алей, бульварів. Монтаж контактної мережі на багатогранних колонах по швидкості проведення робіт перевершує всі типи застосовуваних опор.
В розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: чому набули поширення опори контактної мережі на базі багатогранних гнутих стійок, особливості проектування багатогранних опор контактної мережі та їх фундаментів, різновиди багатогранних силових опор контактної мережі та багато іншого.

ТЕПЛІЧНІ КОМПЛЕКСИ

Тепличні комплексиРазработка проекта, изготовление и строительство тепличных комплексов "под ключ". Строительство тепличного комплекса "под ключ" получило в последнее время широкое распространение.
Специализируясь на индивидуальном подходе к проектированию тепличных комплексов для выращивания различных культур в различных климатических зонах, мы создаем эффективный тепличный комплекс.
Производство конструкций теплиц соответствует мировым стандартам качества. При проектировании используются алюминиевые и стальные конструкции. Антикоррозионная защита стальных конструкций выполняется горячим цинкованием, делая их надежными на много лет. Купить тепличный комплекс Вы сможете в нашей компании.
В разделе ТЕПЛИЧНЫЕ КОМПЛЕКСЫ Вы найдете много полезной информации и узнаете: чем определяется надежность конструкции теплицы, особенности конструкций теплиц различных видов, какими системами оснащаются современные тепличные комплексы и многое другое.

СВІТЛОПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ

Проведемо розрахунок, проектування та виготовлення світлопрозорих конструкцій із сталі. В даний час використання світлопрозорих конструкцій стало широко поширене в сучасній архітектурі. Приклади такого скління можна часто побачити в кінотеатрах, клубах, офісних і торгових будівлях. Крім того, що застосування подібних конструкцій збільшує кількість проникаючого всередину будівлі світла, зменшується навантаження на несучий каркас будівлі за рахунок більш низької ваги.
У розділі ПРОЗОРІ КАРКАСИ Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтесь: які бувають світлопрозорі конструкції, архітектурні особливості застосування світлопрозорих конструкцій, варіанти застосування світлопрозорих конструкцій і багато іншого.

 
 
 
Пакування опор освітлення
Виготовляємо оцинковані металеві опори освітлення - стовпи, щогли, башти, опори зовнішнього освітлення, для таких територій як: дороги, шосе, вулиці, парки і сквери, велосипедні доріжки, стадіони і спортивні майданчики, промислові території, складські та контейнерні термінали, аеропорти, вокзали, перони, заправні станції і багато іншого, на основі багатогранних опор. Для конкретних ґрунтових умов та навантаження від конкретної опори ми спроектуємо і виготовимо фундамент опор освітлення. Опори вуличного освітлення проектуються з урахуванням специфіки освітлюваної зони та індивідуальних потреб клієнта. Ви зможете опори освітлення купити зі складу та під замовлення за гарною вартості.
Встановлення опор освітлення будівельно-монтажним підрозділом вчасно здійснюється за вказаною адресою на території всієї країни.
У розділі ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯ Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: чому набули поширення сталеві опори під освітлення на базі багатогранних гнутих стійок, особливості проектування багатогранних опор освітлення та їх фундаментів, різновиди багатогранних опор освітлення і прожекторних щогл, як проводиться збірка і монтаж опор освітлення, особливості освітлення стадіонів і спортивних майданчиків, яка ціна опори освітлення та багато іншого.

ВИШКИ ЗВ'ЯЗКУ

Вишка зв'язкуПроектуємо і виготовляємо сталеві несучі конструкції на базі багатогранних гнутих стійок - антенні опори, вежі і щогли для потреб стільникового зв'язку. Вишки зв'язку можуть бути запроектовані висотою до 70 м, оснащені технологічної майданчиком під обладнання, майданчиками відпочинку через кожні 10 м з лючком на замку, сходами з огорожею для обслуговування і антивандальним лючком на початку сходів. Також вежі стільникового зв'язку можуть бути оснащені освітлювальною арматурою, відеоапаратурою, додатковими блискавкоприймачами, грозозахисними тросами і одночасно виконувати функції опор контактної мережі.
Встановлення вишок зв'язку здійснюється будівельно-монтажним підрозділом за вказаною адресою на території всієї країни.
У розділі ВИШКИ ЗВ'ЯЗКУ Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: чому набули поширення вежі стільникового зв'язку на базі багатогранних гнутих стійок, особливості проектування веж стільникового зв'язку та їх фундаментів, різновиди багатогранних веж стільникового зв'язку, як здійснюється складання і монтаж веж зв'язку, конструктивні особливості вишок стільникового зв'язку стандарту 3G і багато іншого.

ОПАЛУБНІ СИСТЕМИ

Опалубні системи
Виконаємо розрахунок, проектування та підбір оптимальної комплектації опалубних систем. Ми комплектуємо будівельні об'єкти опалубними системами, враховуючи особливості кожного проекту.
Технологія монолітного будівництва неймовірно популярна на сьогоднішній день. Вже нікому не потрібно доводити її раціональність і економічну ефективність. Архітектурні рішення, які можливо реалізувати монолітними бетонними конструкціями, самі сміливі та оригінальні. Технологія будівництва монолітних будівель постійно вдосконалюється. Зокрема, з'являються нові види опалубки. Використання опалубних систем для заливки бетонних конструкцій, що дозволяє знизити вартість робіт і зменшити їх терміни, при належній якості.
У розділі ОПАЛУБНІ СИСТЕМИ Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтесь: які бувають опалубні системи, характеристики систем опалубки перекриттів, особливості застосування стіновий опалубки, типи і види комплектуючих опалубних систем і багато іншого.
 
 
Світлопрозорі конструкції
 
 


ВИРОБНИЦТВО МГК

Пропонуємо послуги по проектуванню технології виробництва металевих гофрованих конструкцій (МГК) до поставки, монтажу та введення в експлуатацію обладнання.
Спеціалізуючись на індивідуальному підході при розробці технологічних рішень, ми створюємо ефективне виробництво металевих гофрованих конструкцій.
Нашими партнерами є кращі італійські компанії співпраця з якими допомагає впроваджувати сучасні технологічні рішення в найкоротші терміни.
Компанія ПОЛИГОНАЛЬ застосовує технологічні рішення, які дозволяють виробляти будь-які металеві гофровані конструкції.
Багатий досвід компанії ПОЛИГОНАЛЬ в області розробок сучасних технологічних рішень дозволяє їй впроваджувати на промисловий ринок нові види виробництв, які відповідають останньому слову науки і техніки.
При проектуванні ми використовуємо обладнання для виробництва металевих гофрованих конструкцій, високої якості, виготовлене за індивідуальним замовленням, виключно відповідне Вашим потребам.
 
 

ТЕХНІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Техническое обследование
Проводимо технічне обстеження стану конструкцій будівель і споруд. Основною метою технічного обстеження будівель є визначення точного поточного технічного стану конструкцій будівлі або споруди, виявлення дефектів і прогнозування їх поведінки в майбутньому.
У розділі ТЕХНІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: в яких випадках необхідно проведення технічного обстеження, як проводиться технічне обстеження будівель і споруд, методи технічної діагностики, яка вартість і терміни проведення технічного обстеження будівель і споруд, що Ви отримуєте в результаті проведеного технічного обстеження, основні положення з діагностики технічного стану будівельних конструкцій та основ будівель (споруд), порядок ведення, зберігання та використання паспорта технічного стану будівлі (споруди) та багато іншого.

ДІАГНОСТИКА МЕХАНІЗМІВ

Здійснюємо технічне обслуговування енергомеханічного обладнання по системі фактичного стану, виконуємо комплексне вібраційне обстеження роторного обладнання для визначення фактичного технічного стану. Фахівці компанії в найкоротші терміни виконають динамічне балансування роторів.
У розділі ДІАГНОСТИКА МЕХАНІЗМІВ Ви знайдете багато корисної інформації і дізнаєтеся: як здійснюється організація технічного обслуговування і ремонту обладнання, як проводиться перевірка обладнання на технологічну точність, як проводиться балансування роторів у власних опорах, які буваю наслідки несвоєчасної балансування робочих коліс димососів і багато іншого. 

 
 

 
  ПОШУК ПО САЙТУ
 
 
 
 
   +380506859345
   +380677450590
info@polygonal.com.ua
polygonal.ua   
 
 

 
 
 
Купити опори освітлення
 
стійки світлофорів
 
контактна мережа
 
спеціальні конструкції
 
теплічні комплекси
 
прозорі каркаси
 
гвинтові палі
  ДЕ ПРАЦЮЄМО
 
Україна
Білорусь
• Латвія
• Литва
• Молдова
• Киргизія
Вірменія
• Казахстан
Росія
• Естонія
• Грузія
• Таджикистан
• Азербайджан
• Туркменістан
 
• Узбекистан

 
 

Вас цікавлять багатогранні опори ЛЕП, прожекторні щогли, опори освітлення, стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку або інжинірингові послуги по організації виробництва багатогранних опор і нанесення антикорозійного покриття методом гарячого цинкування? Все це Ви можете замовити прямо зараз, заощадивши багато часу! Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ«Полигональ» з радістю допоможуть уникнути необхідності звертатися в різні компанії по проектуванню, виготовленню, монтажу, вести з ними переговори, укладати договори. Все це впливає на терміни реалізації проекту і, як правило, у бік збільшення. Ви можете укласти один договір і в найкоротші терміни реалізувати проект у відповідності з Вашими індивідуальними потребами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до проектування опор в кожному конкретному випадку, а наш будівельно-монтажний підрозділ вчасно змонтує конструкції за вказаною адресою на території всієї країни.

Незалежно від того, де Ви плануєте реалізувати свій проект, Ви можете звернутися до нас. Які ж переваги пропонує наша компанія? Найбільш істотний факт - робота з одним виконавцем. Будь-які питання, пов'язані з проектуванням, виготовленням, монтажем Ви доручаєте нам і ми гарантовано і ефективно їх вирішуємо. Ми не пропонуємо найнижчі ціни в Україні, але забезпечуємо середні розцінки на роботи і прийнятні ціни на матеріали.

Інженери компанії ТОВ«Полигональ» допоможуть Вам. Наявність безлічі конструктивних рішень дозволить підібрати оптимальне з необхідними характеристиками і вартістю. Ми пропонуємо опорні конструкції на будь-який смак, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. Щоб замовити реалізацію проекту не доведеться нікуди їхати чи йти. Вам необхідно завантажити бланк Технічного завдання у відповідному розділі нашого сайту і заповнити його. Якщо Вас цікавлять багатогранні опори для високовольтних ліній електропередачі, то необхідно вивчити розділ ЕНЕРГЕТИКА; якщо цікавить освітлення доріг, шосе, вулиць, парків і скверів, велосипедних доріжок, стадіонів та спортивних майданчиків, промислових територій, складських і контейнерних терміналів, аеропортів, вокзалів, перонів, заправних станції та багато іншого - відвідайте розділ ОСВІТЛЕННЯ; в розділі КОНТАКТНА МЕРЕЖА Ви знайдете інформацію про стовпи і щогли для потреб контактних мереж електротранспорту; якщо цікавлять стовпи й щогли для потреб мобільного зв'язку, громовідводи, флагштоки, рекламно-інформаційні стенди - відвідайте розділ СПЕЦІАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ; якщо хочете організувати виробництво багатогранних опор на своєму підприємстві або побудувати цех гарячого цинкування відвідайте розділ ПОСЛУГИ. Заповнення певних пунктів технічного завдання може викликати у Вас певні труднощі - пропустіть їх, Ви їх заповните спільно з нашими фахівцями.

Співпраця з нами зніме з Ваших плечей масу проблем, і дозволить вчасно реалізувати той чи інший проект.
 
ПРАВОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Видавцем цього веб-сайту, далі - "сайт", є підприємство ТОВ "Полигональ", далі - "Компанія".
Просимо ознайомитися з умовами використання сайту, так як подальше його використання означає їх прийняття.
Розміщені на сайті дані вносяться виключно в інформаційних цілях, засновані на джерелах, які Суспільство визнає за достовірні та перевірені. Компанія не несе відповідальність за актуальність і точність інформації, опублікованої на сайті. За будь-які ризики, збитки чи шкоду, прямі або непрямі, що виникли в результаті використання даного сайту, які є наслідком неточності чи пропуску даних в інформації, що знаходиться на сайті, відповідальність несе сам користувач.
Компанія залишає за собою право на зміни даних та інформації, що міститься на сайті в будь-який час.
© 2014 ТОВ "Полигональ"
вулиця Гарнізонна
будинок 1
місто Хмельницький
29000
Яндекс.Метрика  
тел. 0506859345
0677450590
e-mail: info@polygonal.com.ua
web: polygonal.com.ua